10 Mart İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda ağır sikletine ve yaşına rağmen 2-KANDEMİR favorim.Küçük çaplı kuponlarda riske edilip tek yazılabilir.7-MİRHABER, 5-BABAALİ ve 1-KALAYCI diğer şans verdiğim safkanlar.6-KORKUT ŞIVGA sonraki ihtimal.

2.AYAK : İngiliz safkanların maiden mücadelesinde 9-SPYRIDON favorim.Eküri destekli 8-SELAHATTİNBEY, 4-KASPAR, 5-MAGARSOS şans verdiğim diğer safkanlar.Galoplarındaki görüntüsüyle 2-CLEVER dikkat edilmeli.10-YÜREKLİ ve 1-BRAVE WARRIOR sonraki ihtimaller.

3.AYAK : Etkili olduğu pist ve mesafede 7-SEVDACAN etkili binicisiyle fotoyu önde geçer.

4.AYAK : Zevkli geecek günün altıncı koşusunda 1-EL GANADOR ve 6-RÜZGAR ETO arasındaki mücadeleden en az hatayı yapan safkan fotoyu önde geçer.Hazırlıklarındaki görüntüsünü koşuya yansıtırsa 2-FINAL ROAD bu ikiliye rakip olur.

5.AYAK : Yurt dışından büyük umutlarla getirilen ve gördüğü ilk yarışında piste uyum sağladığını göstere 2-WOLFS BREATH bugünde yarışın en şanslı ismi.5-ATEN ve 1-DELATIERRA favorinin en yakın rakipleri.Geçtiğimiz yıl başarılı performans sergileyen 4-MY MOON FACE ihmal edilmemeli.Öte yandan bir süredir takibimde olan 3-BABANGİDA henüz gücünü yansıtamamış olsada bu koşuda çıkışı yakalayabilir dikkat.

6.AYAK : Daha üst gruplarda mücadele ettiği için henüz kendini gösteremeyen 7-MIGHT uygun gördüğüm grupta maidene veda edebilir.Son koşusundan üçüncülükle ayrılan 5-GREEN ROCK favorinin en sert rakibi.2-AVVA MEN, 9-SÜMERHAN ve 10-NAYMAN SULTAN sonraki ihtimaller.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 2 – 7 – 5 – 1 – 6

2.AYAK : 9 – 8 – 4 – 5 – 2 – 10 – 1

3.AYAK : 7

4.AYAK : 1 – 6 – 2

5.AYAK : 2 – 5 – 1 – 4 – 3

6.AYAK : 7 – 5 – 2 – 9 – 10

 

URFA ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 2 – 3 – 7 – 1

2.AYAK : 11 – 10 – 7 – 8 – 9 – 13 – 12 – 2 – 3 – 4

3.AYAK : 1 – 10 – 11

4.AYAK : 3

5.AYAK : 3

6.AYAK : 1 – 2 – 3 – 5 – 12

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.