11 HAZİRAN 2018 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak Günün en zor koşusu DEEP LOVE-4-, RABIA HANIM-7- ve LADY BUCKHINGAM-10- pistte etkili gözükenler.FREE POWER-5- son koşusunda bu yarış için olumlu sinyaller verdi,CEYLİNİM-8- çok formda bir isim ihmale gelmez.LADY STEEL-6- ve LADY OF KANEKO-9- son koşuları ölçü alınmaması gereken isimler.SERABIM-2- Bursa kumunda bu tarz mesafelerde tatminkar dereceler elde etti bugün için de bir şansı hak ediyor.Ağır kilosuna rağmen denk grupta son günlerin formda binicisi ile CRACKER BABY-1- daha sonra.

2.ayak: TILSIM-12- bu orijin ile çimde uçar. Bursa’da safkan Kutlu ekürisine aitse, üzerinde Erhan Yavuz varsa ve o at yarışacağım derse elde kazanır, TEKBAŞINA-11- plasenin öncelikli ismi.Kurtellerin GÜMÜŞKANAT-5- bu safkanların ardından değerlendirilebilir.SEVER-10- ayağına çok çabuk bir orijine ve etkili işlere sahip bir safkan, Tolga Yıldız ile ihmal edilmemeli,BAGURGÜZELİ-1- ve BALIMCAN-2- pistte etkili gözüken diğer isimler.

3.ayak: Arapların sürat koşusunda tercihimi KAIZBERT temsilcilerinden yana kullanacağım.Özellikle KUTUP-3- bu mesafelerde çok farklı koşan bir isim.BİÇER gibi kaliteli bir de eküri ile koşuya katılacak olmanın avantajı ile safkan bana güven veriyor.BANKOM

4.ayak: Sado başkan; ‘’ koşuyu kazanır, Çekirge’de bir hamam sefası yapar, Yeşil’de kahvemi içer, öyle dönerim İstanbul’a ‘’ diye geçiriyordur içinden muhtemelen zira ULUKIZ-8- ile muazzam bir uyum yakaladılar ve form rüzgarını bu denli arkalarına almışken bu ikili bir kez daha favori olmayı hak ediyor.Ancak kumun etkili ismi ROMEO-1- o kadar iyi durumda ki, Mustafa Çiçek; ” hamamlar benden ağabey,iskenderleri sen ödersin, ama yarım porsiyon olsun Gazi’ye az kaldı, göbeği salmayalım” diyebilir. Bu ikili rakiplerinden önde gözüküyorlar.

5.ayak. BEHRAMKALE-4- yarış içerisinde koştukça kendini bulan yetenekli bir safkan,  HOSLİ-2- potansiyelinin karşılığını tam olarak verebilse idi şu anda çok daha farklı gruplarda adından söz ettiriyor olacaktı.WIN FOR ME-1- ve WOW SO NICE-5- bu yarış boyunca nefeslerini bu ikilinin ensesinde hissettirecekler.

6.ayak: BORALTAN-6- idmanlarında oldukça hazır görünüm veren , güçlü pedigriye sahip bir tay.ERFAN-7- pistte çok etkili gözüken bir diğer isim, plase hanesinin önceliklisi konumunda.Kartalın dişisi erkeği olmaz, kartal kartaldır, KARTALİÇE-11- daha sonra.Bu koşuya bir dönemin etkili jokeylerinden Şinasi Gökçe ile uzun süredir çok iyi biçimde hazırlanan BEYAZPERİ-5- binicisi hata yapmadığı takdirde mutlaka kazanırda adını duyuracaktır.

1.ayak: 4-7-10-5-8-6-9-2-1

2.ayak: 12-11-5-10//1-2

3.ayak: 3 KUTUP

4.ayak: 8-1

5.ayak: 4-2//1-5

6.ayak: 6-7-11-5

Tutar: 40,32  TL // 120,96 TL

Günün çiftesi: KUTUP- ULUKIZ

Günün ikilisi: ULUKIZ- ROMEO

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: binbastar

Avatar
guest
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
yavuzhan41

Bol şanslar Binbastar

admin

Bol şanslar

yavuzhan41

Bu arada müşterek bahis konusunda nacizane tavsiyem ulukız romeo ikilisi bu şartlarda oldukça zor gibi oyun kuracaksan çok fazla riske atma derim.

Onder bozkurt

Bu gunki bursa altılıs
1 ayak :3
2 ayak:H
3 ayak:3
4 ayak:5
5 ayak:3
6 ayak:H

11
0
Tahmin paylaş.x
()
x