11 HAZİRAN 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Bursa altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.koşu: Böylesi bir grupta (1) BAŞKONAKLI ve (10) RAKKA ekürileri inanılmaz duruyor. Neredeyse ayırmadan ikisini bir yazın iki misli alın diyeceğim:) yine KAİZBERT yavrusu (2) numaralı CENNET MAVİSİ bir başka şans vereceğim safkan. Çalışmalarında sürekli olarak üzerine koyan ve Erhan Yavuz’un deklare olduğu safkan için ilgililerinin umutlu ve heyecanlı olduğunu düşünüyorum (9) KIZILYAR bir başka şans vereceğim isim. (7) numaralı HOPPA ve (11) numaralı ŞERAHLIKIZI sonraki tercihlerim.

2.koşu: Açıkçası gerek mesafe gerek pist durumunu da göz önüne alırsak üzerine de kalitesini koyarsak (1) numaralı TOMİRİS’in ayırması lazım. Ancak yarış o kadar enteresan bir durumda ki alt taraf utanmasa jokeysiz koşacak :) Onbir safkanın yedisinin 50 kg ile koşacağı mücadele benim çok midemi bulandırıyor. Son iki yarışında da talihsizlik yaşayan ve start sorunu olan (4) numaralı METEFORA esasen zıpkın gibi bir safkan ikinci şans vereceğim isimdir. Biraz geç öğrenecek gibi ancak ilerleyen zamanlarda tam bir tempo atı olacağına inandığım (5) numaralı LION MELODY bir başka şans vereceğim isim olup şans vereceğim diğer safkanlar şablonumda olacaktır.

3.koşu: Koştuğu tek yarışla 58 Handikap puanı alarak farkını ortaya koyan safkan ilerleyen dönemde de adından söz ettirecektir. Ben agf çıkacak olsa da bir kaç yarış tek olarak riske edilmesinden yanayım. (3) numaralı THE LAST ROMANCE BANKOMDUR.

4.koşu: Bir süre geri çekilen safkan sevdiğim safkanlardan bir tanesi. Vermiş olduğu arada ciddi bir sorunu yoksa son metrelere kadar direnebilir (2) numaralı SERABIM ilk safkanım. Şans vereceğim diğer safkanlar şablonumda olacak.

5.koşu: ilk defa koşacak olmalarına rağmen ve yapmış olduğu çalışmalara istinaden (10) numaralı SEVER isterse yürüyerek bile kazanır gibi duruyor. Geriye kalan safkanlar pilotunun marifetine kalmış gibi. Risk seven oyuncular için güzel bir tek olur diye düşünüyorum benimde ikinci altılım için BANKOM olup birinci altılımda rakip gördüğüm isimler şablonumda olacaktır.

6.koşu: (3) numaralı KUTUP ilk altılım için BANKOM olup ikinci altılımda ise şans vereceğim isimler (5) ESANADOLU, (8) VELİCAN KIZI ve süprizde (9) BİLGİNİN OĞLU olacak.

7.koşu: Günün en merakla beklenen yarışı burası olacaktır. Son yarışlarında müthiş bir mücadele örneği veren iki safkan agf de ayrılamayacaktıe diye düşünüyorum. Açıkçası söz konusu Bursa kumu olunca bu risk bir kat daha arttığı gibi sanki diğer safkanlara da yer vermemiz gerektiğini düşündürüyor. Ancak bu belirsizlik ortamını fırsata çevirmek adına ben bu riski satın almak istiyorum. Vermiş olduğu ara sonrası bir yarış görüp daha hazır duruma geldiğine inandığım safkanın rövanşı almasını bekliyorum (1) numaralı ROMEO risklide olsa BANKOMDUR.

8.koşu: Yarış günü keyfine göre, pişt durumuna ve mesafeye göre sürekli olarak birbirine üstünlük sağlama potansiyeli olan az sayıda safkanın yer aldığı mücadele de ben herhangi bir ayırım yapmak istemiyorum tercihim HEPSİ olacak.

9.koşu: (5) numaralı BEYAZ PERİ ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacaktır. Herkese Bol şanslar

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 10-2-9-7-11

2.ayak: 1-4-5-11-8-7

3.ayak: 3 tek

4.ayak: 2-3-11-9-7-8-1

5.ayak: 10-11-14

6.ayak: 3 tek

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2-3-11-9-7-8-1

2.ayak: 10 tek

3.ayak: 3-5-8-9

4.ayak: 1 tek

5.ayak: hepsi

6.ayak: 5-9-7-6-10

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Elegans1324

Bombacı bol şans ilk ayakta fırtına toynak o taya muhakkak bir yer aç derim ilgilileri attan rahat bir galibiyet bekliyor tek sıkıntı şorşin oldu bir idmanda gene olma ihtimali kuralar öncesi herkezin çekindiği Bi tay vardı kurtellerin o kurayı kazanamadı şimdi ankara ya kayıt yapacak ama tam 10 tane iş yapan hoppa şimdi herkez tek rakip onu görüyor

Elegans1324

Hoppa şorşin olmuş o şekilde yarışa koymuşlar usta artık millet at koşsunda nasıl koşar sa koşsun mantığında vallahi ama fırtına toynak adaptasyon yaşadı

Elegans1324

Bombacı gelinağa vardı bilirmisin çok değil 4.5 sene önceydi bir çok örnek var ama bu çok farklı niye farklı dubai kupasını Türkiye ye getirecek attı bu atı sahibinin borçları bitirdi son yarışını Allah aşkına Tjk dan bul izle Ankara kumu 12 ölçümlerinde ne şampiyonlar o senenin anafartalar galibi o sahada 1200 leri 1.11 seviyesinde yapıyor bu at aynı gün 1.08 güle oynaya tabi bide üstündeki nin hatası son 200 de arkasıyla arası en az 200 metre fark var adam kamçı sopa çalışıyor sonra at bitti yakından bildiğim için söylüyorum ata bakan kişi arkadaşım adam gazi istemiyorum ben dubai alıcam diyordu bu atla at sahibi yüzünden sakat sakat o yarışı koştu ve 1.08 yaptı ama yarış hayatı bitti seyisi işi bıraktı sırf bu yüzden para hırsı hiç acımazlar yok maalesef neyse baya uzun oldu kusurabakma

yavuzhan41

Bol şanslar bombacı

admin

Bol şanslar

BAYUZMAN

…1 TOMİRİS 3 THE LAST ROMANCE 3 KUTUP BEHRAMKALe bankolarım bol şanslar

Veliefendi 1968

Tebrikler, altililarinizi bekliyoruz.

ahmet

teşekkürler bayuzman 6 lıyı buldum ama bakalım sonda bir bomba gelirse biraz para alırım sağol teklerin için

BAYUZMAN

helal olsun bayram harçlıgı olsun

11
0
Tahmin paylaş.x
()
x