Ana Sayfa / Tahminler / 11 EYLÜL 2016 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

11 EYLÜL 2016 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Son yarışında çok sert grupta tabelanın dışında kalsa da sonlarda yaptığı ataklar ile dikkatimi çeken 8-KOÇALİ bugün kendisini tanıyan jokeyiyle sonlarda yapacağı ataklarla koşuyu lehine çevirmesini bilecektir BANKOM.

 
2.AYAK: İlk yarışını sentetik kum pistte kolay bir şekilde kazandıktan sonra çim pistte başarılı bir ikincilik elde eden ağır kilo dezavantajına rağmen ilk yarışındaki sentetik performansını göstermesi halinde 2-YEŞİL YOL yarışı kazanacaktır. Eksik koşması halinde ise bir çok isimin geliri olacaktır. Son maiden yarışını çok kolay kazanan 9-HELYUM, bugüne kadar kazandığı tek yarış bu pistte olan 3-BABAESKİ, ilk yarışını kazanmayı başaran 4-KAFKASTUNCU, sapma huyu başarılı olmasına engel olan 6-RODOSTO, dinçlik yarışı yapacak olan iki isim 7-DEVREŞ, 10-KORİK, koşunun sürprizini ise 11-TAŞGETİREN ve 12-GÖZAĞRISI'ndan bekliyorum.

 
3.AYAK: Bence altılının vereceği ikramiyeyi bu koşu belirleyecek. Çok zor bir yarış koşuya katılacak bütün isimlerin şansının olduğunu düşünüyorum tercihim HEPSİ sıralamam şablondadır.

 
4.AYAK: Ben ilk şansı son üçüncülüğünü beğendiğim 5-ROCKET MAN'e veriyorum. Kendisine rakip gördüğüm iki isim var ilki Gazi koşusundan beri start almasa da dinçlikle çok iyi bir yarış koşmasını beklediğim 3-COOGER ve eski havasını yakalamaya başlayan 1-DIVINE HEART.

 
5.AYAK: Uzun mesafelerde daha iyi koştuğunu düşündüğüm 1-AĞRI KESİCİ tam kendisine uygun şartlarda start alıyor ve koşunun temposu ona yarar sonlarda kendisini kolay tempoda önlere atacağını düşündüğüm isim bu grubu toplar diyorum BANKOM.

 
6.AYAK: Son yarışındaki üçüncülüğünde bayan binicisinin çok kötü bindiği 4-DREJAN favorim. 6-HEARTHROB, 5-BÖRTEÇİNE, 7-LADY FORCE öncelikli rakipleri. Bu koşuda bombayı 8-SIGMUND'dan bekliyorum.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 8

2.AYAK: 2-9-3-4-6-7-10-11-12

3.AYAK: 5-7-9-1-3-4-8-2-6

4.AYAK: 5-3-1

5.AYAK: 1

6.AYAK: 4-6-5-7-8

Hakkında COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.

28 yorum

 1. Bol şanslar Arda.

 2. Genel yorumlar tekrar açılmıştır. Resim yükleme özelliği de kapatılmıştır. Resimlerinizi “resim yükleme” sitelerine yükleyerek buradan paylaşabilirsiniz.

 3. Bol şanslar.sitenizi uzun zamandır takip ediyorum ve sadece burdan yorum alıp oyun kuruyorum. Istanbul için de yeşil yol tek atmayı düşünüyorum. Kafadar için de yorum istiyorum.

  • COMMANDANTE

   Kafadar’ın geliri var tabi Fedai benim tekim orda başka bir isim olduğu için yazamadım siz tutuyorsanız yazın.

 4. Bir günde iki altılı biliyoruz. Toplamda 200 lira etmiyor. Kafam misliye takıldı bugün. İstanbul sürpriz yaşanacak bir yer yok gibi. Bir kupon senin kurguna göre yapacağız mecburen. Bol şans

 5. Koray KARIPÇIN

  Ağrı Kesici yer bu grubu 😅

 6. TAKİPTEYIM BOLSANSIAR

 7. Bence 8stanbul bu gün süpriz olucak, ilk ayakta yeşil yol banko olarak gösteriliyor fakat günün ilk ayağı 4 numaralı kafkastuncu ile süpriz olucaktir takip ettiğim bir at çıkışta takılmazsa rahat kazanir

 8. Tahmin:
  1ayak:6
  2.ayak:6-7-9-10-11-12
  3:ayak:1-2-6-7-8
  4:ayak:3
  5.ayak:2
  6.ayak1-2-3-4-5-6-7-8
  Teşekkürler…

 9. Ağrı kesici ağrılarımızı keser azalea da uçurur bence herkese boll şans

 10. Mrb İstanbul’da bugün 1.altilinin 1. Ayağında zal’ı geçilmez diye düşünüyorum Yorumlarınızı bekliyorum Teşekkürler

  • COMMANDANTE

   2. Altılı demek istediniz heralde ? Eğer öyleyse ben 8 tek tutuyorum illa biri rakip olucaksa turanhan olur diye düşünüyorum

 11. 3 yaşındakiler büyüklerle koştuğu koşularda çok başarılı olamıyorlar (yurtdışından gelenler hariç :) ) bu yüzden 7.kpşuda 1 numara divine heart banko olur diye düşünüyorum

 12. Aynen evet Özür dilerim 2.altılı🙃

 13. Yavuzhan

  Öncelikle herkeze bolşanslar diliyorum istanbul 2 altılı ganyan için bugun açıkcası teksiz bir altılı gibi gözüküyor birbirine yakın eş deger atlar bir arada koşuyor. benim özellikle 5. ayakda AĞRIKESİCİye usta jokeyiyle ve uzun mesafede gclü rakiplerini bile geride bırakmıs olan 2 numaralı DESPOT ozellıkle dıkkate alınmalı. 2.ayakda YESİLYOL on plana cıksada (7,8,9,12) numaralı safkanlarında şansının bulundugunu dusunuyorum.. altılı ganyanın 1.ayagında bugun genel sıtelerde ve dergılerde kımsenın pek sans vermediğinı gordugum 3.numaralı BUHARALI yı onerecem genelde kum pist kosmus olsada orjin olarak cim piste yatkın ve uzun mesafede etkılı kosan bır ısım eksık kosması halınde (6 ZAL,8 KOCALİ VE 9 CANİREM) sansının oldugunu dusunuyorum..3.ayakda ön plana cıkardıgım iki isim var ve bu yarıs ıcın kendımce yeterlı olacaktır dıye dusunuyorum ilk kosusunda güzel bir üçüncülük elde etmıs olan 1 numaralı AZA LEA usta pilotuyla en sanslı ısım olarak goruyorum tek rakıbı yarıs tecrubesı olan 6 numaralı KARAHEVES dıyorum..4.ayak da üç atın sansının esit oldugunu dusunuyorum 1 DİVİNE HEART 3 COOGER VE 5 ROCKET MAN altılı ganyanın son ayagında 2 ismi eşit sansta goruyorum ve en az hata yapanın kazanmasını beklıyorum 3 numaralı ROSE HILL ve 5 BÖRTEÇİNE ıkılısınden en az hata yapan kosuyu kazanacaktır dıye gozlemlıyorum.. herkeze bol şanslar dıler böyle guzel bır paylasım sıtesını bızlerle bulusturdugunuz ıcın bankotahmınler sıtesınede TEŞEKKÜR EDERİM..

 14. Kocakaya 2 yarış aldı daha zannetmiyorum karaheves gelsin dediğiniz gibi parayı bugün orası verir

 15. 2.altılı için ters kurgu ile başlayacağım bu sefer:
  1.ayak bültenler çok at yazmış ben tek geçeceğim: mesafe kısa gelir deniyor ama 4 kalabalı tek
  2.ayak: 12 numarayı yazmayacağım hem kilosu fazla, hem en dış kulvar hem kısa mesafe.3-4-6-7-8-9-10-11
  3.ayak : 6 numara bugünün kalesi
  4.ayak : yaşça küçük rakiplerinin yanında gazi şampiyonu 1 nolu divine heart tek
  5.ayak: galoplarını yaptıran jokeyiyle 1 nolu ağrı kesici 2numaralı despot 3 nolu gözyaşı gecesi ve bombaya 7 nolu marissa yazıp bekleyeceğiz.
  6.ayak : 1-2-3-4-5-6-7-8
  15,36 tl

 16. İzmir yorumu yok mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir