Ana Sayfa / Tahminler / 11 EYLÜL 2016 PAZAR İSTANBUL 1.ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
istanbul altili tahminleri bombaci

11 EYLÜL 2016 PAZAR İSTANBUL 1.ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar iyi pazarlar herkese. İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.KOŞU: Son derece iyi form tutan (2) DRY CLEANER uzayan mesafe de de iş yapacak gibi duruyor ilk safkanımdır. Son üç yarışını da 1900 çim de koşan ve son iki yarışında sadece bir boyla geçilen (5) MY BİANCA değişen pilotu ile şans bulabilir. Gurubun en kalite isimleri ile koşan  (1) FASHİTİVE söz sahibi olur. İki defa satış koşusu gören ve ikisinide kazanan (3) CRAZY ISLAND dördüncü olarak şans verdiğim isim olup yarışın suprizini ise (6) numaralı BROWN SUGAR dan bekliyorum.

2.KOŞU: En sert rakiplerinin maiden a veda ettiği safkan öyle zannediyorum meydanı boş bulacaktır. Önde çok sert tempo koyup son düzlüğe oldukça avansla çıkacak olan safkan bulunmaması sebebi ile (8) numaralı SANTA PEKAN ve (5) numaralı LUSINGA arasında ki mücadele yarışın birincisini belirleyeceğini düşünsem de ilk altılının ikramiyesini belirleyeceğini düşündüğüm bu yarışta (2) numaralı ÇIĞ ve supriz de (9) numaralı TINAZLI ya şans vereceğim. 

3.KOŞU: Ben ayırmak için çok uğraştım. Ancak gerçekten çok riskli. Bu yarışı tek geçen birinci altılıyı alttan üstten bulur kanaatindeyim. Çok sık koşturulmasına rağmen artık safkanı yüzde yüz çözdüğüne inandığım ve mükemmel uyum sağladığını düşündüğüm Ahmet Çelik idaresinde ki (2) CİHAN PEHLİVAN 'I son ana kadar sabırlı bekleme ve öldürücü kısa siprinti ile alternatif BANKOM olup ilk safkanımdır. Ekürisinin yarışı oldukça süratlendireceğini tahmin ettiğim ve yarışı en geriden takip edecek olan (4) GÜLAN BİNDA grubu toplamaya çalışacaktır ikinci safkanım. Birbirinden zorlu yarışlar da hep çok yakın ara tabelada yer bulan (3) GLEN sonra ki ihtimalim olup yarışın suprizini ise yine fit durumda olan (6) numaralı URFA GÜLÜ'NDEN bekliyorum. 

4.KOŞU: Yapmış olduğu çalışmalarla formunda ilerleme kaydeden (5) TURANHAN ilk safkanımdır. Oldukça formda olan (4) KALABALI ya şans vermek durumundayım. İzmir den damı kümesi indirmeye geldiğini düşündüğüm (2) DELİ DUMRUL'SUZ oyun yapmak niyetinde değilim. Son yarışına itibar etmediğim ve sert gruptan etkilendiğini düşündüğüm uzayan mesafe ile sanki bana boş bir grupta koşacakmış havası veren (6) ZAL, Gündüzeli idaresinde ki (8) KOCALİ şans verdiğim isimler olup, yarışın suprizini kafayı taktığım ve son düzlüğe önde çıkacağına inandığım önde boş kalması durumunda ise çok kupon yırtan olacağını düşündüğüm (1) numaralı YEDİKARANFİL den bekliyorum.  

5.KOŞU: Koşmuş olduğu ilk şartlı 1 koşudan galibiyetle ayrılan ve arkasından çıktığı H15 koşuda GÜRGÜR BABA nın ardından ikinci gelen (2) YEŞİL YOL ve kazandığı yarış sonrası yaklaşık bir ay geri çekilen yapmış olduğu çalışmalarla da formunda ilerleme kaydeden (9) numaralı HELYUM arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.  

6.KOŞU: Ben tek tercihimi bu koşudan yana kullanacağım ve açıkça belirtmem gerekirse önceki koşularda yüzde yüz inandığım bir safkan olsa burayı tercihlemezdim. Eğer sizin önce ki ayaklarda tek tuttuğunuz safkan var ise bu koşuyu birkaç safkanla geçmenizi öneririm. Karataş ile koşmuş olduğu ilk koşusundan sonra yaklaşık bir ay geri çekilen, sonrasında yaptığı düzenli idmanlar ile formunu ilerleten, yarış öncesi iç pistte yapmış olduğu 600 ü 36 ve 400 ü 23.4 rahat galobu ile ayaklarının yerden kesildiğine inandığım Ahmet Çelik idaresinde ki (1) numaralı AZA LEA çok risklide olsa BANKOM dur. 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 2-5-1-3-6

2.AYAK: 8-5-2-9

3.AYAK: 2-4-3-6

4.AYAK: 5-4-2-6-8-1

5.AYAK: 2-9

6.AYAK: 1 TEK

 

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

17 yorum

 1. Koray KARIPÇIN

  Reis Bol şanslar olsun. Takibimdeki favori ismimsin yorumların çok yardımcı oluyor kurgularımda. ERTANBEY i bu aralar pek fazla göremiyoruz benim tek şikayetim bu :) Benim 1 safkan kafama takıldı son yarışında tam 4 defa sanirim son 400de faule maruz kalmasina ragmen fotoya acayip diri giren bir isim var 1. Kosuda KEEP ON SHINNING bu ismin yarislarini takip ederek bir yorum yapabilirmisiniz? Uzerinde Saadettin varken son yarisi cok tatli iken Orjinininde gideri varken bu mesafede kazanması bence normal sonuç olabilir. Birde 5. Koşuda GÜNGÖR BABA yazmışsınız o GÜRGÜR BABA olacak 2 at arasında biraz fark olduğu için kafalar karışmasın. Bende AZA LEA cıyım umarım yazdığımız gibi gelir. Hayırlı sabahlar.

  • Bombaci

   Koray Selamlar. Bahsetmiş olduğunuz yarışı seyrettim cidden iyi takip etmişsiniz. 21 safkanın start aldığı son yarışında 21 ci kulvardan gelip 21 ganyanla 7. Olmuş. Güzel de koşmuş takip etmekte fayda var. Tabi şahsi kanaatim herşeye rağmen bu grup için daha çok erken. Ancak olurda gelir sizde yazmış olursanız herhalde yüzyılın bombasini da patlatmış olursunuz. Bol şanslar dilerim.

 2. bol sanslar bombaci

 3. bol şanslar hayırlı bayramlar
  kati semih ve turan han diyorum
  bombacı kati semih için ne dersin

  • Bombaci

   KATIKAZAN demek istedin galiba. Olmaz diyemem bilindik ve ters bir at. Ancak her zaman Arap safkanlar da form grafiği iyi olan safkanları önde tutmanı tavsiye ederim. H14 yarışlar da da başarı sağlayamadı.En azından bu yarışta seyredip görmek taraftarıyım şahsım adına. Klasik olacak ama tutuyorsan yaz tabi.

 4. 1.altılı istanbul
  2.1.5.4.3
  2.8.4.3.7
  2.3.4.5.6
  7
  2.3.9.1
  1.6.7

 5. teşekkürler bilgi icin

 6. 1. Ayak
  2 – DRY CLEANER
  5 – MY BIANCA
  2. Ayak
  5 – LUSINGA
  3. Ayak
  2 – CİHAN PEHLİVANI
  4. Ayak
  2 – DELİDUMRUL
  4 – KALABALI
  5 – TURANHAN
  8 – KOÇALİ
  5. Ayak
  2 – YEŞİL YOL
  6 – RODOSTO
  7 – DEVREŞ
  9 – HELYUM
  11 – TAŞGETİREN
  6. Ayak
  4 – HATCHE

  Tutar : 2,40 TL | Kupon Tarihi : 11/09/2016

 7. öncelikle bol sanslar diyeyim bugün ilk altılıya ağırlık verdim sırf metanet ile metanetli olmak ve deli dumrul ile köpyürü geçişe kapatmak için ;)

  dörtlü ganyan olarak oynayacağım için kalan 4 ayakta fazla ata sans tanıdım

  ,lk ayak 1,2,3,5, ve 7 numara ki 7 numara gelirse ilk ayaktan uçar ikramiye halikarnasus yavruları uzunu iyi koşar diye biliyorum

  ikinci ayak santa pekan hakkında söylediklerine fazla katılmıyorum belkide tüm koşularını izlemediğim içindir sondan bir önceki kosusunu izledim lusinga ve metanetle beraber kosmus kendisi üçüncü lusinga 4, metanet besinci olmuş en diri giren 5, olan metanet en kötü bitiren 3, olan santa pekan onun için burayı 2,4,5,8 geçeceğim

  üçüncü ayak urfa gülünü tek yazmayı çok düşündüm ama diğer iki teke daha çok güvendiğim için buraya h dedim

  dördüncü ayak deli dumrul ile köprüyü kapatacağım geçiş yok ;)

  besinci ayak burda da 2 numara yeşil yol agır basıyor ama dörtlü oynadığım için yanına at yazacağım diğer iki teki yıkanlar yanına 9 helyum ve 1,4 ,3ekleyebilir

  son ayağa gelince metanetli sekilde sıraya geçer ikramiyeyi beklerim

  1,2,3,5,7,
  2,4,5,8
  h
  2
  1,2,3,4,9,
  6 /// 36 tl

 8. 1.ayak : rakipleri hep bekleyenler olunca önde rakipsiz kalacak kendi temposunda gidecek 3 nolu crazy island tek olarak düşünülebilir. geriden geleceklerden sadece 1 numara fashitive yazarsak yeterli.
  2.ayak: hem madien hem dişi hal böyle olunca H
  3.ayak : fazla yazmaya gerek yok ekürisi süratlenderir gülan binda vurur 4 banko
  4.ayak:2 nolu delidumrul u çok tutuyorum ama izmirden geliyor aksilik olur H diyelim buraya da.
  5:ayak :hem endış kulvar hem kısa mesafe 12 nolu yeşil yol u yazmayacağım.:). yazacaklarıma gelince 3-4-6-7-8-9-10
  6.ayak Maiden da durması hata olan ve gerek galoplarından gerekse koştuğu yarş derecelerinden bu grubun üstünde olduğunu düşündüğüm 6 nolu karaheves bankomdur.

 9. Kocakayanın yeşilyolla yaptığı bu terbiyesizliği ,şaibeyi göre göre daha fazla oynayamam ben yetti artık,herkese başarılar,benden bu kadar zaten 1 yıl anca oldu ,daha fazla sürmesin..

  • Yazınca yarışı izledim, neler oldu anlayamadım ama oldukça rahat gözüküyordu. Madem yenisin yol yakınken bırakman iyi olmuş bence :) Selamlar, mutlu bir hayat dilerim

 10. Aynen çıtırım daha =) ben zevk alıyorum izlerken aslında ,bilmekten önemli ama bugün bence kasıtlı işler oldu kaç kere baktım tutması için hiçbir sebep yok ağır çekiminde izledim her şey normal ..neyse ya başka uğraş bulma vakti geldi demek ki =) Herkese iyi bayramlar dilerim şimdiden,başta güzel vakit geçirmemize ücretsiz izin verdiğin için sana sonra diğer arkadaşlara teşekkür ederim.her şey gönlünüzce olsun güzel insanlar..

  • Youtube’ta slime yapan dayıları bile seyretsen iyidir :) Hiç takma kafana, kal denecek tarafı yok bu işin. İyi bayramlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir