istanbul altili tahminleri bombaci

11 EYLÜL 2016 PAZAR İSTANBUL 1.ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar iyi pazarlar herkese. İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.KOŞU: Son derece iyi form tutan (2) DRY CLEANER uzayan mesafe de de iş yapacak gibi duruyor ilk safkanımdır. Son üç yarışını da 1900 çim de koşan ve son iki yarışında sadece bir boyla geçilen (5) MY BİANCA değişen pilotu ile şans bulabilir. Gurubun en kalite isimleri ile koşan  (1) FASHİTİVE söz sahibi olur. İki defa satış koşusu gören ve ikisinide kazanan (3) CRAZY ISLAND dördüncü olarak şans verdiğim isim olup yarışın suprizini ise (6) numaralı BROWN SUGAR dan bekliyorum.

2.KOŞU: En sert rakiplerinin maiden a veda ettiği safkan öyle zannediyorum meydanı boş bulacaktır. Önde çok sert tempo koyup son düzlüğe oldukça avansla çıkacak olan safkan bulunmaması sebebi ile (8) numaralı SANTA PEKAN ve (5) numaralı LUSINGA arasında ki mücadele yarışın birincisini belirleyeceğini düşünsem de ilk altılının ikramiyesini belirleyeceğini düşündüğüm bu yarışta (2) numaralı ÇIĞ ve supriz de (9) numaralı TINAZLI ya şans vereceğim. 

3.KOŞU: Ben ayırmak için çok uğraştım. Ancak gerçekten çok riskli. Bu yarışı tek geçen birinci altılıyı alttan üstten bulur kanaatindeyim. Çok sık koşturulmasına rağmen artık safkanı yüzde yüz çözdüğüne inandığım ve mükemmel uyum sağladığını düşündüğüm Ahmet Çelik idaresinde ki (2) CİHAN PEHLİVAN ‘I son ana kadar sabırlı bekleme ve öldürücü kısa siprinti ile alternatif BANKOM olup ilk safkanımdır. Ekürisinin yarışı oldukça süratlendireceğini tahmin ettiğim ve yarışı en geriden takip edecek olan (4) GÜLAN BİNDA grubu toplamaya çalışacaktır ikinci safkanım. Birbirinden zorlu yarışlar da hep çok yakın ara tabelada yer bulan (3) GLEN sonra ki ihtimalim olup yarışın suprizini ise yine fit durumda olan (6) numaralı URFA GÜLÜ’NDEN bekliyorum. 

4.KOŞU: Yapmış olduğu çalışmalarla formunda ilerleme kaydeden (5) TURANHAN ilk safkanımdır. Oldukça formda olan (4) KALABALI ya şans vermek durumundayım. İzmir den damı kümesi indirmeye geldiğini düşündüğüm (2) DELİ DUMRUL’SUZ oyun yapmak niyetinde değilim. Son yarışına itibar etmediğim ve sert gruptan etkilendiğini düşündüğüm uzayan mesafe ile sanki bana boş bir grupta koşacakmış havası veren (6) ZAL, Gündüzeli idaresinde ki (8) KOCALİ şans verdiğim isimler olup, yarışın suprizini kafayı taktığım ve son düzlüğe önde çıkacağına inandığım önde boş kalması durumunda ise çok kupon yırtan olacağını düşündüğüm (1) numaralı YEDİKARANFİL den bekliyorum.  

5.KOŞU: Koşmuş olduğu ilk şartlı 1 koşudan galibiyetle ayrılan ve arkasından çıktığı H15 koşuda GÜRGÜR BABA nın ardından ikinci gelen (2) YEŞİL YOL ve kazandığı yarış sonrası yaklaşık bir ay geri çekilen yapmış olduğu çalışmalarla da formunda ilerleme kaydeden (9) numaralı HELYUM arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.  

6.KOŞU: Ben tek tercihimi bu koşudan yana kullanacağım ve açıkça belirtmem gerekirse önceki koşularda yüzde yüz inandığım bir safkan olsa burayı tercihlemezdim. Eğer sizin önce ki ayaklarda tek tuttuğunuz safkan var ise bu koşuyu birkaç safkanla geçmenizi öneririm. Karataş ile koşmuş olduğu ilk koşusundan sonra yaklaşık bir ay geri çekilen, sonrasında yaptığı düzenli idmanlar ile formunu ilerleten, yarış öncesi iç pistte yapmış olduğu 600 ü 36 ve 400 ü 23.4 rahat galobu ile ayaklarının yerden kesildiğine inandığım Ahmet Çelik idaresinde ki (1) numaralı AZA LEA çok risklide olsa BANKOM dur. 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 2-5-1-3-6

2.AYAK: 8-5-2-9

3.AYAK: 2-4-3-6

4.AYAK: 5-4-2-6-8-1

5.AYAK: 2-9

6.AYAK: 1 TEK

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
Koray KARIPÇIN
Ziyaretçi
Koray KARIPÇIN

Reis Bol şanslar olsun. Takibimdeki favori ismimsin yorumların çok yardımcı oluyor kurgularımda. ERTANBEY i bu aralar pek fazla göremiyoruz benim tek şikayetim bu :) Benim 1 safkan kafama takıldı son yarışında tam 4 defa sanirim son 400de faule maruz kalmasina ragmen fotoya acayip diri giren bir isim var 1. Kosuda KEEP ON SHINNING bu ismin yarislarini takip ederek bir yorum yapabilirmisiniz? Uzerinde Saadettin varken son yarisi cok tatli iken Orjinininde gideri varken bu mesafede kazanması bence normal sonuç olabilir. Birde 5. Koşuda GÜNGÖR BABA yazmışsınız o GÜRGÜR BABA olacak 2 at arasında biraz fark olduğu için kafalar karışmasın. Bende AZA LEA cıyım umarım yazdığımız gibi gelir. Hayırlı sabahlar.

admin
Yönetici
admin

bol sanslar bombaci

usta
Ziyaretçi
usta

bol şanslar hayırlı bayramlar
kati semih ve turan han diyorum
bombacı kati semih için ne dersin

usta
Ziyaretçi
usta

1.altılı istanbul
2.1.5.4.3
2.8.4.3.7
2.3.4.5.6
7
2.3.9.1
1.6.7

usta
Ziyaretçi
usta

teşekkürler bilgi icin

trapper6
Üye
trapper6

1. Ayak
2 – DRY CLEANER
5 – MY BIANCA
2. Ayak
5 – LUSINGA
3. Ayak
2 – CİHAN PEHLİVANI
4. Ayak
2 – DELİDUMRUL
4 – KALABALI
5 – TURANHAN
8 – KOÇALİ
5. Ayak
2 – YEŞİL YOL
6 – RODOSTO
7 – DEVREŞ
9 – HELYUM
11 – TAŞGETİREN
6. Ayak
4 – HATCHE

Tutar : 2,40 TL | Kupon Tarihi : 11/09/2016

mustafa33
Üye
mustafa33

öncelikle bol sanslar diyeyim bugün ilk altılıya ağırlık verdim sırf metanet ile metanetli olmak ve deli dumrul ile köpyürü geçişe kapatmak için ;)

dörtlü ganyan olarak oynayacağım için kalan 4 ayakta fazla ata sans tanıdım

,lk ayak 1,2,3,5, ve 7 numara ki 7 numara gelirse ilk ayaktan uçar ikramiye halikarnasus yavruları uzunu iyi koşar diye biliyorum

ikinci ayak santa pekan hakkında söylediklerine fazla katılmıyorum belkide tüm koşularını izlemediğim içindir sondan bir önceki kosusunu izledim lusinga ve metanetle beraber kosmus kendisi üçüncü lusinga 4, metanet besinci olmuş en diri giren 5, olan metanet en kötü bitiren 3, olan santa pekan onun için burayı 2,4,5,8 geçeceğim

üçüncü ayak urfa gülünü tek yazmayı çok düşündüm ama diğer iki teke daha çok güvendiğim için buraya h dedim

dördüncü ayak deli dumrul ile köprüyü kapatacağım geçiş yok ;)

besinci ayak burda da 2 numara yeşil yol agır basıyor ama dörtlü oynadığım için yanına at yazacağım diğer iki teki yıkanlar yanına 9 helyum ve 1,4 ,3ekleyebilir

son ayağa gelince metanetli sekilde sıraya geçer ikramiyeyi beklerim

1,2,3,5,7,
2,4,5,8
h
2
1,2,3,4,9,
6 /// 36 tl

mustafa33
Üye
mustafa33

metanet 8 numara onu düzelteyim

elektrik
Üye
elektrik

1.ayak : rakipleri hep bekleyenler olunca önde rakipsiz kalacak kendi temposunda gidecek 3 nolu crazy island tek olarak düşünülebilir. geriden geleceklerden sadece 1 numara fashitive yazarsak yeterli.
2.ayak: hem madien hem dişi hal böyle olunca H
3.ayak : fazla yazmaya gerek yok ekürisi süratlenderir gülan binda vurur 4 banko
4.ayak:2 nolu delidumrul u çok tutuyorum ama izmirden geliyor aksilik olur H diyelim buraya da.
5:ayak :hem endış kulvar hem kısa mesafe 12 nolu yeşil yol u yazmayacağım.:). yazacaklarıma gelince 3-4-6-7-8-9-10
6.ayak Maiden da durması hata olan ve gerek galoplarından gerekse koştuğu yarş derecelerinden bu grubun üstünde olduğunu düşündüğüm 6 nolu karaheves bankomdur.

Stefano
Üye
Stefano

Kocakayanın yeşilyolla yaptığı bu terbiyesizliği ,şaibeyi göre göre daha fazla oynayamam ben yetti artık,herkese başarılar,benden bu kadar zaten 1 yıl anca oldu ,daha fazla sürmesin..

admin
Yönetici
admin

Yazınca yarışı izledim, neler oldu anlayamadım ama oldukça rahat gözüküyordu. Madem yenisin yol yakınken bırakman iyi olmuş bence :) Selamlar, mutlu bir hayat dilerim

Stefano
Üye
Stefano

Aynen çıtırım daha =) ben zevk alıyorum izlerken aslında ,bilmekten önemli ama bugün bence kasıtlı işler oldu kaç kere baktım tutması için hiçbir sebep yok ağır çekiminde izledim her şey normal ..neyse ya başka uğraş bulma vakti geldi demek ki =) Herkese iyi bayramlar dilerim şimdiden,başta güzel vakit geçirmemize ücretsiz izin verdiğin için sana sonra diğer arkadaşlara teşekkür ederim.her şey gönlünüzce olsun güzel insanlar..

admin
Yönetici
admin

Youtube’ta slime yapan dayıları bile seyretsen iyidir :) Hiç takma kafana, kal denecek tarafı yok bu işin. İyi bayramlar