istanbul altili tahminleri bombaci

11 EKİM 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Son yarışında bu yarıştaki rakibi yanında TARIKHAN’ı da arkasına alması ile (6) ŞÜKRÜ’nün ilk safkan olmayı hak ettiğini düşünüyorum. Mesafe  uzayabildiği kadar uzasın bu safkanın umurunda olmaz. Kiloyu da bindirin bindirebildiğiniz kadar şart olsun gıkı çıkmaz öyle bir safkan :) Ben  FİRİKYA tarzı bu safkanı çok seviyorum kafa burun kaybederse arkasından kötü söz söylemeyin :) (4) ALDERAMİN ikinci safkanım. Valla bakmadım ama en son bu kilo ile ne zaman koştu bilmiyorum. Son yarışına istinaden de form durumu süper olan (5) KUTUP üçüncü safkanım. Son dönemde koşabileceği en uygun gruplardan birine çıkacağını düşündüğüm (1) ATMACABEYİ dördüncü safkanım olup yarışın süprizini ise (2) MERİH ten bekliyorum

2.ayak: Son dönemlerin en iyi üç safkanı olan MAVİDALGA, ESANADOLU ve ŞAHİN TEPESİ arkasında aldığı derecelerin yanında bu yarışta (8) HALİÇ gibi ekürisi ile sahne alacak olan (2) THOR’un kazanmasını bekliyorum BANKOM dur. Az çok burada bu safkanın nasıl ne derece de koşacağını kestirmek zor değil lütfen siz Karataş’ın hastası olduğu HALİÇ’in performansını bir kenara not edin ileride tek başına lazım olabilir. Rakip yazsam herhalde sadece (10) KISRAKBAŞI yazardım.

3.ayak: Son yarışında ağır çimden etkilendiğini düşündüğüm (1) ASİ MERİÇ i tek atıp atmamak konusunda elli defa gidip geldim. Son yarışında saha performansını yarışa yansıtamayan safkan burada çok geride kalacak ancak ben kesinlikle ağır çimde ki ki gelişine istinaden (1) ASİ MERİÇ bulunmalı diyorum. Bu kadar ön planda tuttuğum safkanı tek atamama sebebim ise (6) numaralı GECEKONDU ve bu her iki safkanında bu saatten sonra Maiden da çok fazla kalacağını düşünmüyorum. Her iki safkanında agf de ilk üçte olacağını düşünmesemde en az tek atıyormuş gibi bu yarışı iki safkanla riske edeceğim.

4.ayak: (5) STALLION FALCON ısrarında devam edeceğim ilk rakipler tabiki (2) BLAZE TO WIN ve (7) KHAN OF GHOST bu yarış ufak oyunlar için bu üç safkanla riske edilebilir. Süpriz safkanım (1) BEHRAMKALE.

5.ayak: Son birinciliğinden sonra bu mesafede ki beşinciliği bile burada birinci gelmeye yeter kanaatindeyim. İç kulvar avantajı ile 3-4 e yaslanacağını düşündüğüm safkanın bariyer dibinden gruba hakim olmasını bekliyorum (1) SANAY alternatif BANKOM olup ilk safkanımdır ve rakipleri şablonumdadır.

6.ayak: Her geçen yarış üzerine koymaya devam eden (1) BLACK ADLER ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacaktır. Herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 6-4-5-1-2

2.ayak: 2 TEK

3.ayak: 1-6

4.ayak: 5-2-7-1

5.ayak: 1 /// 5-2-3-9

6.ayak: 1-9-14-6-2-3-8-16-18

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 4-1-6

2.ayak: 6-4-5-1

3.ayak: 2 tek

4.ayak: 1-6

5.ayak: 5-2-7

6.ayak: 1 tek

7.ayak: 1-9-14-6-2-3-8-16

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
halit
Ziyaretçi
halit

kardeş bir altılı yakalıyalım ya yoksa lesarada yediğin havuçlar salatalıklar hesap sorar sana anladı sanırm

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar

binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Bombacı

06Cengo06
Ziyaretçi
06Cengo06

Hoşgeldin Bombacı bolşanslar 😊
Dinlenip gelip yorum yapanın altılısı oynanır bugün sendeniz hadi rastgele :)

ozgun1
Üye
ozgun1

Bol şanslar bombacı

admin
Yönetici
admin

Kupon Dux’tan mı gidecek şimdi. Geçmiş olsun Bombacı, takipçilerin bulmuştur kesin.

Mehmet28
Üye
Mehmet28

idman pistinde izledim exranger beğendim. ata baktım; orjin iyi, sahip bu işin iyilerinden biri ama yarışlarda ışık yok. olmaz dedim oldu :)

Mehmet28
Üye
Mehmet28

normalde de öyle de biraz da ışık görmek lazım :)

06Cengo06
Ziyaretçi
06Cengo06

Son ayakta yattım aptallığımdan hepsi yaptım geri küçülttüm son ayağı :( bombacı tebrikler kurgu güzeldi.

06Cengo06
Ziyaretçi
06Cengo06

8 ata düşürdüm son ayağı 25 tl için 11.000 uçtu 😕

06Cengo06
Ziyaretçi
06Cengo06

Senin tekler ve 4.ayaktaki 5 zaten süperdi kafayı hepsi yaptım sonu küçülttüm :(:(