11.10.2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (TİMOTHY)

Tüm dostlara bol şanslar, Bahtımız açık olsun.

1.AYAK: İlk ayak Kadıköy koşusu ile başlıyor. Her ne kadar Veliefendi koşusunda starttan 3 boy geç çıkmasına rağmen gelip güzel bir 3.lük elde eden ve Halis’in tercihini alan (1) ATMACA BEYİ yarın yarışın favorisi çıkacaksa da bence ilk at olarak pist ve mesafe lehine olan (2) MERİH yazmalıyız. Atmaca Beyi’nin sentetik performansı çimine göre biraz düşük olsa bile “Karataş’ı yazmayan taş olur”. Siklet avantajı bulunan (6) ŞÜKRÜ ile mesafeye yatkınlığı ve çalışmalarındaki görünümü ile (7) DERİN SULTAN yarışın süpriz isimleridir.

2.AYAK: Çalıcıoğlu ekürileri (2) THOR ve bir süre ara vermesine rağmen (8) HALİÇ grubun kesinlikle çok çok üstünde atlar. Ancak her iki safkanın da bazı handikapları var. Grubun en yaşlı safkanı Thor, yarış yaşamında ilk kez 61 kilo ile start alacak. Haliç ise 14 ay sonra ilk yarışına çıkacağı için nefes sorunu yaşayabilir. Bu da beni ekürileri tek atmak konusunda ciddi kararsızlık içinde bırakıyor. 1,05 ‘lik atların yanına at yazın demek de risk. Takdir sizin. Ben ekürilerin rakiplerini de yazarak süpriz arama peşindeyim. Rakipleri şablondadır.

3.AYAK: Maiden koşuda son yarışı ile (5) DUX yarışın favorisi olmayı elbette hak ediyor. Ancak burada koşan 8 tayın 5’i yarın ilk kez sentetik piste çıkacaklar. Doğrusunu isterseniz bu tayların koştukları çim yarışları ile değerlendirilmeleri sorun yaratabilir. Mesela ilk çim yarışı güzel olan (3) BARBO sentetik pistte A3 Dolmabahçe koşusunu kazanan Adakarası ile anneden kardeş. Sentetik pistte işleyebilir. Galoplarını bir türlü yarışlara yansıtamayan bir çok tay var burada. Bence altılının en tehlikeli ayağı burası. Hepsi.

4.AYAK: Basri Çifkurt koşusunda (2) BLAZE TO WİN daha uygun bir grup bulamaz. 09/10/2017 tarihli 600’ünü 35,00 Rahat galobu ile çok formda olduğu belli. Bu galop, atın 2016 yılından beri yaptığı en iyi galop olduğunu da belirtelim. Bankomdur.

5.AYAK: Son yarışında Ankara 1300 çimde 1.26.80 gibi etkileyici bir derece ile kazanıp İstanbul’a gelen (3) RUSGELİN yarışın en şanslı safkanıdır. Ankara’da bu pist ve mesafede baş atlar bile 1.25 civarında koşuyor olmaları, tayın koştuğu derecesinin önemini daha iyi vurguluyor. Bu yıl Ankara bu mesafenin en iyi derecesi 1.25.82 ile Elanilim’e ait. Yani 3 yaşında dişi arap tayı için bu derece azımsanmayacak bir şey. İlk kez koşacağı sentetik pisti yadırgamadığı takdirde bu formu ile kazanması normal sonuç olur. Bankomdur.

6.AYAK: Son ayak satış 2 koşusu. (6) FASTBENDER ve eküri destekli (14) İNDİANAPOLİS yarışın en şanslı taylarıdır. Rakipleri şablondadır.

 

TAHMİNLERİM:
1.AYAK: 2-1-6-7
2.AYAK: 2-10-5-4-7-6
3.AYAK: Hepsi
4.AYAK: 2
5.AYAK: 3
6.AYAK: 6-14-1-3-2-9-8-19
92,16 TL.

Herkese bol şanslar.

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: timothy

Avatar
At yarışını, üniversite öğrenciliğimden beri yaklaşık 25 yıldır takip ediyorum. 44 Yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. İzmirliyim.
binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Size de bol Şanslar.

06Cengo06
Ziyaretçi
06Cengo06

Bolşans kardeş

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Sana da bol Şanslar cengo.

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar