Ana Sayfa / Tahminler / 11 AĞUSTOS 2018 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

11 AĞUSTOS 2018 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Ankarada çok değişik bir programla birlikteyiz. Özellikle 1.altılıda misli denenebilir. Yada büyük favori gibi gözüken isimler devrilip iyi bir ikramiyeye ulaşma hedefi olabilir. Her daim son karar siz yarışseverlerimizindir. Herzamanda önceliğiniz mutlaka kendi isimleriniz olmalıdır. Muhtemel sonuçlanması en olası ve mantıklı şablonlarımı hazırlayıp huzurlarınıza sunuyorum. Bol şanslar..

1.KOŞU: Kaliteli bir isim olduğuna inandığım ve formunu yavaş yavaş arttıran 3-SER CARİYE ve son koşularına oranla uygunlasan rakipleri arasında 1-ALSİVASLI KIZI ikilisi ön plandadır. Kazanabileceği yarıştan ikincilikle ayrılan sprinter kısrak 6-SEFİRA bu ikilinin en ufak hatasını geri çevirmez.

2.KOŞU: Henüz mağlubiyetle tanışmayan kaliteli tay 1-GÖKYÜZÜ uzayan mesafeye rağmen birkez daha kazanmasını beklediğim isimdir. Geçilene kadar kuponumda BANKO olacaktır.

3.KOŞU: Ne kadar formsuz bir görüntü çizsede, kendisine çok uygun rakipler bulan 1-LOKOMOTİF'in startla birlikte alacağı liderliği fotoya kadar koruyacağını düşünüyorum. 2.BANKOMDUR.

4.KOŞU: Üç tane bankom varken sürpriz kokan bu koşuda 1.altılımda riske girmeden Hepsi diyeceğim. 2.Altılımda ise bütçem gereği 6 isme şans verebildim. Sıralamam şablondadır.

5.KOŞU: İyi bir ekürinin elinde bulunan ve maidenda fazla kalmayacağını düşündüğüm 2-KİNG DAY'S ve 13-PÜSKÜLLÜ BELA başta olmak üzere; formda tay 1-GOLDWYN, kısalan mesafeninde avantajıyla 6-ADALYN, pistin iyi sayılabilecek isimlerinden 11-HOBART, koşu gördükçe daha iyi olabilecek potansiyeldeki 14-REINA DE ESPADAS, cim pistteki ilk deneyiminde görmek istediğim kalite kokan isim 15-ULRIKE, formda jokeyi idaresinde 12-İSKECE öncelikli isimlerimdir. Benim 1.Altılıda üç bankom olduğu için burayıda HEPSI ile geçiyorum. 2.altılımda ise; isimlerini söylediğim 8 isme şans vereceğim.

6.KOŞU: Çok kaliteli bir isim olan ve bunu İstanbuldan 2.İnönü Koşusunu kazanarak gösteren, enaz kendisi kadar kaliteli ekürisi 8-MINE OF FİRE ile birlikte koşuyu kazanmalarını hatta daha ileri giderek ikili bitirmelerini bekliyorum. 2-ARAGORN her iki altılımdada BANKOMDUR.

7.KOŞU: Süratli isimlerin oldukça fazla olduğu koşunun temposuda muhtemelen yükseklerde seyredecektir. Buda sprinter isimlere şans doğurabilir. 2-DRIVE FASTER ve 6-SPEEDY GUNNER ön plandaki ikilidir. 3-I SAV THE SUN ve eski formuna tekrar ulaşan 4-MISS ELENİ ikinci plandaki şanslı isimler. Önde baskı yemesi kuvvetle muhtemel, ancak grupta ayağına en seri isim olan yaşlı kısrak 8-KÜÇÜK MATRA sürpriz olarak kuponumda bulunduracağım.

8.KOŞU: H15'ler, Kısa Vade koşular filan koşarken kendini biranda maidenda buldu. Haliyle 4-LAWLEES çok uygun rakipleri arasında kazanmaya yakındır. Alternatif Bankomdur. Ancak ikinci altılıda ikramiye hedefi doğrultusunuda ve takibimde olması sebebiyle mesafe kısa gelmezse 9-AYDOĞAN GÜLÜ ile sürpriz bekleyeceğim.

9.KOŞU: Son yarışını kesinlikle ölçü almadığım bu mesafede grup içerisinde en iyi dereceye sahip olan 9-ÜMİTLİ, yine bu mesafelerde etkili yarışlar çıkarabilen 8-SAMOTHRAKI, start sorunları giderildikten sonra etkili koşular sergileyen 4-İBRİŞİM arasında bir mücedele bekliyorum. Son ayağa fazla isimle şans arayacak olan takipçilerimize çok sürpriz konumda olacağını beklediğim, özellikle start sorunu yaşamadığı takdirde 17-ROYAL SUN'a dikkat etmelidir.

1.ALTILIM

1-3-6
1 GÖKYÜZÜ
1 LOKOMOTİF
HEPSİ
HEPSİ
2 ARAGORN

2.ALTILI

2-3-1-4-11-9
2-13-1-6-11-14-15-12
2 ARAGORN
2-6-3-4-8
4 // 9
9-8-4-17

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

1
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
3000
admin
Yönetici

Bol şanslar Özgün

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..