Ana Sayfa / Tahminler / 11 AĞUSTOS 2018 CUMARTESİ ANKARA 1.ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

11 AĞUSTOS 2018 CUMARTESİ ANKARA 1.ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara altılı tahminlerim şu şekildedir

1.koşu: Gücü sınırlı safkanlar içinde (3) numaralı SER CARİYE çok ağır basıyor. Bu Safkanın eksik koşması durumunda yarışın oldukça karışacağına inanıyorum. O anlamda birbirinden ayıramadığım safkanlara bulaşmak istemiyorum safkanı tek olarak riske edeceğim BANKOMDUR.

2.koşu: Nazar değmesin safkan zıpkın gibi bu yarışı da kolay geçebilecek güçte dileyen elbette ki tek olarak riske edebilir. İkramiye anlamında ben yanına rakip yazacağım (1) numaralı GÖKYÜZÜ ilk safkanım.

3.koşu: Sorunlu safkanlar içinde start alacak (1) numaralı LOKOMOTİF oldukça şanslı duruyor. Bu safkan bir başka tek adayımdır. Esasen beş tane Safkanın dört tanesinin Kaya’ların olduğu düşünürsek bunSafkanın tek olarak riske edilmesi de en mantıklısı duruyor. Ancak tek tercihimi ilk ayaktan yaptığım için düşündüğüm rakipleri şablonumda olacak.

4.koşu: Kilo avantajı ile birlikte oldukça şanslı olabileceğini düşündüğüm safkan (9) numaralı KÜÇÜKDEMİRKIRIM. Enteresan şekilde çimi eksik görünen safkandan ilgilileri ümidini kesmiş gibi duruyor. Ancak ben halen şans verilmesinden yanayım. Hiç belli olmaz eğer giderim derse çok kupon yırttırır (11) numaralı ÖZKARA ilk rakip. Grubun müsahitliği ve Safkanın form durumunun iyi olması ile atlanmaması gerektiğini düşünüyorum (4) numaralı TAKIL BERİ üçüncü şans verdiğim isim. Vermiş olduğu aradan sonra üç yarış gören Safkanın zamanı geliyor (3) numaralı ENİSKEREM dördüncü şans verdiğim isim olup ağır kilosuna rağmen (1) İDEALİST son şans verdiğim isimdir.

5.koşu: Son iki yarışında Maiden kazanamamış olan safkan ilgililerinin güveni ile sanırım boyundan büyük işlere kalktı. Ancak böylesine negatif durumda ki bir safkana Ankara’da Ayhan’ın deklare olması takip için bana acaba mı dedirtiyor. Ben bu yarışla birlikte izlemeye alacağım (4) numaralı SILVER LIGHT ilk safkanım.

6.koşu: Günün büyük favorisi (2) numaralı ARAGORN bunu yeterince hak etse de ben şansımı zorlayacağım rakipleri şablonumda olacaktır. Herkese Bol şanslar.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3 tek

2.ayak: 1-3

3.ayak: 1 /// 5-2-3

4.ayak: 9-11-4-3-1

5.ayak: 4-1-6-12-11-15

6.ayak: 2 /// 5-4

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

15
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
3000
admin
Yönetici

Bol şanslar Bombacı

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Bol şanslar bombacı :)))

ETC
Üye

şansın bol olsun bombacı.. isabetlisinden inşallah

admin
Yönetici

Bombaci Tebrikler, güzel ikramiye bekliyoruz.

DELİMAVİ
Ziyaretçi
DELİMAVİ

Kolpacino da diyor…….Bu nedir yaa.Bu nedir yaa…Hedef bizmiyiz?…

Altın baraklı kuponlarimiz kaann oldu. Tayfunnnn

admin
Yönetici

Tv kültürün harika da biz izlemeyince anlamıyoruz 🙂

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.