Ana Sayfa / Tahminler / 11 AĞUSTOS 2017 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

11 AĞUSTOS 2017 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.AYAK: Galoplarında etkili dereceler neticesinde Aracı ekürisine ait Toruc Macto tayı 8-FUNNY FAMILLIAR altılıya tekle başlamak isteyenlere önerimdir. Tek rakibi yine galoplarıyla ilgi ceken 5-KATMA DEGER olarak göze çarpmakta.. Bu iki isim yeterli olacaktir.

2.AYAK: Zorlu kosuda 1-AZAT KUSU ve 5-BEYAZ KULE'yi biraz önde tutsamda; herzaman birbirini geçebilecek potansiyeldeki isimler arasında ayrım yapmayıp en sürprizini bekleyeceğim. Tercihim HEPSİ olacaktır.

3.AYAK: Fly By Me'nin aygırlığa ayrılmasının ardından bayrağını devralacak tek isim olarak gördüğüm, bugünde önlerde bos kalarak beyaz bayrağa gideceğini düşündüğüm 1-ABBAS YOLCU benim 1. BANKOMDUR..

4.AYAK: H16 mücadelede; 2-KRIS ANGEL ve 4-NAÇAL'ı bir tık önde tutsamda burayıda HEPSİ yaparak geçeceğim zorlu bir koşu..

5.AYAK: Satış2 mücadelede; bu gruba göre üstün olduğunu düşündüğüm, formsuz olsada 3-TAMGA ve 2-LEGEND RİNG arasındaki mücadele kazananı belirleyebilir. 3 yaşlıları temsil eden 10-CERSEI tecrübeli iki rakibinim hatasında bileti kesebilir. Üc isim yeterlidir.

6.AYAK: Takip atlarımın zirvesinde yer alan, çim pisti seven yapısıyla, birde formda jokeyi idaresiyle 6-DALİCİM benim 2.BANKOMDUR. Tek rakibi bana göre, son yarışını kesinlikle ölçü almadığım 7-HABERATLI olacaktır.

ALTILI TAHMİNİM

8-5
HEPSİ
1 ABBAS YOLCU
HEPSİ
3-2-10
6 DALİCİM

Kupon bedeli: 40.32 TL

BOL ŞANSLAR..

Hakkında ozgun1

29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..

Yorum Gönderin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir