Ana Sayfa / Tahminler / 11 AĞUSTOS 2017 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

11 AĞUSTOS 2017 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.AYAK: Galoplarında etkili dereceler neticesinde Aracı ekürisine ait Toruc Macto tayı 8-FUNNY FAMILLIAR altılıya tekle başlamak isteyenlere önerimdir. Tek rakibi yine galoplarıyla ilgi ceken 5-KATMA DEGER olarak göze çarpmakta.. Bu iki isim yeterli olacaktir.

2.AYAK: Zorlu kosuda 1-AZAT KUSU ve 5-BEYAZ KULE'yi biraz önde tutsamda; herzaman birbirini geçebilecek potansiyeldeki isimler arasında ayrım yapmayıp en sürprizini bekleyeceğim. Tercihim HEPSİ olacaktır.

3.AYAK: Fly By Me'nin aygırlığa ayrılmasının ardından bayrağını devralacak tek isim olarak gördüğüm, bugünde önlerde bos kalarak beyaz bayrağa gideceğini düşündüğüm 1-ABBAS YOLCU benim 1. BANKOMDUR..

4.AYAK: H16 mücadelede; 2-KRIS ANGEL ve 4-NAÇAL'ı bir tık önde tutsamda burayıda HEPSİ yaparak geçeceğim zorlu bir koşu..

5.AYAK: Satış2 mücadelede; bu gruba göre üstün olduğunu düşündüğüm, formsuz olsada 3-TAMGA ve 2-LEGEND RİNG arasındaki mücadele kazananı belirleyebilir. 3 yaşlıları temsil eden 10-CERSEI tecrübeli iki rakibinim hatasında bileti kesebilir. Üc isim yeterlidir.

6.AYAK: Takip atlarımın zirvesinde yer alan, çim pisti seven yapısıyla, birde formda jokeyi idaresiyle 6-DALİCİM benim 2.BANKOMDUR. Tek rakibi bana göre, son yarışını kesinlikle ölçü almadığım 7-HABERATLI olacaktır.

ALTILI TAHMİNİM

8-5
HEPSİ
1 ABBAS YOLCU
HEPSİ
3-2-10
6 DALİCİM

Kupon bedeli: 40.32 TL

BOL ŞANSLAR..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

1
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..