Ana Sayfa / Tahminler / 11 AĞUSTOS 2017 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

11 AĞUSTOS 2017 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Bursada; çok zevkli geçmesini beklediğim, başta İngilizlerin KV8 ve Arapların G3 Vali Koşusu gibi kaliteli koşuları varken, pas geçmek istemedim. Yazdığımızın ganyan olması dileği ile;

 

1.AYAK: Programa zorlu bir maidenla başlıyoruz. Gördükledi yarışlardan sonra galoplarında belirgin bir gelişme gösteren 11-MASSANDRA ve 3-FAITHFULL WOLF ikilisi benim önceliklerim. Sonrasında basarılı ilk yarışı sonrası 10-LORDSDAUGHTER, kaliteli bir isim olduğuna inandığım 7-TÜRÜTHAN ve 8-WOLF ON TIME sırasıyla kuponlarda bulunması gereken başlıca isimlerdir.

2.AYAK: Sahip değiştirdikten sonra İstanbulda bir türlü beklenen yarışlarını yapamayan ve Bursaya getirilen, buradaki galoplarında farklılaştığını gözlemlediğim, patlama potansiyeli oldukça fazla olduğuna inandığım, 3-HARPUTLUNUN OĞLU'nun artık yeni sahiplerinin yüzünü güldürme zamanı geldiğine inanıyor ve cok cazip olarak BANKO öneriyorum..

3.AYAK: Kum pistin yetenekli safkanlarının birarada bulunduğu koşuda benim net favorim 5-FRENKLI RÜZGARI'dır. Hatta Alternatif teklerimden biridir. Ancak 3-BEDWULF ve 8-GAZELLE EYES ve 2-MORE THAN A GAME sırasıyla favorimin rakipleri olacak isimlerdir..

4.AYAK: Bursa Vali Koşusunda; sevdiği pist ve mesafede 7-UCARER ilk atım ve yine ilginc tek arayanlar değerlendirmeye alabilir. Ancak yine kaliteli isimlerin bir araya geldigi koşuda, 3-KIRDENİZ, 1-ABUŞ, 6-TRAKYA ATEŞİ ve 2-ATMACA BEYİ sıralamasının yeterli olacağını düşünüyorum.

5.AYAK: Şartlı4 koşuda; 7-ATMACAKIZI, 3-İNTOCU ve 1-CHAMPS BAY üclüsünden kazananın çıkacağını düşünüyorum. Bu isimler yeterli olacaktır.

6.AYAK: Ekürisinide desteklerini sonuna kadar arkasına alacak olan (1-7) AKSOYAK ve yine ekürisinin desteklerini sonuna kadar alacak olan yaşlı kurt (2-8) PALADAYI, kısa ara sonrası yarış görüp açıklarını kapattığını idman pistinde gösteren 4-FRİGYALI, uygun kilosunun avantajıyla son kötü yarışlarından sonra bir bomba beklediğim 11-KALABALI ve çim pistte iyi koşularını hatırladığım, ara sonrası koşu gören 3-KİM TUTAR BENİ ile Bursayı kapatıyorum..

ALTILI TAHMİNİM

11-3-10-7-8
3 HARPUTLUNUN OĞLU
5 // 3-8-2
7-3-1-6-2
7-3-1
1-2-4-11-3

BOL ŞANSLAR..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

16
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Alp
Ziyaretçi
Alp

1.ayak kazım baba 2.ayak ofsayt 6.ayak özlenen gül dikkat edilmesi gereken atlar. Kupon için tşk ederiz eline sağlık özgün kardeşim…

admin
Yönetici

2-3-8-9-10-11 //
2 //
1-2-4-5 //
3 //
1-2-3-4-5-67 //
1-2-6 //

Bol şanslar

Ramazan Yılmaz
Üye

tekte çakışıyoruz senle adminim :)

Ramazan Yılmaz
Üye

1.3.7.8.10.11//
2.3.4.5.8//
1//
4//
1.2.3.4.5.6.7.9//
2.3.4.10/

herkese bol şanslar

admin
Yönetici

Ya orası kapamalık ayakta bakma sıkıştı biraz :)

Ramazan Yılmaz
Üye

ikinci ayağa biride ekledim boş kaldı tepesi :)

admin
Yönetici

İlk ayak 9’dan ümidi kestin galiba?

Ramazan Yılmaz
Üye

eledim onu biraz daha zayıf grup beklesin

Ramazan Yılmaz
Üye

o handikapı alana kadar çıkamadıysa bugünde beklesin maidende :)

Ramazan Yılmaz
Üye

yatarsam üçüncü ayaktan yatarım yani şahsen ben öyle düşünüyorum :)

admin
Yönetici

3. ayak güzelde 4. ayak soru işareti. Yarışlar başlıyor, şimdi anlarız :)

Ramazan Yılmaz
Üye

iki ayak üst üste zevk yaptırmıyorlar he

admin
Yönetici

İstikamet İstanbul :)

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..