Ana Sayfa / Tahminler / 11 AĞUSTOS 2017 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

11 AĞUSTOS 2017 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Bursada; çok zevkli geçmesini beklediğim, başta İngilizlerin KV8 ve Arapların G3 Vali Koşusu gibi kaliteli koşuları varken, pas geçmek istemedim. Yazdığımızın ganyan olması dileği ile;

 

1.AYAK: Programa zorlu bir maidenla başlıyoruz. Gördükledi yarışlardan sonra galoplarında belirgin bir gelişme gösteren 11-MASSANDRA ve 3-FAITHFULL WOLF ikilisi benim önceliklerim. Sonrasında basarılı ilk yarışı sonrası 10-LORDSDAUGHTER, kaliteli bir isim olduğuna inandığım 7-TÜRÜTHAN ve 8-WOLF ON TIME sırasıyla kuponlarda bulunması gereken başlıca isimlerdir.

2.AYAK: Sahip değiştirdikten sonra İstanbulda bir türlü beklenen yarışlarını yapamayan ve Bursaya getirilen, buradaki galoplarında farklılaştığını gözlemlediğim, patlama potansiyeli oldukça fazla olduğuna inandığım, 3-HARPUTLUNUN OĞLU'nun artık yeni sahiplerinin yüzünü güldürme zamanı geldiğine inanıyor ve cok cazip olarak BANKO öneriyorum..

3.AYAK: Kum pistin yetenekli safkanlarının birarada bulunduğu koşuda benim net favorim 5-FRENKLI RÜZGARI'dır. Hatta Alternatif teklerimden biridir. Ancak 3-BEDWULF ve 8-GAZELLE EYES ve 2-MORE THAN A GAME sırasıyla favorimin rakipleri olacak isimlerdir..

4.AYAK: Bursa Vali Koşusunda; sevdiği pist ve mesafede 7-UCARER ilk atım ve yine ilginc tek arayanlar değerlendirmeye alabilir. Ancak yine kaliteli isimlerin bir araya geldigi koşuda, 3-KIRDENİZ, 1-ABUŞ, 6-TRAKYA ATEŞİ ve 2-ATMACA BEYİ sıralamasının yeterli olacağını düşünüyorum.

5.AYAK: Şartlı4 koşuda; 7-ATMACAKIZI, 3-İNTOCU ve 1-CHAMPS BAY üclüsünden kazananın çıkacağını düşünüyorum. Bu isimler yeterli olacaktır.

6.AYAK: Ekürisinide desteklerini sonuna kadar arkasına alacak olan (1-7) AKSOYAK ve yine ekürisinin desteklerini sonuna kadar alacak olan yaşlı kurt (2-8) PALADAYI, kısa ara sonrası yarış görüp açıklarını kapattığını idman pistinde gösteren 4-FRİGYALI, uygun kilosunun avantajıyla son kötü yarışlarından sonra bir bomba beklediğim 11-KALABALI ve çim pistte iyi koşularını hatırladığım, ara sonrası koşu gören 3-KİM TUTAR BENİ ile Bursayı kapatıyorum..

ALTILI TAHMİNİM

11-3-10-7-8
3 HARPUTLUNUN OĞLU
5 // 3-8-2
7-3-1-6-2
7-3-1
1-2-4-11-3

BOL ŞANSLAR..

Alp
Ziyaretçi
Alp

1.ayak kazım baba 2.ayak ofsayt 6.ayak özlenen gül dikkat edilmesi gereken atlar. Kupon için tşk ederiz eline sağlık özgün kardeşim…

admin
Yönetici

2-3-8-9-10-11 //
2 //
1-2-4-5 //
3 //
1-2-3-4-5-67 //
1-2-6 //

Bol şanslar

Ramazan Yılmaz
Üye

tekte çakışıyoruz senle adminim 🙂

Ramazan Yılmaz
Üye

1.3.7.8.10.11//
2.3.4.5.8//
1//
4//
1.2.3.4.5.6.7.9//
2.3.4.10/

herkese bol şanslar

admin
Yönetici

Ya orası kapamalık ayakta bakma sıkıştı biraz 🙂

Ramazan Yılmaz
Üye

ikinci ayağa biride ekledim boş kaldı tepesi 🙂

admin
Yönetici

İlk ayak 9’dan ümidi kestin galiba?

Ramazan Yılmaz
Üye

eledim onu biraz daha zayıf grup beklesin

Ramazan Yılmaz
Üye

o handikapı alana kadar çıkamadıysa bugünde beklesin maidende 🙂

Ramazan Yılmaz
Üye

yatarsam üçüncü ayaktan yatarım yani şahsen ben öyle düşünüyorum 🙂

admin
Yönetici

3. ayak güzelde 4. ayak soru işareti. Yarışlar başlıyor, şimdi anlarız 🙂

Ramazan Yılmaz
Üye

iki ayak üst üste zevk yaptırmıyorlar he

admin
Yönetici

İstikamet İstanbul 🙂

Yazar: ozgun1

29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..