Ana Sayfa / Tahminler / 10 OCAK 2018 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

10 OCAK 2018 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

İstanbul programının zorluğu sebebiyle Bursa daha ideal geldi Bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Dört ismi ön planda tutuyorum ;  Üst üste İzmir ve Kocaeli pistlerinde kazanan yükselen form grafiği ile 3 ROYAL CAPUCİNO bugün Bursa pistine çıkacak etkili bir netice alabilir. Son startlarına bakıldığında bir türlü sonlarda rakiplerinin önüne geçmeyi becerememiş olsa da artan formuyla yazılmadan geçilmeyecek 1 ANTONOV , Son yarışında bu tip mesafeli yarışlarda ne derece etkili sonuçlar alabildiğini gösteren 2 YAZLALI , Adeta her koşusunda yarış içerisinde yer alıp tabela içerisinde mücadeleden kopmayan 4 JUNIOR ZAPPA sıralaması şanslı gördüğüm isimler.

2.AYAK : Son zamanlarda nedense ikinci ayaklar oldukça zorlu olmaya başladı ve nedense günün ganyanı sık sık ikinci ayaklarla buluştu. Zorlu gördüğüm bu koşuda ; Ara sonrası gördüğü yarışla bu rakiplerine diş geçirebilecek 8 İRFAN , son yarışında oldukça etkili gözüken yazılmadan es geçilemiyecek 7 KOVADA , İstikrarlı safkanlardan 2 BURAKŞAH, son yarışını kazanırken etkili gözüken ve devam eden formuyla 11 VELİAHTIM, Bu mesafeli yarışlarda etkili koşabilen 3 ŞAHİNGÖZ, son altı startında tabeladan düşmeyen 6 BERATBEY , ters yarışlar çıkarabilen 5 AHMİN, olmazsa olmazlarımdan 4 DÖKERBEY kalabalık tuttuğum bu koşuda şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Dört ismi tercih edeceğim normal şartlarda ön planda tuttuğum ve kazanmasını beklediğim ismi ufak kuponlarda tek tercih edilebilir. Daha sağlam kuponlarda ve geniş oynayanlar için üç isminde geliri olduğunu düşünüyorum. Koşunun ve grubun en etkili isimlerinden olduğunu düşündüğüm ve idman görüntüsü oldukça etkili olan 3 DİYARBEYİ koşuda en şanslı gördüğüm isim olup eksik koşması halinde ;  eküri safkanlardan 4 EFE YÜREK, son koşusunu görmezden geldiğim etkili performansa sahip 6 MY CEM, son koşuları genelde uzun mesafelerde koşup bir türlü koşu içerisinde etkili olup yarış kazanamayan ve her defasında kuponumda eksiksiz yer verdiğim bugün için yer vermeyi düşünmesem de mesafe de nasıl koşacağını merak ettiğim için bir kez daha şans verdiğim 8 KARAZEYTİN sıralaması şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : JUNIOR DANCER dışındaki tayların geliri olduğunu düşündüğüm için üç ismi eksiksiz yazıyorum 1 GAUDİ , 2 ABBASOĞLU, 3 DARKHOLM ayırt etmeden yazdığım isimlerdir.

5.AYAK : Kupon şablonumu bu isim üzerine kurdum. Yarış içerisinde ne konumda olacağını tam kestiremiyorum. Sıralama olarak favori mi yoksa geri planda mı çıkacak bilemesem de bu isme bugün çok güveniyorum. Ara sonrası gördüğü yarışlarla bu rakiplerinden çok farklı bir kumaş olduğunu düşündüğüm geçmiş yarışlarında özellikle uzun mesafeli yarışlarında oldukça etkili yarışları bulunan üzerindeki kantarmasıyla üç kez start alıp iki ikincilik bir birincilik elde ederek kendisini ne kadar iyi idare edebildiğini ortaya koyan bugün yine üzerinde sevdiği kantarmasıyla yapmış olduğu Bursa pistinde ki muntazam idman görüntüsü dereceli kısa işleriyle koşuda çok etkili bir yarış ortaya koyacak olan 7 AMAZING LOVE'u kuponumda tek olarak geçiyorum.

6.AYAK : İlk defa bu mesafede koşacak olan arap taylarının şartlı mücadelesinde neredeyse son dört yarışında eksiksiz kuponumda şans verdiğim ve bugün koşacağı rakiplerinden daha zorlu rakiplerle mücadele içerisinde olan 3 BİLGİNKADİR, koşunun en şanslı ismi olarak görüyorum. Eksik koşması durumunda uzun ara sonrası bir koşu gören güzel bir kumaşa sahip olduğunu düşündüğüm son Bursa pistinde ki idman görüntüsüyle oldukça forma girdiğini gözler önüne seren 11 TAMBORA, son startında kazanarak maidene veda eden orijin hattı itibarıyla mesafe gideceğini düşündüğüm 4 BOZDENİZ ve 6 DURMUŞKARDEŞ sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

BURSA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 3,1,2,4

2.AYAK : 8,7,2,11,3,6,5,4

3.AYAK : 3,(4,5),6,8

4.AYAK : (1,4) , 2, 3

5.AYAK : 7

6.AYAK : 3 / 11,4,6 

TUTAR : 17,28  // 69,12 TL

Hakkında yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...

23 yorum

 1. Erdal Balci

  Hadi be Admin yine hızlı davranmissin.
  Bol şanslar Yavuzhan

 2. İlk ayakta Headway ‘i de yazda ihale bana kalmasın :)

 3. Zorbezirgan 3. Ayaktaki sürprizi yapabilir.
  2.ayakta h-17 de 1 numaralı at..

 4. cok kzandim bursada iyi paralar elde etim beni takip edin

 5. ilk ayakta 7 ikinci ayakta hepsi 3ayakta hepsi tabalada 7 son ayayakta plaketler

 6. Bombaci

  Bol şanslar

 7. Erdal Balcı

  İşin gerçeği şansa inanmayan biriyim.dilimize öyle yerleştiği için kullanıyorum.sans kelimesi yerine tevafuk (Allah’ın denk getirmesi) daha uygun, kısmet işin aslı.allah dilemedikçe olmaz.bize düşen sebepleri (at,jokey,galop,pist,hava durumu…..yani tüm olasılıkları değerlendirme) yerine getirip, gerisinde Allah’ın bizim için dilemesini beklemek.Yani kısmet.yoksa bu konuda ne kadar hırs yaparsak yapalım,ne kadar büyük oynarsak oynayalım…vb. yinede Allah’ın bizim için dilediğinden fazla sini bulamayız, kader inancı diyelim. şu şöyle olsaydı bu böyle olsaydı, geç çıkmasaydi ,erken öne gelseydi,vb… sonuç yine değişmeyecektir Allah katında, hakkımızda helal haram ne takdir edilmişse o.neyse fazla derinlere inmeyelim.

 8. Erdal Balci

  Gönlünüzce olsun arkadaşlar, bugün 5 li Ganyan oynayacağım

  ■ altılı oynayacak arkadaşlar için 1.ayak : hepsi

  5 li Ganyan

  ■ yesilmaske/buraksah/ sahin göz/beratbey/kovada

  ■ diyarbeyi/efeyurek/mycem/karazeytin

  ■ gaudi / Abbasoglu / darkholm

  ■ arpello / amazing love

  ■ yenişarlı / bilginkadir / bozdeniz / durmuşkardeş / özgehan / tambora

  Altılı toplam : 302,24 lira
  Beşli Toplam : 43,20 lira

  • Erdal Balci

   Sevgili Yavuzhan, eğer programda tek atılacak bir at varsa o da hiç şüphesiz amazing love dır. Tebrikler.amazing love çalışması kadar koşsun yeter…

  • Erdal Balci

   Karar verdim, amazing love tek…evet evet tek…son kararım amazing love tek. …
   Amazing love gelirse artık Admin bize ” you are my king ” şarkısını çalar. …

 9. 5 ayak Mademoıselle tutan yokmu

 10. binbastar

  bol şanslar yavuzhan dün senin kuponu takip ettim son ayakta baya bağırdık moskova ateşi diye ama kısmet daha büyüklerineymiş, ancak güzel oyundu yine de tebrikler

 11. Para vermez gibi duruyor
  1.ayak :7
  2. Ayak :6
  3. Ayak :6
  4.ayak :3
  5. Ayak 2.
  6ayak: 11.2.4.9.

 12. yavuzhan41

  Gün boyu bakamadım şehir dışındaydım bugün netice yine hüsran olmuş teşekkür ederim şans dileyen arkadaşlar. En büyük hayal kırıklığı tek olan amazing love oldu üçüncü olması üzücü. Birinci ayakta headway için adminim bakma fırsatım olmadı eklerdim yoksa.Zaten tabeladaki tekten yatıyormuşum yinede . sağlık olsun.

  • Sağlık olsun Yavuz. Bursa’ya yetişemedim İstanbul’da Mavi Dalga’dan yattı. Önümüzdeki maçlara bakacağız :)

 13. yavuzhan41

  üzüldüm adminim ist çok güzeldi kuponun mavidalga çoğu kişiyi üzmüştür eminim.

  • Son yarışlarına göre soru işareti vardı tabi de Kınalıkuzu’yu geçen sene bu gruplarda çok bekledim, gelmeyince ümidi estim. Yazmazdım yani. Altılı çok güzel oldu bulacaklara hayırlı olsun.

  • yavuzhan41

   Kesinlikle Bursa tercih etme sebebimde buydu İstanbul çok zor geldi gerçi Bursa çok basit olsada kurgu yanlış olunca bir işe yaramadı. İstanbul çok güzel bir ikramiye verecek son ayak da 3 numaranın geçileceğini sanmıyorum. 3-1 sıralı şansımı deneyim. günü belki karlı kapatırız. Altılı, beşli bulan arkadaşları da tebrik ederim şimdiden.

 14. yavuzhan41

  Hey maşallah çok güzel ikramiye verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir