Ana Sayfa / Tahminler / 10 OCAK 2017 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

10 OCAK 2017 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Bursa Altılı tahminlerim şu şekildedir

1.ayak: Programın tamamını her türlü sonuca açık olarak görüyorum. Dolayısı ile bana göre yarın yüzde 500 agf çıkacak olan bir safkanı tek atacak olsam dahi risk olarak görüyorum. Altılı ganyanın ilk ayağında bir safkanın haricinde diğer tüm safkanları eşit güç ve kalitede görüyorum. Ufak tefek sorunları olan safkanın kalitesini bu mesafede ve gruplara yetecek güçte olduğuna inanıyorum. Vermiş olduğu iki aylık aradan sonra almış olduğu birinciliğin bile kapasitesinin altında olduğuna inanıyorum. (2) numaralı YAYLALI BANKOMDUR.

2.ayak: Yine tahmini en zor olan koşullardan biri olan mücadelenin birincisini en az safkanlar kadar son düzlükte binicisinin de göstereceği kondisyona bağlı olacaktır diye tahmin ediyorum. Her türlü sonuca açık görünen mücadelede 27 kasımda ki performansını bu mesafeye taşıması halinde - ki bana göre bu mesafeleri daha iyi koşabilecek yapıda- birinciliğe ulaşmasını bekliyorum (2) numaralı BURAKŞAH ilk safkanım.

3.ayak: Gerek kalite gerekse yapı olarak (6) MY CEM i bu gruplara üstünlük sağlayabilecek kalitede olduğuna inanıyorum ilk safkanım.

4.ayak: FAIRSON yavrusu (2) numaralı ABBASOĞLU yarın yüzde 1000 oranla günün agf si çıkacaktır ve artık yavaş yavaş bu gruplara ağırlığını koymasını beklediğim safkan benimde alternatif BANKOM olup ilk safkanımdır.

5.ayak: Her ne kadar son yarışlarını çim olarak görsekte kum performansının çok daha iyi olduğa inanıyorum. (1) numaralı LITTLE BIRD ilk safkanım.

6.ayak: Bazı safkanların bu mücadelede ayrılacağına İnansam da Süpriz arayacağım tercihim HEPSİ. Herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2 tek

2.ayak: 2-10

3.ayak: 6-3-5-8-7-2

4.ayak: 2 /// 3

5.ayak: 1-2-4-6

6.ayak: hepsi

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

4
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

binbastar
Üye

bol şanslar bombacı

Hakan bulut
Ziyaretçi
Hakan bulut

Birinci ayak : 7…..1……6.2.4.1.3.5
İkinci ayak : 7.6
Üçüncü ayak : 5.6
Dördüncü ayak : 3 tek
Beşinci ayak : 4.7.2.3.1
Altıncı ayak 11.4.9.1.2.3
Kupon bedeli 50 tl

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Kadim dost bombacı, bol şanslar

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.