10 NİSAN CUMA 2015 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1. Ayak Geçen sene sentetik pistte çok iyi yarışlar çıkarmış olan (4) YESARİ favorimdir. Öncelikli rakibi son yarışını çok iyi kazanan (5) MİRHABER, son yarışında sert grupta çok iyi derece çıkartan (2) ZEMBELEK, startta çok oyalanmaması durumunda (6) ÖZÜMTATAR, bu pistte geçen sene iyi yarışlar çıkartan (3) KOCABAŞ ve son olarak çok iyi bir yarış beklediğim (9) ZİRENKKAYA yazıp burayı kapatıyorum.

2. Ayak Gruba baktığımda çok kalite safkanların bir araya geldiği bu koşuda bu mesafede henüz geçilmemiş olan (1) PRINCE OF KRAKOW BANKOMDUR. ÇAKAL CARLOS’un 2.5 sene ara vermesi, CİHANIM‘ın da bir yarış görmesi gerektiğini düşündüğümden, KALİMDOR ise o eski günlerinden eseri olmayışından diğer safkanlarla kıyaslama bile yapamayacağım kalite safkan uyum sağladığı binicisiyle geçilmesi benim için büyük sürpriz olur.

3. Ayak Oldukça karışık bulduğum bu koşuda bir çok isme şans vereceğim. Son yarışında gereksiz yere çok efor sarf eden (3) TURANHAN favorimdir. İSTANBUL pistinde ki ilk yarışını çok beğendiğim (2) KEMİK KIRAN, son yarışında kazanacağı yarışı kaybettiğine şaşırdığım (1) KAFKASPRENSİ, bomboş kiloyla yarışa katılacak olan (6) PEKER PEKMEZ, son yarışında sonlarda çok etkili gelen ama sonuca gidemeyen (8) KOÇALİ ve son olarak son yarışını sürpriz bir şekilde kazanan (4) ESKİ KÖYLÜ yazıp burayı kapatıyorum.

4. Ayak Gördüğüm yarışlar sonrası daha iyi duruma geldiğini gördüğüm (1) WHO IS THAT CHICK favorimdir. Verdiği kısa ara sonrası dinçlikle çok iyi koşmasını beklediğim çalışmalarında da mükemmel olan (4) ICON, son yarışında çok etkili bir sprinte imza atan (3) FLIGHT ATTENDANT son yarışına göre çok az atın olduğu çok düşük tempoda gidecek olan koşuda şansı benim için düşüktür.

5. Ayak ASABİ ve MISRACIM‘ın süratlendireceği yarışta temponun yüksek olmasını bekliyorum. Hatta bu 2 safkanın gruptan ayrılması olağan. Bu tip yarışlarda çok iyi koşan son yarışlarına itibar etmediğim (7) TUĞKAN favorimdir. Öncelikli rakibi son yarışlarına itibar etmediğim (3) UMUDUN RENGİ, çalışmalarını iyi bulduğum (4) HÜRDAĞ, gördüğü iki yarış sonrası daha iyi duruma gelen (2) ATACAN KAN, sentetik pistte eksik olduğum için geri planda önereceğim (5) UNUTULMAZ.

6. Ayak Süratli gidecek olan koşuda STELLINA liderliği alacaktır. Hemen arkasında LIFE IS LIVE ve MOLINARA ikilisinin olmasını bekliyorum. Bu safkanların önde ki tempolarını son 200,300de kaybetmelerini bekliyorum. Ara sonrası yarış gören bu grupta son yarışında 3.lükle ayrılan son düzlüğü çok rahat dönen lakin aprantisinin kendisine olan özgüveninden dolayı yarışı kaybettiğini düşündüğüm (5) MELROSA açılan nefesiyle BANKOMDUR. 

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 4,5,2,6,3,9

2. Ayak : 1 TEK

3. Ayak 3,2,1,6,8,4

4. Ayak : 1,4,3

5. Ayak : 7,3,4,2,5

6. Ayak : 5 TEK

ŞABLON TUTARI : 32,40 TLdir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
guest
13 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
soner

Altılı şablonum
8-3-4
7-3-1
4-1
1
5-2-6-7
9-1-3-5
benimde altılım bu şekilde İstanbul bugün iyi para verecek kuonum 17.28 tl herkeze bol kazançlar dilerim

sevket

Hocam 5. Ayakta 2 ekuriyide altiliniza yazmissiniz

can911

Değerli Bycreed yazarımıza başarılar dileyerek 10.04.2015 İstanbul 6’lı Ganyan Tahminlerimi sıralamalı olarak aşağıdaki gibi sunuyorum. Her zamanki gibi yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1. AYAK:5 (Mirhaber)
2. AYAK:1 (Prınce Of Krakow),4 (Kalimdor),2 (Cihanım),8 (Karaçi)
3. AYAK:4 (Eski Köylü),1 (Kafkasprensi),3 (Turanhan)
4. AYAK:1 (Who Is That Chıck),3 (Flıght Attendant)
5. AYAK:6 (Korkut Ebru),5 (Unutulmaz),7 (Tuğkan),1 (Asabi)
6. AYAK:2 (Maya Kıska),7 (Lıfe Is Lıve),1 (Antıoxıdant),3 (Decolte),5 (Melrosa),9 (Lolıon)

Şablonum:
1.Ayak: 5
2.Ayak: 1-4-2-8
3.Ayak: 4-1-3
4.Ayak: 1-3
5.Ayak: 6-5-7-1
6.Ayak: 2-7-1-3-5-9

Kupon Tutarı: 34,56 TL (Yedili plase oynayacaklara 1.koşuda önerim 2 (Fuat Ağa) şeklinde olacaktır.)

selim

Üstad son ayağa kaldık. ((Seninde tek indi. 5 melrosa)

semih

ANKARA
1AYAK1,4,5
2AYAK3,4,5,7
3AYAK3
4AYAK1,2,3
5AYAK3
6AYAK4,7,9
BOL ŞANSLAR

Özgür

Abicim ne olursa olsun ben bu işi bilmiyorum içimden gelerek söyliyorum işi biliyorsun emeğine yüreyine sağlık ben senin yazdığın şablonla altılı Bulcam inanıyorum sana i akşamlar..

siradisi

11 nisan 2015 ankara tahminlerim sizlerle paylasmak istedim iste olacagimdan oynayamayacam bari birilerine bi seyler kazandirim dedim corbada tuzumuz olsun

1. Ayak son yarisini 50 kg ile kazanan hafizeme 9 kilo yuklemisler bu guruptan bana gore yine ustun ve ustunlugunu az farklada olsa saglayacaktir..

2. Ayak goldcrest furkan yuksel bu aralar cok sessiz ama uzun suredir bekledigim bu at onun sessizligine buyuk bir ciglikla son verecektir yeterki furkan biraz inansin yeter

3. Ayak ah halis abi ah :-) kizmiyorum sana senin sayende cok kupon buldum ama son gunlerde neden yaris alamiyorsun anlamiyorum ama bugun oradinario seni yeniden liderlik koltugunda gosterecek bizlere diyerek siz yaris severlere 3. Bankomu yaziyorum

4. Ayak iste o sahin oglunun arkasindan onunden sagindan solundan gelip ama bir turlu sonuca ulasamayan by ra bence bugun sahin oglu yok cok sansli

5. Ayak 162 gunden beri kosmayan kalite safkan yildirim bey dikkatimi cekiyor orjinden tek aticam sabirli adi ustunde 162 gunden beri sabirla bekledigi belli..:-) isin sakasi sonu kuvetli olan yildirim bey ahmet celikle sansi yuksek

6. Ayak geldik benim surekli yattigim ayaga :-) ben titaniki tek atip bu kuponu 100 misli aticam

1. Ayak= 1
2. Ayak= 1
3. Ayak= 4
4. Ayak= 1
5. Ayak= 5
6. Ayak= 10

Hepiniz.e bol sans yazdiginiz gibi gelsin dilegi ile…

siradisi

Su kupona bi el atinda :-) bugun, tutturalim tum banko tahminler takipcileri olarak ozellikle son ayak.. hergun ayni sey son ayaktan yatiiyorum..:-)

13
0
Tahmin paylaş.x
()
x