10 NİSAN 2015 CUMA BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Bursa altılı ganyan tahminlerim aşağıda yer almaktadır, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.AYAK: El değişikliği ile birlikte Adana’dan buraya gelen bu koşuya hedeflenen 9 (BÜYÜKBAŞ) idmanlarda da gerekli formunu bularak yarışa adeta ilgililerine merhaba diyecektir. Son yarışlarındaki istikrar ve tabelaları ile formda 8 (SABIRLICAN), sonlardaki sprintini çok beğendiğim 5 (POWER) ve bir süre dinlendirilen fakat son idmanlarında hazır gördüğüm 11 (BULUTAĞA) ‘yı kuponumda bulunduruyorum. Daha ilave edilebilecek isimler olsa da ben bu kadarla sınırlı tutma taraftarıyım.

 

2.AYAK:  Gecikmeli maiden arap taylarına ait yarışta maidendan çıkmayı hep küçük farklarla kaçıran son idman performansıyla artık buna son vermek isteyen görüntüsüyle 10 (DURUTAYIM), ideal takı sonrası daha iyi koşan sprint zamanını iyi ayarladığı takdirde 7 (TEKFORDKAAN) ve ideal mesafesinde uyumlu binicisiyle start alacak olan 9 (DENİZAY) yeterli olacaktır.

 

3.AYAK: Son kazanmış olduğu yarışla formunu sürdüren özellikle uzun mesafede daha başarılı olan yapısı ve uyumlu binicisiyle (Gündüzeli AŞ.) 5 (FİNAL TRY) küçük kuponların alternatif tek adayıdır. Yanına ilave isteyenlere 1 (FATHER MOUNTAİN),2 (SÜNNETÇİ BEYİ) ve sürprizde 12 kg gibi ciddi indirim alan 6 (PAYBACK) ilave edilebilir.

 

4.AYAK: Sentetik sonrası geldiği Bursa’ya zemini yadırgamazsa 7 (TUNCAGÜN), istikrarlı derecelerini yine yapması durumunda  5 (MODELHAN), son yarışını kıl payı kaybeden 2 (BAYRAKTARKAYA), maidendan çıkışı oldukça geciken 1 (ACEMBEY), Demirdöven,Embirhan gibi babadan kardeşlere sahip idmanlarında tatminkar gördüğüm 6 (ÖZENDER) bu ayak için yeterlidir.

 

5.AYAK: Çim piste olan yatkınlığını kazandığı son dereceli uzun mesafeli koşuyla mesafeye de yatkın olduğunu gösteren 10 (DRAMATİK), tabela müdavimi olan 1 (ARBEDAŞ), uzun mesafe yarışlarında dahi tabela yapabilmiş 2 (ULAKÇI) ve stili-idman performansı ile oldukça dikkat çeken 7 (BERTUĞ) bu ayak için yeterli olacaktır.

 

6.AYAK: Son yarışında 2.likle yetinen kısalan mesafenin lehine olduğu, idmanlarında da adeta kanatlanan 8 (YUMURTACI MEHMET) bugünün banko adayıdır.

Şablonum:

1.Ayak: 9-8-5-11
2.Ayak: 10-7-9
3.Ayak: 5 /// 1-2-6
4.Ayak: 7-5-2-1-6
5.Ayak: 10-1-2-7
6.Ayak: 8

Kupon Tutarı: 14,40 TL (/// sonrası 3.ayakta 1-2-6 ilaveleriyle geniş kuponu bütçe takdirinize bırakıyorum) Yedili plase için 3.koşuda önerim 6 (LEYDİ İNTO) olacaktır.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
guest
17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Recep

abi 7li plase için tek tek tahmin verebilmen mümkünmü?

atilla önce

Dünkü yarışlarda LEA isimli at ile ilgili bir yorum yazmış ve bu atın kuponumda tek olacağını belirtmiştim.Bu gibi HANDİKAP SIRALAMASI metodu ile bulduğum atları buradan yazmaya devam edeceğim.Tabi sizce bir mahsuru yoksa….Mahsurlu olduğunu twıtterden bana bildirseniz yazmayı bırakırım..hoşçakalın…

Recep

bolşans tüm yarışseverlere..nacizane altılım:
1)1-8-3
2)2-4-11
3)1-2-3-8
4)7-5-3
5)1-2-4-3
6)8

teo

Programda yumurtaci mehmet tek olur diger ayaklar tehlikeli maiden kosulara bence dikkat edelim

Tolga

Can bey bursa 5 kosusu kum oldu degisiklik varmi kuponunuzda ?

atilla önce

ilk ayakta HANDİKAP SIRASI bu yarış için AKOĞUZ’da ÇOK ÖNDE ancak yaş nedeniyle henüz tam forma girmemişse sadece SABIRLICAN ekliyorum…

Tolga

Niye hic kimse ilk ayakta zulut hasani kaale almiyor ? Ciktigi gibi bitirebilir !!!

xcaner01

1.5.6-4.5.6-5-1.2.3-3.4.5-7 ankara ustat neerdesinin bugun. Tam

xcaner01

Yokmu sisis olmas efendim ya bir sorunuvar m

xcanerx01

Kolay gelsin sis iolun yeyer bise rapim sinacikli vesin basarlar dilerim s

17
0
Tahmin paylaş.x
()
x