10 NİSAN 2018 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

Ankara sezonun açılışı yapılıyor. Zorlu bir program düşünüyorum, iki tek kullanmama rağmen diğer ayaklarda riski fazla tutmam gerekti. At koşar, baht kazanır demişler. O nedenle önceliğiniz kendi tuttuğunuz atlar olsun. Herkese bol şans.

2. KOŞU: Serilik yapabilecek genler taşıyan (4) COLOMBIER çalışmalarını beğenmesem de ilk sıradan şans verdiğim isim ancak kalabalık bir giriş yapıyorum.

3. KOŞU: Thrasher üst üste başarılı yarışlar yaptı, çimde de iş yapar ama ben şansımı başka bir isimle deneyeceğim. Çimde çok daha etkili koşmasını beklediğim (2) AGA OSMAN’ı tek değerlendireceğim.

4. KOŞU: Uygun kilosu ve barındırdığı potansiyelle (7) TATVAN BEYİ favorim. Yanına seri isim (5) GÜMBÜRGÜMBÜR ve (2) VAVENDU yazarak bu ayağı geçmeye çalışacağım.

5: KOŞU: More Than A Game harici rakiplerine üstünlük kurmuş olan günün ağır favorisi çıkacak (1) BITCOIN ile uğraşmıyorum.

6. KOŞU: Pedigri olarak (2) MAICON ilgimi çekti ama 5. ayın tayı olması dezavantaj. Gazi galibi Bartrobel’in ünlü aygır Galileo’dan olma oğlu Cardinal Pioneer, büyük beklentileri boşa çıkarmıştı aygırlığa başlamış. İlk koşacak tayı (3) YELLOW FIN bakalım ne yapacak? Bahsettiğim ayrıntılar pek olumlu değil o nedenle burada risk almıyorum.

7. KOŞU: Sürprize açık bir yarış olduğunu düşünüyorum, ilk şansı da gördükçe Gürsu’yu hatırlamama neden olan (14) ELABARS’la ekürisine veriyorum ve kuponu büyütmemek için 4 at yazıyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 4,8,3,6,7,2
2.AYAK: 2
3.AYAK: 7,5,2
4.AYAK: 1
5.AYAK: 2,3,4,8,(6,7),5,1
6.AYAK: (7,14),5,12,4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Mehmet

COMMANDANTE

bol şanslar mehmet

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x