10 NİSAN 2018 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: ilk defa piste çıkacak olan 2 yaş İngilizlerin mücadelesinde ilk şansı LION HEART yavrusu (2) numaralı CARA VAGGİO veriyorum. Kas gelişimini çok daha önce tamamlayan bu delikanlılar 2 yaşında çok başarılı performanslara imza atıyorlar. Ancak belirtmem gerekir ki Ankara’nın çimini, kumunu, havasını öğrenene kadar ufak ufak gitmekte fayda var çok ters sonuçlar çıkabilir.

2.ayak: Görüntü itibari ile (1) numaralı THRASHER ın kuyruğunu göremezler gibi duruyor. Son derece kalite olan safkan burada net favoridir. Ancak beklenenin aksine Ankara’nın havasını suyunu yadırgarsa burası hepsiye doğru yol alır. Başta da dediğim gibi mevcut durumu öğrenene kadar en az 5-6 yarış programını ve safkanların Ankara da ki durumunu öğrenmemiz gerekiyor. O yüzden de yanına rakip yazmayacağım safkan BANKOMDUR.

3.ayak: Kendime günün süprizimi aramak için burayı seçtim tercihim HEPSİ

4.ayak: (1) numaralı BITCOIN ve (5) numaralı MORE THAN A GAME arasında görünen yarışta diğer iki safkanın takibe alınması gerekiyor. İlk uygun gruplara her ikiside ciddi söz sahibi olacaklarıdır. Ancak ben bu mücadeleyi bu iki safkanla geçmeye çalışacağım.

5.ayak: (1) numaralı GÖNLÜMÜN EFENDİSİ ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacaktır.

6.ayak: Birbirinden güzel kum performanslarına imza atan safkanın net gücünü halen daha sakladığına inanıyorum. Gücünün ucu açık olduğu attığı her adımda belli olan safkanın ilk defa çime çıkacak olması da soru işareti yaratacaktır. Agf de üst sıralarda olsa da formda rakipleri yanında tek atılamayacaktır. Ancak  yarış severler için bu yarış köprüden önce son çıkış olabilir. Bundan sonra ilgililerinin safkanın gücünü ne derece göstermeye gideceğini de merakla bekleyeceğim. Risklide olsa (2) numaralı ROMEO BANKOMDUR.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2-3-4-5-8-7

2.ayak: 1 tek

3.ayak: hepsi

4.ayak: 1-5

5.ayak: 1-7-8-4-3

6.ayak: 2 tek

not: 5. Ayakta (3) numaralı YELLOW FIN oyuna ilave olmuştur (12:32)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet28

bol şans bombacı, bu gece erkenciymişsin .9

Mehmet28

Beklentim yine sürprizli başlaması :)

admin

Bol şanslar Bombacı

COMMANDANTE

bol şanslar reis

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x