bursa altili tahminleri

10 NİSAN 2017 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( ARHANBEY BANKO )

Bursa’da 1. yarış günü.

1 – AYAK: İLKTAY koşusunda ilk defa koşacak olan 3 Yaşlı Araplar bulunuyor. 1000m kum pistte işlerine göre KAIZBERT oğlu 4 – PANAMA, 8 – YENİŞARLI ve 9 – GONCANUR favorilerim. 1 – AKİL TAY, 6 – SELKUT ve 7 – TUMBULEDESSA diğer isimler.

2 – AYAK: Son yarışlarında toplarlanmaya başlayan 2 – YAYLALI ve 6 – ERŞEN güzel işleriyle favorilerim.

3 – AYAK: Güzel formlarıyla 5 – TARIKHAN (eküri 3 – İLGAR TAY) ve 4 – MADRABAZ ikilisi favori. 2 – AHMİN bu ikiliye rakiptir.

4 – AYAK: Zorlu koşuda Hepsi uygun seçenek.

5 – AYAK: 2 – ANGEL HORSE ve 3 – BEDWULF arasına güzel sprint atabilen 7 – DOCTOR HOUSE sürpriz ekliyorum.

6 – AYAK: Son ayak ilk ayağın bölünen Maiden koşusu. 1 – ARHANBEY (eküri 4 – FANDANGO) 800 54.8 26.8 Rahat çalışması ile banko tercihim.

Kuponum

4-8-9-1-6
2-6
5-4-2
H
2-3-7
1

Kuponlarınızı bekliyoruz, herkese bol şanslar.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
guest
19 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ETC

Bol şans diliyorum.

1.Ayak: İlk defa start alacak olan atlardan AKİL TAY ve SELKUT’u binici avantajıyla önplanda tutarken, PANAMA’yı bu iki ata rakip düzeyinde görüyor ve kupona eklemek gerektiğini belirtmek istiyorum.

2.Ayak: Henüz 2.yarışında D.YILDIZ ile epey güzel bir 1.lik elde eden OBRADOVIC, yine aynı jokeyiyle daha hafif kiloda, kısa mesafede hem de dış kulvar avantajıyla birinciliğin en güçlü adayı olup, yine aynı niteliklerde buna benzer avantajları elinde bulunduran ÖMER COPPER rakibi olacaktır. Yakın zamanda grubun en iyi bitiriş süresini elinde bulunduran YAYLALI’ya ve de HARMANDALI’na da tabela mücadelesi içinde dikkat etmek gerekir.

3.Ayak: Önemli 1.likleri ve eküri avatajıyla TARIKHAN-İLGAR TAY ikilisi etkili jokeyleriyle ön plana çıkmakta olup, U.POLAT ile start alacak olan başarılı at MADRABAZ’ı ve Bursa’da bu mesafede 1.36 küsür dereceleri dikkatlerden kaçmayan DEMİRÇOCUK’u etkili jokeyiyle yanında öneriyorum.

4.Ayak: Kısa mesafede etkili jokeyleriyle sıklet durumuna bakılmaksızın GOLD FOOT ve ONTUĞ arasında geçeceğini düşüdüğüm birincilik müsadelesinden GOLD FOOT’un birincilikle ayrılacağını düşünüyor, Bursa’daki 20/03/2017 tarihli bu iki atın mücadelesine dikkat çekmek istiyorum.

5.Ayak: BEDWULF’un grubun BURSA üzerinde en iyi bitiriş süresini elinde bulundurduğunu ve 27/03/2017 tarihli BURSA koşusunda YILDIZHAN STAR’a az farkla geçildiğini unutmamamız gerekiyor. O nedenle BEDWULF’ü bu ayakta banko olarak öneriyorum.

6.Ayak: Yarışın son ayağında yine ilk defa start alacak olan ERDURAN, HACİVAT ve MANİDAR’ı etkili jokey avantajlarıyla birlikte öneriyorum.

1.AYAK: 1 – 4 – 6
2.AYAK: 1 – 2 – 4 – 8
3.AYAK: 3 – 4 – 7
4.AYAK: 1
5.AYAK: 3
6.AYAK: 3 – 5 – 6

TUTAR: 6.48 TL

Bol şanslar….

ozgun1

1.AYAK: İlk defa start alacak arap taylarının ŞARTLI 1 koşusunda, pistteki durumlarına ve gerçekleştirmiş oldukları galoplar neticesinde ayrımsız 4 ismi birbirinden ayırmadan yazmak en mantıklı sonuç olacaktır. Sırası ile;
1-4-6-8

2.AYAK: Son yarışında KV6 da mücadele eden ve bana göre kendisine uzun olan mesafedeki yarışı kesinlikle ölçü alınmaması gereken 1 HARMANDALI ilk planda yazılmalıdır. Sonrasında maidendan güzel bir yarışla çıkarak beklentileri karşılayan 4 OBRADOVİC, formunu koruyan 8 ÖMER COOPER, ayağına çabuk süratlı tay 2 YAYLALI ve son olarak 3 GOLIAT yazılarak bu ayak geçilebilir.
1-4-8-2-3

3.AYAK: Çalışmalarını birlikte gerçekleştiren ve ekürisinin hızlandıracağı koşuda, güzel galopları ve en önemli rakiplerinden DEMİRÇOCUĞUN start problemi göstermesi, bana göre kum pistte bu uygun rakipleri yanında 5 TARIKHAN bankomdur..
5 TARIKHAN TEK

4.AYAK: Bu koşu icin fazla söze gerek duyulmamalıdır bence. Daha önce geçmiş olduğu rakiplerini ve kum pistte yarış yaşamı boyunca 1 kez geçilen 1 GOLD FOOT’un birincilik serisine devam etmesi olağan neticedir. Yarın Türkiyenin teki olacak tay benimde tekimdir.
5 GOLD FOOT TEK

5.AYAK: ANGEL HORSE, BEDWULF, VEFAKAR, HOSLİ grubun öne çikan isimleri olsada, sürpriz kokusu aldığım bu ayağın kapatılıp rahat bir yarış izlenmesi taraftarıyım.
2-3-5-6 / HEPSİ

6.AYAK: Yine ilk defa koşacak olan arap taylarının çalışmaları pistteki durumlarına göre 1 ARHANBEY rakiplerine oranla bir adım öne çıksada, sırası ile ERDURAN, MANİDAR, NAZLIDELAL ve sert jokeyi ile MUTLUHAN yazılıp en sürprizinin gelmesini bekleyebiliriz..
1-3-6-11-7

Kupon tutarı: 42 TL Herkese bol şanslar..

GÖÇMEN123

selamlar bol şanslar , hayret vardır bir hayır diyelim proğrama bakar bakmaz ARHANBEY dikkatimi çekti , şimdi siteye girdim bir baktım ADMİN tek atmış , var bundada bir hayır herhalde

GÖÇMEN123

BURSA ALTILIM
****************
6.1.3.2.4
1.3.6.7.10
2 AHMİN ( 5 bin tl den ettin beni , yarın borcunu öde :) bankom )
1 GOLD FOOT ( bankom )
2 ANGEL HOURSE ( bankom )
1.3.2.5.9
TOPLAM : 7.5 TL
bol şanslar , hayırlı geceler , yatmam lazım yarın yine çok yoğunum , ama SALI günü ben keyif yapıcam : )

ali

Yorumlar guzel ekonomik oluşu da guzel

Cemal hoca

Altılım4/8/9 6
2ayak/. 8/3/1/10
3ayak/. 5/tek/4
4ayak/. 1/tek/4/5/2
5ayak/. 5/3/7
6ayak/. 1/3/5/9/11/
Bolşanlar

UGUR

1.AYAK 1/4/6/8/9
2.AYAK HEPSİ DİYORUM
3.AYAK 5 TARIKHAN
4.AYAK 1 GOLD FOOT
5.AYAK HEPSİ
6.AYAK KADRİŞ KIZI BANKOM :)

21 TL GENİŞ KUPONUM AMA BEN MİSLİ YAPACAĞIM İÇİN ŞABLONU DAHADA UFALTACAĞIM.

BOL ŞANŞLAR

can911

Rast gelsin sayın adminim

Timothy

Slmlar herkese. 0 km. tayların start alacağı 2 koşunun bulunduğu zor bir program var bugün. Benim en sevdiğim koşulardır bunlar. Böyle yarışları çalışmak daha keyifli oluyor. Galop, orjin, jokey tercihi gibi etkenlerle bir şeyler yorumlamak gerekiyor. Ben de notlarımı paylaşayım dedim. İlk ayakta gerek orjin, gerekse galop olarak en öne çıkan tay PANAMA. Durden ile anneden kardeş tay, güzel bir Kaizbert yavrusuna benziyor. Çalışmalarını beğendiğim bir diğer isim SELKUT. Yedikaranfil in kardeşi AKİL TAY da şanslı olabilir. Süprizde KILIÇHAN ve GONCANUR tutuyorum. Son ayakta admin kardeşimin kurgusuna katılıyorum. ARHANBEY in çalışmaları çok güzel. Anneden Taşçı Pehlivan, Yavuzsoy ve Seyhun ile kardeş. Ancak jokey ve orjin olarak Egebeyi nın kardeşi MANİDAR da dikkat çekiyor. Kadir Tokaçoğlu’nun bindiği ERDURAN ve MUTLUHAN ın galoplarını da beğendim. Son olarak da Karacabey Tarım İşletmeleri Koşusu G2 galibi Cancaş ın anne kardeşi NAZLI DELAL de heyecan verici bir orjine sahip. Herkese bol Şans.

GÖÇMEN 123

Yatırdıgım altılı
***************
1.2.3.4.6.8
1.3
2.5
Gold foot
2.5
1.3.5
TOPLAM : 8.64 TL
bol şanslar….
( hedef yarınki altılılar )

GÖÇMEN123

hocam ANKARA ya sayfa açın dicem ama ANKARA fena :)

GÖÇMEN123

ilk koşacak atları , risk edip tek atıcam asıl diğer ayaklar sakat

GÖÇMEN123

yani 1. ayakla 6 . ayağı tek atıcam

19
0
Tahmin paylaş.x
()
x