10 NİSAN 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

1.AYAK : İlk kez start alacak olan 3 yaşlı arap taylarının mücadelesindebinicisi tarafından hazırlanan ve idmanlarında güzel görünen 4.PANAMA favorim. YEDİKANAFİL’in öz kardeşi 1.AKİL TAY favorininen ciddi rakibi konumunda. Kurtel ekürisi 6.SELKUT M.KAYA idaresinde adından söz ettirebilir. 8.YENİŞARLI, 5.TEŞİTBEY, 3.KILÇHAN ve 2.BİJAN şans verdigim diğer safkanlar.

2.AYAK : Son koşusunda güzel bir birincilik elde eden 4.OBRADOVIC devam eden formuyla tekrar kazanabilir.Son üç koşusunda tabeladan düşmeyen 3.GOLIATH bukez M.ÇİCEK iradesinde fotoyu önde geçebilir. 1.HARMANDALI bu iki ismin en güçlü rakibi olur. 7.PRENSES RORO ve 10.AREA WARRIOR diğer ihtimaller.

3.AYAK : Son koşusunu kazanırken oldukça rahat görünen 5.TARIKHAN ne denli kaliteli bir safkan olduğunu gösterdi. Bugünde lehine olan koşuda ekürisininde desteğiyle birkez daha fotoyu önde geçmesini bekliyorum.

4.AYAK : Kazanmasada sert gruplardaki mücadelesi benim için yeterli olan 3.KÜLÜNK RÜZGAR yatkın olduğunu pistte favorim. Sergilediği performanslar neticesinde kaliteli safkan 1.GOLD FOOT yeni bir seri başlangıcı yapbilir. 2.ONTUĞ şan verdiğim diğer safkan. Bütçeyi kısmak adına elemek zorunda kaldığım 4.KUPALIM hafif sikletiyle adından söz ettirebilir. Yeri olanlar bu ismede şans verebilir.

5.AYAK : Son koşularında istediği tempoyu kuramadığı içinde kazanamayan 3.BEDWULF bugün rakiplerine oranla daha şanslı. Temposunu rakiplerine kabul ettirebilirse ki bu muhtemel bir durum, kazanabilir. Alsi durum olursa 6.VEFAKAR devreye girecek ilk isimdir. 2.ANGEL HORSE, 1.LEGEND RING, 5.HOSLİ ve 7.DOCTOR HOUSE şans verdiğim diger isimler.

6.AYAK : Pedigri olarak ön plana çıkan 1.ARHANBEY idmanlarındaki görüntüsüyle kazanmaya yakın gördüğüm isimdir. 5.HACIVAT favorinin hata yapması durumunda devreye girecek ilk isimdir. Bu iki safkan kapanış koşusu için yeterli görünüyor.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : 4.1.6.8.5.3.2
2.AYAK : 4.3.1.7.10
3.AYAK : 5
4.AYAK : 3.1.2
5.AYAK : 3.6.2.1.5.7
6.AYAK : 1.5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
HACİ

Ramazan Bey,Tarıkhan 5 numara.

admin

Bol şanslar Ramazan bey :)

can911

Gönlüne göre Ramazan kardeşim, şanslı günün olmasını dilerim

9
0
Tahmin paylaş.x
()
x