10 MART 2019 PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Program üzerinde çok bariz favori isimlerin olduğu oldukça cazip programın bugün için kendi şablonum içerisinde oldukça sürprize müsait bir kurgu yapmayı tercih ediyorum. Tüm takipçilerimize Bol Şanslar dilerim.

1.AYAK : Şartlı mücadele ile start alacak olan Altılının birinci ayağında koşu üzerinde iki ismin rakiplerinin bir adım önünde olduğunu düşünüyorum. Bugün ağır kilosuna rağmen grubun yüksek handikap puanına sahip ve orta mesafelerde oldukça etkili koşularına sahne olduğumuz üzerinde ki formda Jokeyi Özcan Yıldırım idaresinde koşuda şansının bir kat daha arttığını söyleyebileceğim 1 ASKOROZ ve bugün yine tek ciddi rakibi gibi en ideal mesafesinde start alacak olan ve kendisini oldukça iyi tanıyan Jokeyi Murat Gündüzeli idaresinde Bursa pistinden etkili hazırlıklarıyla İzmir pistine çıkacak olan 4 FORTE arasında en az hata yapanın koşudan birincilikle ayrılacağını düşünüyorum.

2.AYAK : Çim pistte start aldığı beş koşudan dördünü kazanıp bir diğerinden ikincilikle ayrılıp Çim pistte mükemmel bir çizgi yakalayan vermiş olduğu kısa aranın ardından bugün Kum performanslarına nazaran çok daha etkili olduğu Çim piste çıkacak olup ilk uzun deneyiminde Anne kısrak Babası itibari ile çok fazla yadırgamayacağını düşündüğüm uzun mesafeli  koşuda ilk şansı 9 SERPİNTİ’ye veriyorum. Bugün ilk kez çıkacağı Çim performansında rakiplerine oranla daha formda olduğunu düşündüğüm ve eksik koşmasını beklemediğim 1 STEEL CLAW, Uzun mesafe deneyimiyle beraber geçmiş Çim performansında iyi işler ortaya koyarak bu rakipleri içerisinde söz sahibi olabilecek sık koşturulmasına rağmen 4 JAK VJETAR, Kum performansı kadar Çim performansının da bir o kadar etkili olduğunu ve geçmiş koşularında çok daha zorlu rakipler içerisinde mücadele edip İzmir pistinde ki idmanlarında oldukça akıcı gözüken 5 REFLEX, Rakiplerine oranla Çim performansında oldukça deneyimli olan ve muhtemel tablo içerisinde Agf tablosunda yarışın ilk üç sırasında yer alacak 3 GÖRKEM, Baba Torok anne kısrak babası Marlin olan uzun mesafeli koşularda söz sahibi olup Çim performansında eksik koşmasını beklemediğim idmanlarında ki hazırlıkları fena gözükmeyen 6 BAHTIYARLI ve henüz Maiden isimlerden olan bugün kendisinin yarışa eksiksiz hazırlıklarıyla beraber uzun mesafeli koşuda ilk deneyimi olacak olan ve sonlarda çok etkili sprintiyle koşuda birinciliğe uzanabilecek güce sahip 13 KİNG WİNNER koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Bir önceki uzun mesafeli yarışın rövanşı niteliğinde olan zevkli geçeceğini şimdiden net olarak söyleyebileceğim sonlarda fotoya bizleri kitlemesi doğal bir koşu olacağını düşünüyorum. Koşu üzerinde ilk şansı son uzun mesafeli yarışında rakiplerine viraj üzerinde hakim olup sonrasında çok fazla direnç gösteremese de koşudan ikinciliği kurtarırken inatçı karakterini ortaya koyup İzmir idman pistinde ki hazırlıklarında formunu koruduğunu gözler önüne koyan 2 LEAD SOLDIER muhtemelen agf tablosunda oldukça yüksek bir oranla karışımıza çıkacaktır. Bugün için kendisine rakip olarak göstereceğim bir diğer ismin aynı mesafede favori gördüğüm ismi geride bırakma başarısı gösterip tekrar ideal mesafesine dönen bugün için hazırlıklarında çok net işler ortaya koyarak rakipleri yanında koşunun sürprizine imza atabilecek güçteki 3 MUAMMER BEY ve son startında orta uzun mesafeler de seri yakalayarak yükselen bir grafik çizen bugün içinde ön planda rakiplerine sert temposunun yanı sıra yarıştan kopmayarak inatçı karakteri ile beraber kendisini fotoya atabilecek 5 PERFECT RUNNER koşuda birinciliğin güçlü adaylarındandır.

4.AYAK : Kendisi için çok fazla yazılacak bir şey olduğunu düşünmüyorum. Her yarışında üzerine koyarak rakiplerini bariz bir şekilde ezici olarak geride bırakma başarısı gösterip adeta sınıf atlayan ismin bugün yarış sever için en ideal liman tercihi olacağını söylemek çok rahat olacaktır. Kendi şablonum açısından daha önce ki yarışlarında macera arayışı içerisinde olmasam da bugün içimde ki bir ses bu koşuda maceraya beni sürükledi. Koşu üzerinde haklı favori olup seriye devam edecek güçteki 4 MEMDUHAĞA‘ya hakkını vererek birinci şansı kendisine verelim. Bugün ara sonrası gördüğü yarışta çok fazla varlık gösteremeyip ikincilikle ayrılıp Bursa pistinde ki idmanlarında gelişme içerisinde olup özellikle dün şahsımı sinir krizleri geçirten kalabalık koşularda çok başarısız bulduğum Jokeyi Tolga Yıldız yol bulma konusunda yaşadığı sıkıntıyı bugün için koşuda ki az atın yer alması itibarıyla yaşamaması ve etkili hazırlıklarını yarışa yansıtması durumunda kalite isim 1 ÇALTEPE ve yine rakibi gibi ara sonrası gördüğü yarışında koşudan favori konumunda ki ismin arkasında ikinciliği kurtarma başarısı gösterip kazandığı kondisyonla beraber bugün idmanlarında ki kolay görüntüsünü yarışa yansıtması halinde rövanşı alabilecek 3 EGEBERK bu iki safkandan birisi alması mümkün olabilir.

5.AYAK : Çok ilginç bir maiden günün büyük sürprizini barındırabilir yada çok net favori çıkacak olan artık mesafesinde seri ayağıyla birlikte koşuda bir solukta birinciliğe ulaşabilecek 1 AŞANBEY koşuyu kazanabilir. Fakat nedense bu isme bugün çok fazla güven duymuyorum. Rakip olarak göreceğim isimler son startında yarışta favori konumunda gözükmüş olup o gün için beklenmedik şekilde kötü bir performans ortaya koyan bu koşusundan sonra geriye çekilen ve bugün idmanlarında mükemmel bir görüntü ortaya koyan kendisini son iki startında yalnız bırakmayan Jokeyi Atakan Cem Dağdeviren ile start alacak olan 8 SARPEDON, Neredeyse bir yıla yaklaşacak olan bir aranın ardından bugün çıkacağı İzmir pistinde rakiplerine göre kumaşının oldukça farklı olduğunu net bir şekilde söyleyebileceğim idman olarak istanbulda gördüğü idmanlarından sonra İzmir pistine ilk kez çıkmadan önce pistte idman yaparak aşina olan 9 VEDATAĞA, son startında ki ikinciliğinden sonra bu yarış gözler üzerinde olacak olan Maidene veda edebilecek hazırlıklara sahip 4 CAHİLFİLOZOF, 2019 sezonu içerisinde koştuğu iki yarışında çok fazla varlık gösteremese de bugün mesafesinde start alacak olup rakiplerine şans vermeyecek hazırlık içerisinde ki 2 BABA HAYRİ ve bugün ilk startı olmasına rağmen anne kardeşi ağapersen gibi seri ayağa sahip bir orijine sahip olan idmanlarında fena sayılmayacak işlerle birlikte İzmirin etkili Jokeylerinden Mehmet Gönültaş idaresinde koşuda yarış hayatının ilk startında Maidene veda edebilecek 3 BAKIR BABA koşuda şanslı gördüğüm son isimdir.

6.AYAK : Son ayağa kadar oldukça bonkör geldim. Belki de macera içerisinde olup geniş şans verdim. Açıkçası macera olarak nitelendireceğim ve riskin en yüksek gerilimini son ayağa bırakmayı tercih ettim. At yarışı ve bu tarz oyunlar da genelde risk almadan sonuca varmanın oldukça zor olduğu çok zorlu gözüken koşulardan çok kolay sonuçlar çıkarıp heyecan dolu seyredeceğiniz son ayakta mutlu sona ulaşmanın heyecanı içerisinde, bugün bir çok yarışseverin muhtemel koşu üzerinde oldukça kalabalık tutacağını düşündüğüm ve haklı olarak sürpriz beklenecek bu koşuda kendi adıma koşudan birincilikle ayrılmasını beklediğim son kum performanslarının hiç birini görmezden geldiğim çok daha etkili olduğu ve başarılı yarışları bulunan Çim performansının bir hayli yüksek olan Bursa idman pistinde ki son kolay işinde bugün kendisini çok iyi tanıyan Jokeyi Nurettin Şen idaresinde ön tarafta gayet süratli gidecek olan yarışta çok fazla geride kalmayıp 5,6 sıraya yerleşmesini beklediğim viraj üzerinde etkili sprint mesafesini kendisini tanıyan Jokeyinin ayarlaması durumunda bugün koşuda kimilerine göre hayal kimilerine göre belki macera gelebilecek olsada bu grubun üzerinde ki yarış performansı ve koştuğu güçlü isimlerle 5 BURAKŞAH kapanış ayağında BANKO tercih ettiğim isimdir.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,4

2.AYAK : 9,1,4,5,3,6,13

3.AYAK : 2,3,5

4.AYAK : 4,1,3

5.AYAK : 1,8,9,4,2,3

6.AYAK : 5 BURAKŞAH

TUTAR : 52,92 TL 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Yavuz, iyi çıkmışsın çim yarışlarından. Kuramadım oyunu.

10 Mart
Ziyaretçi
10 Mart

Bol şanslar. Güzel kurgu ilk ayağa 6 at yazıp deneyeceğim. Tşkler şimdiden

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar YAVUZHAN

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar Arkadaşlar

Izmir
1. Koşu 6,1,3
Altili
1. Ayak 4 FORTE BANKOM
2. Ayak 9 SERPINTI BANKOM
3. Ayak 2 LEAD SOLDIER BANKOM
4. Ayak 4///1,3
5. Ayak HEPSI
6. Ayak HEPSI

Dranavof
Ziyaretçi
Dranavof

Üçüncü ayak 4 den kurtulursa 2 tutar

Mustafa
Ziyaretçi
Mustafa

IZMIR TAHMINIM

1 AYAK : STARTLA BIRLIKTE TEMPOYU ALMASINI BEKLEDIGIM 8 KING S DAY OLACAKTIR.BU SAFKAN EGER ONDE HAWKEYE ILE COK DIDISMEZ ISE CIKTIGI GIBI KAZANABILIR.LAKIN YARIS SURATLI HAL ALIRSA YARIN DILBAGI TAKISI DENENECEK OLAN VE IDMAN PISTINDEKI IYI GORUNTUSU ILE 6 DARK HEART,SON STARTINI KESINLIKLE GORMEZDEN GELDIGIM GUCLU SON VEREN 1 ASKOROZ,DAHA IZMIR PISTINDE HER NE KADAR KAZANAMAMIS OLSADA KALITESI ILE 4 FORTE,SEKLINDE ILK AYAGI GECMEYI DUSUNUYORUM 8.6.1.4

2 AYAK : IKINCI AYAGA BAKTIGIMDA BIRCOK SAFKANIN BIRINCILIK SANSI OLDUGUNU DUSUNUYORUM.ONDE AYAGINA SERI ISIMLERDEN 9 SERPINTI VE 5 REFLEX KOSUYU ONDE FORSE ETMESINI BEKLEDIGIM SAFKANLAR FAKAT 1 STELL CLAWDA BU IKILIYI ASLA BIRAKMAYACAKTIR.ONDE BU UCLUDEN BIRISI ELBETTE GIDISAT ACISINDAN KAZANMAYA YAKIN GORUNEN ISIMLER LAKIN KOSUNUN UZUN MESAFE OLMASINDAN DOLAYI SON DUZLUKTEN SONRA GERIDEN SERT GELECEK SAFKANLARDA VAR.BENCE EN ETKILI OLACAGI MESAFEDE START ALACAGINI DUSUNDUGUM 3 GORKEM ,TOROK YAVRULARI MESAFE TUTAN VE CIMDE BU MESAFEDE BAMBASKA KOSMASINI BEKLEDIGIM 4 JAKVTAR VE 6 BAHTIYARLI ILK PLANDA TUTUGUM SAFKANLAR VE OLMASSA OLMAZLARIM.SUPRIZ SANSI OLDUGUNA INANDIGIM MAGIC TAYLOR UN ANNE KARDESI 2 CHARMER HEMP VE 10 SEHRIBANDA DA YAZILMASI GEREKEN ISIMLER 9.5.1.3.4.6…..2.10

3 AYAK : STARTLA BIRLIKTE PERFECT RUNNER LIDERLIGI ALACAKTIR AMA HEMEN ENSESINDE GRAND ZOF VE LEAD SOLDIER OLACAKTIR.BU UCLU TAKTIKSEL ANLAMDA BELIRLI BOLUMLERDE LIDERLIGI PAYLASABILIRLER.BEN ACIKCASI BU UCLUYU HIC AMA HIC TURMUYORUM.SON YARISINDA TAKILARINA KULAKLIK EKLENEN VE O ESGALLI GORUNTUSUNU YANINDA DUZGUN AKSIYONLARI ILE FAZLASIYLA BEGENIMI KAZANAN 4 OVER COLOUDS BEN BU YARISTA BANKO TERCIHIM OLACAK.HEM GIDISAT ACISINDAN LEHINE HEMDE SON YARISINDA ENFES VE DERECELI BIR GALIBIYET ALDI.BAKILDIGINDA DA PEDIGRI ITIBARIYLEDE DE BENCE BU SAFKANLARIN ONUNDE SON YARISIN BENZER BIR YARIS YAPACAGI KANISINDAYIM ILK BANKOM.

4 AYAK : IZMIRE AYAK BASALI DAHA GECILMEYEN UZUNDA KISADA KAZANMA BASARISI GOSTEREN VE GUVEN VEREN BI SAFKAN HALINE GELEN 4 MEMDUHAGA TABIKI BIR KEZ DAHA KOSUNUN FAVORISI FAKAT ARA SONRASI YARIS GOREN VE KALITELERINDEN SUPHEM OLMAYAN 1 CALTEPE VE 3 EGEBERK I YANINA RAKIP YAZACAGIM 4.1.3

5 AYAK : BU MAIDEN YARISA BAKTIGIMDA ILK KEZ KOSACAK VE PISTTE UZUN ZAMAN SONRA YARIS GORMEYE CIKACAK TAYLARIN VARLIGINI GORDUM.GERIDE KALAN TAYLARINDA GUCUNUN SINIRLI OLDUGU DAHA KAZANACAK KIVAMDA OLMADIKLARINI DUSUNUYORUM.BU ACIDAN MESAFENIN LEHINE DONDUGU VE SON YARISINDA FENA KOSMAYAN 1 ASANBEY OLDUKCA SEMPATI DUYDUGUM APRANTISI ALPEREN OLUKLA BEYAZ BAYRAK AYNA YARISI YAPMASINI BEKLIYORUM VE IKINCI BANKO OLARAK ONERIYORUM

6 AYAK ACIKCASI SON AYAK OLE BIR YARIS KOYMUSLARKI KIMIN GELECEGINI BILMEK ICIN ERMIS OLMAK GEREK :) SIRALAMAM SABLONUM

8.6.1.4
9.5.1.3.4.6……2.10
4 OVER CLOUDS BANKO
4.1.3
1 ASANBEY BANKO
5.7.3.1.9.6.8.10.14.4.15.2.11

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Bol şanslar mustafa

Mustafa
Ziyaretçi
Mustafa

Tesekkurler

Ömer
Ziyaretçi
Ömer

Tebrikler 4 geldı

admin
Yönetici
admin

Tebrikler güzel tahmindi.

Mustafa
Ziyaretçi
Mustafa

Tesekkurler

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Eyvallah YAVUZHAN
Dun Aldiğimi Yarin Harciyacan Ilk 3 Ayaği Geçersem Oturup Kahve Ićecem Kuponuma 1. Ayak ta 1 Ekleyip Yatiracam

Derince
Ziyaretçi
Derince

Buyuk agfler ve cim yarislar izmiri cazip kılıyor.

İlk ayak o buyuk agfler nedeniyle para ile baslicak diyorum.

Sirlama 21436578

İkinci ayak 2345 bence yeterli

3,ayak 1400-1600 bu mesafelerde baska sehirde belki yikarim ama izmirde bende hep tek lead soldier..

4,ayak egeberkte baska jokey olsa yazardim..yaris gören caltepe ve memduhagayi ayirmiyorum 1_4

5 ayak normalde en cok at yazdigim basliktir bu kosu..ancak son ayaktaki cimde patlama bekliyorum..izmirin iyi aprantisi ve bu gurubun en iyisi olan asanbey riskli bankom

Son ayak

Buraya kadar ekonomik geldik.4,48 tl
kuponu tasirsak buyuk keyif olacak ..izmir ciminin ilk buyuk bombasi bu ayak olur diyorum
siralama. 10 16 17. 176385942 11 15

Burdaki bomba yaninda ,ilk ayagi patlatip caltepeyide getirebilirsek
Cok cazip olacak
tabi asanbey ile …
67.2 tl..

4.ayak

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Bol şanslar derince

erol Namlı
Ziyaretçi
erol Namlı

bol şanslar güzel bir kurgu aynısını yatırıyorum Çim koşuları beni düşündürüyordu iyi bir aydınlatma oldu teşekkürler yavuz han

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Teşekkür ederim erol namlı bol şanslar dilerim.

salim
Üye
salim

İzmir beşli
6.4.1.3.2.5.13.9.8
3.2.1
4.memduhaga
2.6.8.1.4
9.3.5.7.11.16.8.1.4.6.2.14
Herkese bol sans

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Bol Şanslar salim

bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

bol şanslar herkeze ..
izmirde süper koşular var heyecanla sonucu merak edilen yarışlar…
ÖZELLİKLE SERPİNTİ 5 ÇİM YARIŞININ 4 TANESİNİ KAZANIP BİRİNDE 2. OLAN BİR SERPİNTİ..BUNA İLAVE

LEADSOLDİER…. …VE YAKLAŞIK BİR YILDAN FAZLA KOŞMAYAN VEDAT AGA..
1.AYAK HEPSİ
2.AYAK 9 SERPİNTİ BANKOM
3.AYAK.2 LEADSOLDİER BANKOM
4.AYAK1NUMARA ÇALTEPE../3.4
5.AYAK 9 VEDATAGA BANKOM
6.AYAK.HEPSİ..

anadolukartali44
Üye
anadolukartali44

İzmir’de klasik bir altılı programı
1-2-3-4
1-3-4-6-9
2
4
1-4
14-15-9-16-1-4

Reflex
Ziyaretçi
Reflex

MUAMMER BEY GELİYOR