09 MART 2019 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Çok kısıtlı bir zaman içerisinde İstanbul Programını paylaşıyorum. Tüm takipçilerimize Bol Şanslar dilerim.

1.AYAK : Riskli bir giriş yapacağım başlangıç ayağında şablonum açısından tek tercihimi yapmış olacağım. Ara sonrası gördüğü tek startında nefes açıp daha çok sevdiği uzun mesafeye çıkacak olan ve idmanlarında oldukça iyi olduğunu düşündüğüm bugün ki rakiplerinin yanında koşuda birinciliğe uzanabilecek güce sahip 3 RIGHT HUNTER şablonumda giriş ayağında BANKO tercih edeceğim isimdir.

2.AYAK : Mesafenin kısa oluşu ve kalabalık bir koşu olması koşuda ters bir sonuca yer verebilir . Koşu üzerinde bu tip mesafelerde önde kendi temposunu bulabilirse koşuyu rakiplerinin önünde kazanabilecek 1 AFACAN ilk şans verdiğim isim olup, yarış hazırlıklarında güzel işler ortaya koyan koşunun sürpriz isimlerinden 12 ZEBERCET – 13 ŞENALPHAN,  ağır kilosuna rağmen hazırlıklarını oldukça beğendiğim 3 ÇAKMAKŞAH , ara sonrası gördüğü yarışlarla form olarak kendisini geliştirip koşuda ön plana gelebilecek 4 DALOĞLU ve son koşusunu çimde kazanarak buraya gelen 5 KARAGÜL BEYİ koşuda şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Yarış seyir zevki güzel geçmesini beklediğim mesafede ön planda gidecek iki ismi dışarıda bırakıp bekleme yarışı yapacak olup sonlarda kendilerine birincilik için mücadele içerisinde bulacaklarını düşündüğüm üç ismi ayırım etmeden kuponuma yazıyorum. 1 ALWAYS PERFECT , 3 BLANCHARD , 5 ZİLLION koşuda şanslı gördüğüm isimler.

4.AYAK : Bu mesafelerin etkili isimlerinden olan ve bugünde koşunun rakiplerine göre sevdiği kum da etkili ismi  3BATMANASLANI koşuyu kazanmaya yakın isim olarak görüyorum. Olurda bugün eksik kalırsa rakip olarak hazırlıklarında çok güzel işler ortaya koyan mesafesinde ilerleyen yaşına rağmen 1 ABUŞ ve mesafe kısalmış olsa dahi bugün kendisine iyi bir yer bulup sprinti ni ayarlaması durumunda sonuca gidebilecek 2 ALTINCI HİS koşu üzerinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

5.AYAK : Koşu üzerinde mesafenin uzamasıyla beraber koşuda sonlarda kuvvetli gelen startta oyalanmasına rağmen bugün çok fazla rahatsız olmayacağını düşündüğüm 1 ESTİGEÇTİ koşuda çok ön planda isim olup ben ikramiye açısından koşuda sürprize gitmeyi düşünüyor ve rakip olarak, eksiksiz idmanlarıyla beraber bugünde en ciddi rakip olabilecek 4 CAMGÖZ , uzayan mesafe ile beraber çok daha iyi bir yarış yapmasını beklediğim iki isme de eşit şans veriyorum 6 ÖZDOĞA – 8 SIRILSIKLAM koşuda şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Kapanış ayağında ara sonrası gördüğü koşuda ki ikinciliğinde oldukça etkili gözüküp bugün agf tablosunda liman tercihi olan 10 MAGNUS ilk şans verdiğim isim olup, bugün kendisinden etkili bir yarış koşmasını beklediğim 8 HIAWATHA ve bugün üzerinde ki Ahmet Çelikle beraber sonlarda çok etkili gelip koşuda neticeye varabilecek 6 DARTH VADER koşuda şanslı gördüğüm isimlerdir.

İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 3 RIGHT HUNTER

2.AYAK : 1,12,13,3,4,5

3.AYAK : 1,3,5

4.AYAK : 3,1,2

5.AYAK : 1,4,6,8

6.AYAK : 10,8,6

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...