10 KASIM 2018 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara altılı tahminlerim şu şekildedir

1.ayak: Günün en karışık ve süpriz açık görünen mücadelesi. (4) ALBANY nin son zamanlarda artan formu ile karşımıza favori olarak çıkacağı mücadele de bu safkanın eksik koşması durumunda bir çok safkan mücadeleye ortak olacaktır. Gelmesi durumunda şablonum çöp olacak olsa da bu mücadelede hiç riske girmiyorum tercihim HEPSİ.

2.ayak: Rakiplerine oranla potansiyeli oldukça yüksek olan safkanın gelmemesi benim için günün en sağlam süprizi olur. İlk ayakta az atla risk almamam dolayısı ile bu ayağı tek olarak geçmek niyetindeyim (7) numaralı MAN OF FIRE BANKOMDUR.

3.ayak: Üst üste tabela da yer alması ve bir türlü istediği birinciliği elde edememesi dolayısı ile akıllarda soru işareti bıraksa da (1) MAVİ ATEŞ iyi formu ile favori olmayı hak ediyor. Bu safkanın eksik koşması durumunda ise ortalık toz duman olur gibi geliyor. Son yarışından başarısız sonuç alsa da yakın ara ile bu yarışta sahne alacak olması genel durumunun iyi olduğuna işaret (2) ERTECİMER ilk rakip. Mesafe soru işareti ancak genel form durumunun Rakiplerine oranla iyi olması dolayısı ile (5) GAZINÇ üçüncü safkanım. İki ay sonra bir yarış gören safkan bence günün süprizi için piste çıkıyor (7) ÇAĞAÇAR daha sonra. (3) TUMBUL BEYRUT son tercihim.

4.ayak: Günün bir başka tek beklenmeyi hak eden safkanı ise (1) numaralı KIZIM NİLAY. 1200 çalışmalarını 1.15 e kadar çeken safkanın süper formda olduğu aşikar. Eksik koşma ihtimalini düşünen oyuncular için (2) HOPEFUL ve (3) HAZELEYES bence ayırd edilmeden yazılmalı.

5.ayak: (3) ASİL RÜZGAR , (2) BİLGE PRENSES ve (4) ISLAH arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.

6.ayak: (3) HAKKAK ve (8) HIRSLI arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum. Herkese bol şanslar diliyorum.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 4-5-9-11-10-6-2-7-8-1-3

2.ayak: 7 tek

3.ayak: 1-2-5-7-3

4.ayak: 1-2-3

5.ayak: 3-2-4

6.ayak: 3-8

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ERDAL BALCI

bol şanslar BOMBACI:)))

ANKARA

1-) ALBANY / DESTİNO /CAPTAİN CEMO

2-) TEKİN TEKİMDİR.

3-) MAVİ ATEŞ BENİM TEKİMDİR.

4-) KIZIM NİLAY / HOPEFUL

5-) BİLGİN PRENSES / ASİL RÜZGAR

6-) HAKKAK / ULTRA / HIRSLI

KUPON TUTARI : 2,52 TL

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x