Ana Sayfa / Tahminler / 10 KASIM 2018 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

10 KASIM 2018 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

En büyük Türk minnettarız,ruhun şad olsun,rahat uyu Büyük önder

🇹🇷❤️🇹🇷❤️🇹🇷❤️🇹🇷❤️🇹🇷❤️🇹🇷❤️🇹🇷❤️🇹🇷❤️🇹🇷❤️🇹🇷❤️🇹🇷❤️🇹🇷❤️🇹🇷❤️🇹🇷❤️🇹🇷❤️🇹🇷❤️🇹🇷❤️

3. Koşu : Müslüm bugün sadece 2. ve 3. koşularda at binecek o yüzden burada CAPTAIN CEMO (6) ile kazanabilir favorim. Hişman kendi atları CİHANA BEDEL (3) ile önde kaçıp bitirmeye çalışacak. Geri kalan rakipleri şablondaki gibidir.

4. Koşu : KRALICE II. ELIZABETH koşusu galibi MINE OF FIRE (7) yine kazanmasını beklediğim isimdir.

5. Koşu : Sonunda kazanan TUMBULBEYRUT (3) burada kazanabilir, favorim. Uygun kilo avantajına sahip ekürisi ile ASİLBEŞİR (6/8) sert rakibidir. MAVİ ATEŞ (1) hep iyi koşuyor ama sonlarda hep duruyor, GAZINÇ (5) ve ERTECİMER (2) eklenebilir.

6. Koşu : Halis, KIZIM NİLAY ile geçen rahat kazanmıştı, HOPEFUL ise son yarışında üst grupta aşırı teşviklere rağmen Müslüm ile 3. olabildi. Tekrar bindiği HAZELEYES (3) ile kazanmasını bekliyorum. En büyük korkum Kurtellerin kumda rahat kazandıktan sonra çimde KV-7 yarış koşan SCARY GHOST (4) olacak.

7. Koşu : Uygun grupta BİLGEPRENSES (2) favorim. Son yarışında rakibi BEYAZKULE sonlarda 3-4 boy önde giderken mücadeleden kopmayıp devam edip baş farkı ile kaybeden KISMET KIZ (6) sert rakibidir. Özcan ile ASİL RÜZGAR (3) ve koşar ise ISLAH (4) eklenebilir.

8. Koşu : Sonunda E. Şimşek'ten kurtulan AKILLIOL(1) M.Bayır ile favorim. HAKKAK (3) ve KG'ten sonra bu sefer DB da eklenen TURBO yavrusu ULTRA (6) rakipleridir.

 

ALTILI GANYAN

1.Ayak : 6-3       ////  8-10-2-1-9-4-5-11-7
2.Ayak : 7
3.Ayak : 3-6        ///// 1-5-2
4.Ayak : 3
5.Ayak : 2-6       ///// 3-4
6.Ayak : 1-3-6

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
ERDAL BALCI
Ziyaretçi
ERDAL BALCI

BOL ŞANSLAR ÜSTAD:)

//// ÖNCESİNİ AYNEN OYNUYORUM.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.