Ana Sayfa / Tahminler / 10 KASIM 2017 CUMA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)
bursa altili tahminleri

10 KASIM 2017 CUMA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)

( Bir Ülkenin Onur ve Haysiyetini Koruyarak Çağdaş ve Örnek Bir Cumhuriyet Haline Getirebileceğini Bütün Dünyaya Gösteren ve Bunu Tarihe Altın Harflerle Yazdıran Büyük Atatürk! Sen Milletinin Gönlünde Ebedi Yaşıyacaksın. 10 KASIMDA ÖZLEMLE ANIYORUZ.)

Bursa Tahminlerim ;

1.AYAK : Bursa programına baktığımda çok fazla bir beklentim oluşmadı program İstanbul programına kıyaslandığında ikramiye bakımından daha makul ve favori ağırlıklı gidecek gibi gözüküyor. Süpriz sonuçların neticelenmesi için bazı ayaklarda şansımı deneyeceğim. Başlangıç ayağına İstanbul programını es geçerek Bursa pistinde ki yarışlara iştirak eden Usta pilotun tercihi üzerinde bulunduğu aranın ardından bugün Bursa pistine getirilerek koşuya katılım yapacak vermiş olduğu arada ve yapmış olduğu İstanbul pistindeki idmanlarına bakılarak bugün koşacağı rakiplerinin çok üzerinde ki isimlerle mücadeleye girip güzel neticeler almış olan grubun ağır favorisi konumunda ki 1 HARPUT RÜZGARI'yla esmek üzere BANKO ile başlıyorum.

2.AYAK : Arap taylarının maiden mücadelesinde süpriz arayışı arıyacağım ve bu yüzden biraz kalabalık tutacağım bu koşuda ilk şansı yarış hayatına bu koşuyla başlayacak olan 9 TAMAHKAR'a veriyorum Bursa pistinde yapmış olduğu idman görüntüsü oldukça formda gözüken ismin ilk startı olmasına rağmen hazırlık aşamasında ki provası iyi olması bugün rakipleri için yeterli olabilecek derecede. Neredeyse maidene çivi çakan isimlerin bugün nasıl bir sonuç alacağını bende merakla bekliyorum bu sebeple sırasıyla onları da eksiksiz ilave ediyorum kuponuma ; 10 TEKMUTLU , 11 KIZILNEHİR, 12 SERRACEM,8 SÜNGÜTAY, 4 GÜMÜŞKUŞAK bu isimlerin yanına yarışa hayatına önde tuttuğum isim gibi bu koşuyla başlayacak olan ve yarış hazırlıklarında oldukça iyi gözüken 6 MARUF TAY ve son olarak yarış hayatının ilk yarışında tabela dışı kalsa da bugün kazanmış olduğu yarış tecrübesi ve idman görüntüsüyle yarışa ortak olabilecek 2 DENİZ ŞAHI şeklinde bu zorlu maideni geçiyorum.

3.AYAK : Şartlı 5  4 ve yukarı Arap atlarına ait bu koşuda bu grubun biraz daha üzerinde olarak düşündüğüm aradan sonra bugün sahaya çıkacak olmasına rağmen Kocaeli pistindeki yapmış olduğu idman görüntüsü ve Grubun uygunluğu ile ilk şansı 2 FENERLİCAN'a veriyorum. Son yarışında beklentilerin altında kalsa da bugün daha etkili bir performans ortaya koyacağına inandığım 3 YÜCELİR , Son iki yarışında oldukça etkili koşup güzel sonuçlara imza atan 6 BABASEYFİ , Start sorunu zaman zaman teşkil etse de bu rakiplerinle baş edebilecek 4 ZEUS ve son ikinciliğinde toparlandığını belli eden 5 CUKKA sıralamasının bu koşu için yeterli olacağını düşünüyorum.

4.AYAK : 2 Yaşlı İngiliz taylarının Kupalı Açık Mudanya koşusunda Bursa pistine gelip ilk koşusunu kazanırken de Bursa pistine fazla olduğunu söylediğim ve o gün rahat bir birincilik elde edeceğini yazdığım ve uzak ara koşuyu kazanırken zorlanmayan ismin yarış programı muhtemelen İstanbul sezonun sona ermesinden dolayı Bursa da devam edecek. Bugün koşacağı rakiplerinin çok üzerinde bir kumaşa sahip olan isim hakkında çok fazla yorum yapmaya gerek duymuyorum rakipleri kendisine ayak uydurmak istese de henüz bu güce sahip bir isim göremediğim için son viraj üzerinde yine her metre rakiplerine fark yapmasını beklediğim 3 INDIAN DADY'i günün ikinci BANKOSU olarak tek geçiyorum.

5.AYAK : Yeşil Bursa koşusunda Kumun başarılı isimlerinin yer aldığı bu mücadele iki Banko isimle kuponu yapmışken biraz daha süpriz içerisine girmek adına kalabalık tutacağım ;  İstanbul ve Ankara yarışlarından sonra Bursa pistine gelen kumun başarılı isimlerinden 3 yaşlı olarak yarışa katılan isimler arasından seçtiğim 9 REBEL YELL son başarısız yarışının ardından bugün çok etkili koşup koşuya imza atabilecek hazırlıkları ile ilk şans verdiğim isim olup , Bursa pistinde etkili yarışları olan ve bu pisti seven mesafesini de bulan 4 BEDWULF , Neredeyse her pistte başarılı sonuçlara imza atıp kumda çok farklı bir kumaş olduğunu gözler önüne seren 6 MORE THEN A GAME , son yarışında rakibinin ensesinde yarışı bitirip güçlü bir sprint atan 5 KINOWA , Son yarışında beklentinin üzerinde startta oyalanmasına rağmen atbaşı ikinciliği ile çok beğenimi kazanan 1 ANGEL HORSE ve yakaladığı formuyla bugün sahada nasıl bir sonuç alacağını merakla beklediğim formunu koruyan 7 THE WORLD IS YOURS sıralamasıyla bu koşuyu geçiyorum.

6.AYAK : Altılının kapanış ayağı 3 yaşlı Arap taylarının bölünen maideni ile gerçekleşiyor. Bugün koşacağı rakiplerini geride bırakıp aynı performansını koruduğunu düşündüğüm 8 MİRHAN ilk şans verdiğim isim olup,  İlk iki yarışında tabela içerisinde yer alıp artan formuyla bugün etkili bir koşu performansı sergilemesi beklediğim 13 UÇANSOY , İlk startında almış olduğu tabela dışında ki neticeye rağmen bugün yapmış olduğu idman görüntüsüyle koşuya ortak olabilecek 5 İSMİ YİĞİT, Koşu tecrübeleri elinde bulunan ve hazır haldeki 1 BABA SITKI , 3 GÖKHABER , 4 HEVESKAR'ın yanına idman görüntülerinde dikkatimi çeken ve koşunun Bombasına imza atabilecek hazırlıkları ile 10 TATARRAMAZAN , 11 TUNÇ DEVRİ sıralamasıyla kapanışı yapıyor bütün yarış severlerimize bol şanslar diliyorum.

BURSA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1 

2.AYAK : 9,10,11,12,8,4,6,2

3.AYAK : 2,3,6,5,4

4.AYAK : 3

5.AYAK : 9,4,6,5,1,7

6.AYAK : 8,13,5,1,3,4,10,11

TUTAR : 115,20 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
ETC
Üye

Bol şanslar Yavuzhan dostum..
Terichlediğin atların ayakların uğuruyla, en isabetlisinden mutlu sonu görmen dileğiyle..

admin
Yönetici

Bol şanslar olsun.

Mehmet28
Üye

bol şanslar

Bombaci
Üye

Bol şanslar

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Bolşanslar

Turk milletinin buyuk kahramani Gazi Mustafa Kemal Ataturk’u vefatinin 79. yil donumunde saygi ve rahmetle aniyoruz. hayirli cumalar

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...