Ana Sayfa / Tahminler / 10 KASIM 2017 BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

10 KASIM 2017 BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

3. KOŞU: Sahalara erken veda eden babası aygırlık kariyerinde rağbet görmedi, nadir tayları da deyim yerindeyse eşek çıktı. O nedenle vasat altı at olmasını beklediğim (5) GAUDİ ilk yarışlarında tahminlerimi destekler performanslar sergiledi. Son yarışlarında ise beklediğim gibi kötü bir at olmadığını gösterdi. Ön grup içerisinde giderek son 200'den sonra liderliği alacağını düşünüyorum ve 5'li ganyan oynanacak programda kuponu büyütmemek için risk alarak tek atıyorum. Beklediğim yarışı yapamaması durumunda çok atın şansı olacaktır öncelik sıralamam; 4,1,6.

4. KOŞU: Starta sorunu yaşamaması durumunda öne yakın gitmeyi seven jokeyiyle (12) SERRACEM maidena veda edebilir ancak güven vermiyor. Kalabalık tutarak sürpriz arayacağım.

5. KOŞU: (3) YÜCELİR'in nasıl koşacağını kestirmek güç, gelgitli performanslar sergileyebiliyor. Sertleşen rakiplere rağmen (6) BABASEYFİ çok iyi form yakaladı. Start sorununa rağmen (4) ZEUS da tehlikeli. Uzun zamandır koşmasa da (2) FENERLİCAN da kalitesiyle iş yapabilir. (5) CUKKA'yı da pencere kalmasın diye ekledim.

6. KOŞU: AGF ibresi tavan yapacak (3) INDIAN DADY normal koşullar altında koştuğunda bu grubu geçecektir.

7: KOŞU: Son yarışı etkileyici (1) ANGEL HORSE, ilk kez bu kadar üst üste yarış kaybetse de (5) KINOWA, (6) MORE THAN A GAME ve (9) REBEL YELL şans verdiğim isimler.

8. KOŞU: Son yarışında mesafe kısa gelen (4) HEVESKAR ve tecrübe kazanıp uzunda daha iyi koşacak izlenimi veren (5) İSMİ YİĞİT önde tuttuğum taylar. Virajı önde ve avanslı dönebilecek (8) MİRHAN'ı pas geçemedim. Bomba arayanlar için Ertecimer.

ALTILIM
1.AYAK: 5
2.AYAK: 12,11,8,4,6,10,9
3.AYAK: 3,6,4/2,5
4.AYAK: 3
5.AYAK: 1,5,6,9
6.AYAK: 4,5/8

Hakkında Mehmet28

İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.

13 yorum

 1. Bolşanslar

  Turk milletinin buyuk kahramani Gazi Mustafa Kemal Ataturk’u vefatinin 79. yil donumunde saygi ve rahmetle aniyoruz. hayirli cumalar

 2. binbastar

  tebrikler misli denesen olacakmış

 3. yavuzhan41

  Tebrikler mehmetim gaudi gelince takibi kestim aklıma ilk sen geldin kesin almışdır dedim. :)

  • Teşekkürler. İkramiye düşük kaldı ama daha büyüklerini hep beraber buluruz inşallah

  • yavuzhan41

   İnşaallah Geçende söylediğim gibi ikramiye boyutundan ziyade doğru sıralama önemli kolay iş değil kurguyu sağlamak bu doğrultuda daha güzel sonuçlar büyükleri illa ki bugün olmazsa çok yakın zaman içinde takılır.

  • Aynen bu oyunun en zor kısmı kurguyu doğru yapabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir