Ana Sayfa / Tahminler / 10 KASIM 2017 BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

10 KASIM 2017 BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

3. KOŞU: Sahalara erken veda eden babası aygırlık kariyerinde rağbet görmedi, nadir tayları da deyim yerindeyse eşek çıktı. O nedenle vasat altı at olmasını beklediğim (5) GAUDİ ilk yarışlarında tahminlerimi destekler performanslar sergiledi. Son yarışlarında ise beklediğim gibi kötü bir at olmadığını gösterdi. Ön grup içerisinde giderek son 200'den sonra liderliği alacağını düşünüyorum ve 5'li ganyan oynanacak programda kuponu büyütmemek için risk alarak tek atıyorum. Beklediğim yarışı yapamaması durumunda çok atın şansı olacaktır öncelik sıralamam; 4,1,6.

4. KOŞU: Starta sorunu yaşamaması durumunda öne yakın gitmeyi seven jokeyiyle (12) SERRACEM maidena veda edebilir ancak güven vermiyor. Kalabalık tutarak sürpriz arayacağım.

5. KOŞU: (3) YÜCELİR'in nasıl koşacağını kestirmek güç, gelgitli performanslar sergileyebiliyor. Sertleşen rakiplere rağmen (6) BABASEYFİ çok iyi form yakaladı. Start sorununa rağmen (4) ZEUS da tehlikeli. Uzun zamandır koşmasa da (2) FENERLİCAN da kalitesiyle iş yapabilir. (5) CUKKA'yı da pencere kalmasın diye ekledim.

6. KOŞU: AGF ibresi tavan yapacak (3) INDIAN DADY normal koşullar altında koştuğunda bu grubu geçecektir.

7: KOŞU: Son yarışı etkileyici (1) ANGEL HORSE, ilk kez bu kadar üst üste yarış kaybetse de (5) KINOWA, (6) MORE THAN A GAME ve (9) REBEL YELL şans verdiğim isimler.

8. KOŞU: Son yarışında mesafe kısa gelen (4) HEVESKAR ve tecrübe kazanıp uzunda daha iyi koşacak izlenimi veren (5) İSMİ YİĞİT önde tuttuğum taylar. Virajı önde ve avanslı dönebilecek (8) MİRHAN'ı pas geçemedim. Bomba arayanlar için Ertecimer.

ALTILIM
1.AYAK: 5
2.AYAK: 12,11,8,4,6,10,9
3.AYAK: 3,6,4/2,5
4.AYAK: 3
5.AYAK: 1,5,6,9
6.AYAK: 4,5/8

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Bombaci
Üye

Bol şanslar

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Bolşanslar

Turk milletinin buyuk kahramani Gazi Mustafa Kemal Ataturk’u vefatinin 79. yil donumunde saygi ve rahmetle aniyoruz. hayirli cumalar

binbastar
Üye

tebrikler misli denesen olacakmış

admin
Yönetici

Tebrikler

ETC
Üye

tebrikler Mehmet.. devamını yarınki koşularda da muhakkak bekliyoruz

yavuzhan41
Üye

Tebrikler mehmetim gaudi gelince takibi kestim aklıma ilk sen geldin kesin almışdır dedim. 🙂

yavuzhan41
Üye

İnşaallah Geçende söylediğim gibi ikramiye boyutundan ziyade doğru sıralama önemli kolay iş değil kurguyu sağlamak bu doğrultuda daha güzel sonuçlar büyükleri illa ki bugün olmazsa çok yakın zaman içinde takılır.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.