10 HAZİRAN 2018 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Mutlu hafta sonları diler yarış severlerimize Bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Yaz dönemiyle birlikte 2 yaşlı taylar sahaya daha çok çıkmaya başladı. Şartlı 1 mücadele koşunun en hazır tayları eküri isimlerden 1 CANOĞLUM ve 6 UĞUR BUBAM kazanmaya yakın isimler gözüküyor. İkramiye açısından sürpriz yapmasını beklediğim iki dişi ismide ekleyerek koşuyu geçiyorum. 8 ÇILDIR GÖLÜ, 9 LADY ROSSA.

2.AYAK : Birbirinden yetenekli arap atlarının bir araya geldiği kupalı koşuda ilk şansı mesafesini bulduğunu düşündüğüm uyumlu kantarmasıyla son yapmış olduğu idmanlarında oldukça iyi durumda olduğunu gözler önüne seren 1 ABUŞ’a veriyorum. Şampiyon bir isim olduğunu düşündüğüm Sayın muzaffer canın gözü gibi baktığı 5 CANKARDEŞLER, sınıf atladıktan sonra bugün ki rakipleriyle mücadele içerisinde olan usta pilot avantajını yarışa yansıtabilecek 3 BATMANASLANI, bugün kuponlarda bulunmasını gerektiğini düşündüğüm ayırt etmediğim iki isimle bu koşuyu geçmeye çalışacağım. 7 DENİZİM , 8 SAADIN GÜCÜ.

3.AYAK : Yamak 2 statüsünde ki koşuda ön planda tuttuğum isim her mesafede her şekilde koşmasını başarabilen adeta istikrar abidesi olan hazırlık aşaması oldukça etkili 4 TİGLON‘a veriyorum. Adana pistinden formda gelip İstanbulda koşu gören 1 DOWN TOWN, Kazandığı koşu sonrası formunu koruduğunu yapmış olduğu idmanlarına yansıtan 2 YENİLMEZ, zaman zaman çok ters yarışlar ortaya koyabilen etkili sprinter 3 SUHARRY ve çok uzun ara sonrası yarış koşarak form tutan ilerleyen yaşına rağmen kumaşının tartışılmaz olan 7 YARAMAZ ÇOCUK sıralaması koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

4.AYAK : Çok sık sıkıştırılmadan yarış takvimi uygulanan ocak ayından itibaren ilk kez bu kadar yakın bir takvim günü içerisinde start alacak olan hazırlıkları çok iyi gözüken 2 ZAFER ATEŞİ koşuyu kazanmaya yakın isim olup, Ankara pistinde aradan sonra gördüğü yarışla kondisyon kazanan ve bugün çıkacağı İstanbul pistinde çok mükemmel hazırlıklarla bu koşuya gelen kalite isim 4 DEDEMŞAH’ın yanına son koşularında yakın ara geçtikleri fotodaki mücadelenin rövanşını yapabilecek 1 BAYBAŞKAN , 7 STALLION FALCON.

5.AYAK : Bugün ki liman tercihim 2 yaşlı tayların bölünen şartlı 1 mücadelesinde oldu. Muhtemelen ilk üç isim arasında çıkmasını beklediğim ismin mart ayından beri hazırlıklarına devam ettirdiğini son yapmış işlerinde bugün ki rakiplerinin çok önünde olduğunu düşündüğüm orijin olarak etkili ismin anne kardeşlerinden infernonun grup yarışlarında mücadele içerisinde olduğunu da göz önünde bulundurarak koşuyu Gökhan Kocakaya idaresinde kazanmasını beklediğim 4 RUBUCO’yu günün BANKOSU olarak kuponumda tek geçiyorum.

6.AYAK : 3 Yaşlı arap taylarının grup mücadelesinin oldukça zor bir yarışa sahne olmasını bekliyorum. Öncelikli şansı son startında beklentilerimin altında koşmuş olsa da bugün için yapmış olduğu idmanlarında üzerine koyarak geliştirdiği formunun meyvesini yiyebilecek 10 MEMDUHAĞA’ya veriyorum. İlk kez çıkacağı çim performansını merak ettiğim kaliteli bir kumaşa sahip olan gözden uzak tutulmaması gerektiğini düşündüğüm 15 ULUBATUR, Ankaradan hedef seçilerek bu yarışa getirilen ve mükemmel idmanlarıyla yarın ses getirebilecek hazırlıklara sahip yeri olanların mutlaka değerlendirmeleri gerektiğini düşündüğüm 6 FAHRENHEİT, Usta pilotuyla maidene veda eden bugün yine buluştuğu kantarmasıyla koşunun şanslıları arasında olan 9 MELİHEFE ve start aldığı ilk koşuyu kazanırken gayet kolay bir görüntü içerisinde olup yaptığı idmanlarda etkili işlerle bu koşuya çıkacak olan 4 DERİN MAVİ zorlu koşuda şans verdiğim isimlerdir.

İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,6,8,9

2.AYAK :1,5,3,7,8

3.AYAK : 4,1,2,3,7

4.AYAK : 2,4,1,7

5.AYAK : 4 RUBUCO

6.AYAK : 10,15,6,9,4

TUTAR : 140 TL 89,60 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
23 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Deniz

Istanbul
1,koşu 2
2,košu 2,1
3,koşu orjininden dolayi 6 UĞUR BABAM ( BANKOM )
4,košu Sentetik pistte eksik koštuğunu düšündüğûm CANKARDEŠLER ve BATMAN ASLANI AGF TABLOSUNDA BUYUK FAVORI ÇIKACAKLARDIR FAKAT IKISININ DE GELECEĞINI DÜŞÜNMÜYORUM BU SEBEPTEN DOLAYI ÇOK AT YAZACAĞIM
1,4,8,3,5,7
5,koşu Artik bu gurubu da geć
(Down town ) BANKOM
6,koşuõnde kuracaği sert temposunu sonlara kadar tašiyabilirse STALLION FALCON Bu košuyu kazanabilir aksi taktirde çarši pazar karišir 1 Baybaşkan 5 Grey Cloud ve uzun aradan sonra yariş goren Dedemşah 2 Zafer Ateşi devreye girecek isimler olur
7,koşu Burasi ŞARTLI 1 Koşusunun 2, olduğu için Surpriz olacağini düşünüyorum ve riske girmiyor HEPSI Diyorum
8,koşu Ve Geldik Son Ayağa
Kurtel Ekürisinin MELIHEFE ve Sihirbaz Karataš’in Binecek Olmasiylan BANKOM dur
Hepinize Bol Şanslar
1Şablonum
Altili Şablonum
1,ayak 6
2,ayak 1,4,8,5,3,7
3,ayak 1
4,ayak 7,,,,,1,5,4,2
5,ayak HEPSI
6,AYAK 9

Rıdvan

Oynadık bakalım deniz dünkü kuponunuda degerlendirdim sayende 300tl aldım

Deniz

Teşekur ederim sizlere de bol şanslar

Grand Ekinoks

1.6.5.4.9.7.8
5.3.7.8
1
7.2.1.3.4
4.1.6.5
10.3.6.9.15
Kupon Tutarı: 196 TL
Herkese Bol Şans Dilerim

Tümer

Ben ilk defa altili tahmini vericem biraz çalışma biraz hissiyat
1. Ayak 1,4,6,9
2.ayak1,3,5
3.ayak 1 tek
4.ayak 2.3.7.1
5.ayak 1.4.5.
6.ayak 15.4

admin

Tebrikler Yavuz, Rubuco geçit yaptı.

admin

3 çok gezindi sahada. Kabul olsa da ikimizin kuponlarına yaramaz. Geçmiş olsun.

admin

Bu atlarla güzel de ikramiye verdi. Kısılacak en güzel yeri kısmışsın aslında. Kısmet diyerek önümüzdeki programlara bakıyoruz :)

admin

Sevindim adına, şansın daim olsun.

Deniz

Ridvan kardeşim yardimci olmuš olduğuma sevindim umarim hepimiz bir birimize yardimci oluruz hepinizi tebrik ederim ben son ayaktan yattim 5 misli yapmištim kuponu karataş efendi malesef ortaliklarda bile gozukmedi sağlik olsun
Hepinizin KADIR GECESI MUBAREK OLSUN

23
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x