Ana Sayfa / Tahminler / 10 HAZİRAN 2018 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

10 HAZİRAN 2018 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Muntazam idman ve üst üste yaptıkları galoplara istinaden bir çok safkan hazır bir görüntü içerisinde. İleriki dönemlerde de burada start alan safkanları oldukça iddialı durumlarda görüp isimlerini duyacağımıza inanıyorum. Safkanlar çalışmalarını henüz 1200 den açmamış olsa da yada biz göremiyor olsak bile ilerleyen dönemlerde 1.16 - 1.15 rahat galopların havalarda uçacağına ve göreceğimize inanıyorum. Bütün bu çerçevede biraz fazla isme şans vereceğim (4) numaralı GREAT LEADER ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacaktır.

2.ayak: İkilinin son mücadelesinde de bilinen ismin önünde favori olarak birinci sırada gösterdiğim safkan bence kötü koşmadı. Zaten bu sınıf safkanların kanama vs. gibi olası büyük bir problemi olmadıktan sonra çok farklı şekilde eksik koşması çok olası değil. Bu yarışta da (3) numaralı BATMAN ASLANI ilk safkanım olup (5) CANKARDEŞLER rakip gördüğüm isimdir. Son iki yarışında başarısız bir performansı olsa da bu yarışta bambaşka bir kimlikle çıkabilme ihtimali olduğuna inandığım ve ne derece güçlü olduğunu bildiğim (8) numaralı SAADIN GÜCÜ ve bir süre geri alınan (1) numaralı ABUŞ dinçlikle süprizde değerlendireceğim safkanlardır.

3.ayak: Benim günün en merakla beklediğim mücadelesi bu yarış olacak. Koşmuş olduğu 20 Mayıs’ta ki yarışta GOLD FOOT önünde belki de hayatının temposunu koyan safkan yerle bir oldu. Bir safkan için en önemli iki faktör yarış temposu ve yer tutma olduğuna göre bu yarışta kendisini sıkıştıracak safkan olduğunu düşünmüyorum. Geriye 600 direğine yaklaşırken artırmaya başlayacağı tempo ve son düzlüğe 4-5 boy avansla çıkması kalıyor. Önceden de burada ki rakiplerine geçilmiş olan safkan geri planda kalacaktır. Artı olarak yarışın yamak yarışı olduğunu düşünürsek eğer binicisi tempoyu abartmaz tahmin ettiğim gibi arka grubu uyutarak son düzlüğe avansla taşıyabilirse ben bu defa rakiplerine direnebileceğini düşünüyorum. (2) numaralı YENİLMEZ ilk safkanım olup süper form tutan ve formunun zirvesinde olan (3) numaralı SUHARRY ve son yarışını etkili bulduğum (1) numaralı DOWN TOWN kuponlarda muhakkak olmalı diye düşünüyorum.

4.ayak: Çok zorlu geçecek olan mücadele de ilk şansı benim çok sevdiğim (7) numaralı STALLION FALCON a vermek istiyorum. O gün tahmin verdim mi bilmiyorum ancak favori BAYBAŞKAN önünde kendi oyunumda tek olarak riske ettiğim safkan yine müthiş performans ortaya koydu. Eğer o günkü yarışında pilotu son düzlüğe biraz zaman kaybetmeyi göze alıp harmanlayıp çıksa ve rakibi olan BAYBAŞKAN ı iç kulvarına alsa kazanması içten bile değildi. Bu safkan zaten uygun grupta 1 liraya koşacak önemli olan burası. Altı aylık aradan sonra dördüncü yarışına çıkacak olan safkan bu zorlu mücadele çok risklide olsa, bu defa daha zor olacak olsa da bir kez daha (7) numaralı STALLION FALCON BANKOMDUR.

5.ayak: Yapmış oldukları çalışmalara istinaden (4) numaralı RUBACO, (1) numaralı AGERA ve (3) numaralı NEYZEN arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.

6.ayak: Çok bariz bir trafik sorunu yaşanmadığı taktirde safkanların güçleri arasında değerlendirme yapabileceğimiz ilk yarış bu mücadele. (5) numaralı EGEBERK ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacaktır. Herkese iyi pazarlar bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 4-1-2-9-7

2.ayak: 3-5-8-1

3.ayak: 2-3-1

4.ayak: 7 tek

5.ayak: 4-1-3

6.ayak: 5-6-14-15-10-9

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

6 yorum

 1. Tutmuş bil iyi çalışmalar kolaygelsin

 2. Bombacı bol şans tabela agera çok fazla bu gruptan rahat Bi galibiyet alıcak tek handikap Karataş İn tayları fazla zorlamaması

  • Bombaci

   Elegans selam. Safkanın babası uluslararası İrlanda menşeili bir safkan. Safkanı ünlü yapanda 99 da ki “Queen Anne Stakes” birinciliği. Ancak Türkiye de başarılı olmuş bir yavrusu yok desek yeridir. Tabi çok bariz derecede beklentisi olduğu kesin dileyen tek bekleyebilir ama ben çalışmalar olarak bir üstünlüğünü görmedim. Dediğim gibi çalışmalara baktığım zaman ve agf ye bakıp %46 yı gördüğüm zaman Allah yarış severin yardımcısı olsun demeden de duramıyorum. Bakalım ne olacak bu yarışta merakla beklediğim bir başka mücadele olacak.

 3. Seni n gzelyorumlarını. Gormek istiyoruz

 4. İSTANBUL ALTILIM

  1,4,6,9

  1,2,3,5,8

  1,2,3

  7,3,4

  1,3

  4,5,10

  HERKESE HAYIRLI KANDİLLER ,,BOL ŞANSLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir