Ana Sayfa / Tahminler / 10 HAZİRAN 2016 İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNİ (KUBİ)
izmir altili tahminleri

10 HAZİRAN 2016 İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNİ (KUBİ)

1.AYAK: Altılının açılış yarışında zevkli geçmeye aday bir mücadele izleyeceğiz. Son yarışında aprantisi üzerinden düşen ve bu kez jokey binecek olması avantaj olacağını düşündüğüm (4) DOMDOM bence bu grubu geçebilecek kalitede bir safkan ve ilk şansı bu safkana vermek istiyorum. (3) LİON QUEEN, (6) LEVES (7) KARAGÜN DOSTU ve (1) GEÇİT YOK bu ayak için yeterlidir.
Sıralamam: 4.3.6.7.1

2.AYAK: Günün ikinci ayağında zor bir maiden yarış seyredeceğiz. Ribella ve Deha gibi kaliteli safkanlarla anneden kardeş olan (8) KUMKAT isimli safkana öncelik vermezsek haksızlık ederiz diye düşünüyorum. Nihayetinde iki aylık bir aradan sonra iki yarış gördü ve mutlaka formunda düzelme vardır diye düşünüyorum. Daha sonra şans verdiğim isimler sırasıyla (11) NİGOŞUM, (4) DEFNE HANIM, (6) EYE CANDY, (16) ULTRA STAR ve (1) BARBİE BABY
Sıralamam: 8.11.4.6.16.1

3.AYAK: 3 yaşlı araplara ait şartlı 2 koşuda tatmin edici performanslarıyla (1) AHMİN ve (3) İZDÜŞÜMÜ arasında geçeceğine inandığım yarışa orijin itibariyle çok şey beklediğim (6) ŞÜKRÜ'nün de katılabileceğini tahmin ediyorum.
Sıralamam: 1.3.5

4. AYAK: Birbirinden kaliteli safkanlar dördüncü ayakta zevkli bir yarış seyrettirecekler. Eğer RAZYANA gelirse ikramiyenin miktarı azalacak diye düşünüyorum. O yüzden bir çok kişinin Razyanayı tek geçeceği bu yarışa başka isimlerde eklemek istiyorum.
Sıralamam: 8.9.6

5.AYAK: Uzun bir aradan sonra 3 yarış gördü ve artık kazanacak kıvama geldi diye düşünüyorum. Kaliteli safkan (3) BAY ÇİFTÇİOĞLU daha önce koştuğu grupların kalitesinden sonra nedense bana geçilmez gibi geliyor. BANKO

6.AYAK: (14) VENJURA isimli safkan son üç yarışını ikincilikle tamamladı ve bence bu gruptan çok daha iyi safkanlarla koştu. Bence geçilmez.


Altılım

4.3.6.7.1
8.11.4.6.16.1
1.3.6
8.9.6
3
14

Bombaci
Üye

Bol şanslar

admin
Yönetici

Bol şanslar

gencer
Üye
gencer

bol şaslar…3. ayak 6 şükrü 5 değil.

admin
Yönetici

Düzeltildi, teşekkürler uyarı için.

Adrian
Üye

bol şans Kubi. başarılar

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Tebrikler kubi. Yarışı güzel çözmüşsün.

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

kubi tebrikler 2de iki tek atsak ikisinide tek atsak altili icerdeydi tebrikler..

admin
Yönetici

Tebrikler Kubi, süper giriş oldu.

Yazar: Kubi

Kubi
1984 Ankara dogumluyum. Üniversite mezunuyum. İzmirde ikamet ediyorum.12 yıldır at yarışlarıyla ilgilenmekte olup düzenli olarak analizler yapmaktayım. Atciligi sadece bahis olarak degil ayni zamanda spor dali olarak goruyorum ve at yarislariyla hobi olarak ilgileniyorum.