Ana Sayfa / Tahminler / 10 HAZİRAN 2016 CUMA İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)
izmir altili tahminleri can911

10 HAZİRAN 2016 CUMA İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Öncelikle aramıza yeni katılan yazar arkadaşlarımıza hoşgeldiniz diyerek, oldukça hoşuma giden İzmir programı yorumlarımla bir süredir ara verdiğim yazılarıma tekrar yer vereyim dedim. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.Ayak: Uzun mesafe Handikap yarışta binicisiyle daha iyi bir performans göstermeye başlayan 6 (LEVES), idman grafiği tatminkar bugün iyi günümüzün dostu olmasını beklediğim 7 (KARAGÜN DOSTU), mesafeye olan yatkınlığıyla 1 (GEÇİT YOK) ve oldukça süratli giden son iki koşusundaki derecesini buraya da yansıtırsa jokey olmak için yarış sayan Rıza Cihan eşliğinde 3 (LİON QUEEN) de devreye girebilir.

2.Ayak: Çimi daha çok benimseyen 14 (PENDİK FIRTINASI) sürpriz beklediğim isim. Son koşusuyla mesafeye alıştırma yapıp bugün daha etkili olabileceğini düşündüğüm binicisiyle 12 (NİLSTAR), bir önceki çim koşusuyla 6 (EYE CANDY) ve idmanda iyi görünümüyle 4 (DEFNE HANIM) bu ayaktaki tercihlerim.

3.Ayak: Oldukça süratli geçen son iki koşusunda yine de tabeladan düşmeyen Kaizbert temsilcisi 1 (AHMİN) gizli ekürisi olsa da günün en güvenilir ismi olacaktır. BANKOM

4.Ayak: Bir süredir devam eden Jandarma koşularının İzmir ayağında yine klas isimler bir arada. Tercihlerim sırasıyla 6 (EKİNER), 3 (KIŞLALI) ve 8 (RAZYANA) şeklindedir.

5.Ayak: Günün en dengeli gibi görünen mücadelesinde uygun bir grupta start alacak olan 3 (BAY ÇİFTÇİOĞLU) favorim. Geçmişinde çimde iyi performansları olan isimler de bulunması nedeniyle burayı hafif kalabalık tutuyorum. Diğer tercihlerim ekürilerden 13 (GUNPOWDER), kazandığı yarış sonrası iyi seyreden formuyla 8 (FAİRY FAST), tabelanın üst basamaklarını zorlayan yapısıyla 1 (FANCYCHANCY) ve ideal takısını sevdiği çimde birleştirecek olan 12 (SAİNT TROPEZ) son tercihim.

6.Ayak: Günün kapanış ayağı maiden mücadele. Seri ikinciliklerini artık kazanarak burda sonlandırması gereken 14 (VENJURA) küçük kuponlara alternatif tek önerim olsun. Ben yine de 2.liğini sürdürebilecek bir iki isimle sürpriz arayışında olacağım. Grand Ekinoks'un anneden kardeşi 2 (FOREVER LOVE), tabela yakınlarında dolaşan 1 (BEAUTİFUL LİFE) ve son 2.liği sonrası etkili olacağının işaretlerini verdiği idman performansıyla 9 (MİSS SHY) günün son tercihi olsun.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 6-7-1-3

2.Ayak: 14-12-6-4

3.Ayak: 1

4.Ayak: 6-3-8

5.Ayak: 3-13-8-1-12

6.Ayak: 14 /// 2-1-9

Kupon Tutarı: 14,40 TL (6.Ayakta 2-1-9 ilaveleriyle geniş kupon 57,60 TL olup bütçe tercihinize bırakıyorum)

Bombaci
Üye

Hoş geldiniz 🙂 bol şanslar…

admin
Yönetici

Ekiner’e bakıp duruyordum derecesi güzel diye. Kupon tamamen güzel. 14 lük olanı aynen yatırırım 🙂

Bol şanslar

Bombaci
Üye

Adminim son ayakta PEACE TİME. orjine bak bakalım. Sence tek atarmiyim:)

admin
Yönetici

Atarsın 🙂

Bombaci
Üye

Attım bile 😂😂😂😂

admin
Yönetici

Bu at için değilde Banknote orijinden sadece Ankaralı çıktı, diğerleri para tuzağı mıdır nedir. Bu at için konuşmuyorum. Genel bir yorum yaptım, gelebilir gelmeyebilir ben bilmiyorum 🙂

Bombaci
Üye

Olur mu adminim
SUZY GOLD
ANKARALİ
KRALİÇE BALKES
2 yaşında OLCAYIN OĞLU da var ilk 3 yarışta 2 birincilik 🙄
ENNNN DIŞTANNNNN SUZY GOLD geliyor. Özledim atımı ya :((( abi heyecan yaptım ben bu PEACE TİME mi yarın bağıra bağıra getiririm :)))) CAN bey benim için ilave edermisin kupona valla farkını veririm :)))) tek atacağım desteğe ihtiyacım var. Barış 3 at da yazmış umutlandım. Sende de görürsem cesaret alacağım:)

admin
Yönetici

Bu sene için demiştim de Olcayınoğlu da var tabi.

admin
Yönetici

Barış Kurdu babasının atına biniyor bu arada.

Bycreed
Üye

Ben ufak bir yorum yapim safkan her ne kadar baba kan hattından çime yatkın olsa da anne kan hattından çok olumsuzum. Çokta ön plana çıkan bir safkan değil tahminim yakın zamanda sahalardan kaybolur. Son ayak VENJURA son yarışında rakibinin yapmış olduğu tampona rağmen iyi yarıştı, aslında MISS SHY sürpriz bir ikincilik yapsa da pedigri olarak çime daha yatkın olan safkanın çimde ki ilk yarışı anormal değil gibi. İkili bitirmeleri yüksek ihtimal.

admin
Yönetici

Göz ucuyla baktım da Venjura güzel derece yapmış. Fazla bakamayacağım, Can beyin kuponundan devam.

Bombaci
Üye

Şimdi gördüm. 2 yarış önce satış koşusuna koymuşlar. Galiba sadece bulunduracağım:)

admin
Yönetici

Ben bir şey demedim :))

Bycreed
Üye

Bol şanslar, yeri olanlara 1. ayakta (9) SOSYAL HAN titizlik göstermemesi durumunda şanslı isim olabilir yeri olan değerlendirsin.

admin
Yönetici

Forever Love, Grand Ekinoks’un anne kardeşiymiş. Takibe almak lazım.

Khalessi aynı şekilde çok atlı kuponlarda bulunmalı.

Miss Shy ve Venjura favoriler.

The Lady Gone For yine sürpriz olarak son isim.

Bombaci
Üye

Bende az önce baktım admin. Son yarışında zor grupta sartli-4 kosturmuslar. Yarış hayatının ilk 3 koşusunda 2-3 lira ganyana koşmuş. Sonrasında 20-30 ganyana. bu safkanı da satış koşusuna koşturmuslar. Çok kapalı kutu . Admin birşey sormak istiyorum. Maiden satış koşusuna konulan safkandan umut kesilmiştir denebilir mi ? Yani neden atı daha en başta satmak isterler sence ?

admin
Yönetici

Ekürinin çok koşan atı yok. Almanya’da bu işi yapıyorlar diye biliyorum. Türkiye son 1 yıldır aynı atı koşmuşlar, başka yarış yok. Kesin bir cevabı yok sanki.

Azor Ahai
Üye

Farkin ateşide maidenken satılıktı hemde cemiloğlu gibi kaliteli bir eküriden şimdi koşan baş taylarından biri :))

admin
Yönetici

Bu atın sahibi de bu hafta Torok taylarıyla kazanan Oğuz Yalçın ekürisi. Nazar değmesin yeni tayları Abbas Yolcu dahil iyi gidiyorlar.

Estimator
Üye
Estimator

Admin selam VENJURA icin sana garanti veriyorum kazanma ihtimali % 0

admin
Yönetici

Yarıştan mı çıkacak 🙂 Yoksa Miss Shy rahat mı alır diyeceksin 🙂

admin
Yönetici

Cevabını merakla bekliyorum, bu arada son ayağı 5 ata çıkardım.

Bombaci
Üye

Hangileri onlar

admin
Yönetici

Forever Love, Grand Ekinoks’un anne kardeşiymiş. Takibe almak lazım.

Khalessi aynı şekilde çok atlı kuponlarda bulunmalı.

Miss Shy ve Venjura favoriler.

The Lady Gone For yine sürpriz olarak son isim.

admin
Yönetici

Peace time’a da yazılmalı, 6 at olabilir.

admin
Yönetici

Mesafe uzunmuş, son ayak kurgusu yalan oldu.

Estimator
Üye
Estimator

Buyuk bir ihtimalle cikar yaristan ve yaristan cikmasa bile bu kadar yakin ara ile yaris kazanmasi imkansiz gücü belli bir at.

admin
Yönetici

Yarıştan mı çıkacak derken koşu sıklığını hesaplamamıştım. Doğru diyorsun, etkilenme ihtimali yüksek.

Savasci
Üye
Savasci

Bol şanslar…Tam benlik kupon.)))

admin
Yönetici

Küçük kuponu ben aldım, başka kalmadı maalesef 🙂

Savasci
Üye
Savasci

Venjura sanki herkesi yatıracak gibi görünüyor.))))

kofir kartar
Üye
kofir kartar

sizi görüp gaza geldim maiden koşuya iyi çalıştığımı düşünüyorum:d yağız kızın bile geliri var ama miss shy kumdan çime çıkınca uçmuş aynı mesafede diğerlerinden iyi derecesi var bugun 4 kilo da hafiflemiş

Barışçı
Üye

can abi bol şans özlemiştik

Azor Ahai
Üye

Abiler üstadlar dünkü yaşadığım 5te kalma faciaları yüzünden bugun istanbulunda berbat program olmasından dolayı bugunu pas geçicektim ama şu muhabbetinizden anladığım kadarı ile ortada zehir dolaşıcak varsa bi dalda ben alayım :))

Barışçı
Üye

ah be abi yine denk gelmedi kuşadasına gideceğim akşamdan aslında olabilirdi uzun süre sonra izmirde böyle keyifli bir program var. diğer arkadaşlarla buluşursunuz umarım bi başlangıç olur ileride daha çok buluşmak için. erkan özellikle çok istiyordu katılabiir sana diye düşünüyorum.

silivrili
Üye

Bol şanslar.

84corlu
Üye
84corlu

iyi gunler bol sanslar bugun kiralim su sansi

Adrian
Üye

bol şans Can. başarılar

faruk
Üye
faruk

Herkese bol şanslar
1.Ayak 6-1//4-3
2.Ayak 6-14-16-1-3-8
3.Ayak 1 tek
4.Ayak 6-8-9
5.Ayak 1-3-8-4-15
6.Ayak 9-2-10-14

faruk
Üye
faruk

Hipodrom geldik şablon değişti
1.Ayak 1-3-4-6-7
2.Ayak 1-3-4-6-11-14-16
3.Ayak 1-3
4.Ayak 3-6-8-9
5.Ayak. 1tek
Sonda 1-2-9-10-14
Herkese bol şanslar

COMMANDANTE
Üye

Bol şanslar Can abi

Kubi
Üye

Guzel kupon bol sans diliyorum

Adrian
Üye

Ufaktan bir kupon yapalım

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla