Ana Sayfa / Tahminler / 10 HAZİRAN 2016 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ErtanBEY) Son Ayak Yine BANKO
istanbul altili tahminleri ertanbey

10 HAZİRAN 2016 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ErtanBEY) Son Ayak Yine BANKO

1.AYAK : Altılının ilk ayağı karışık gibi gozuksede atlardan çok üstündeki aprantilerin mücadelesi şeklinde geçecek.iyi süren kazanacak gibi gözüküyor ilk şansı son galobunuda 1000/1.08 yaparak ben geliyorum başka ata gerek yok sinyali veren (6)İLGİLGE ve grubun iyi performans gösteren atlarından (2)ŞAHİN TEPESİ arasında geçecek mücadeleye bir türlü kazanmayı beceremeyen (5)TOROS ASLANI katılabilir.sürpriz ise yarışı suratlendirecek olup son virajı avanslı dönerse iyi formuyla (8)MISTIKBEY yapabilir dikkat!!!

SIRALAMAM : 6.2.5 / 8

2.AYAK : Dişilerin amansız mücadelesinde Son yarışın kazanırken çok iyi görünen ve önceki gün sabah yaptığı galoplarında 400ü 22 derecelere kadar indiren safkan (1)SAN MARİNO ilk baktığımda tek atacağım safkandı fakat son 4 yarışta sürekli her yarış farklı binici binmesini sebebiyle son anda vazgectim ve yine pistte iyi gözüken ve startta takılmadan koştuğu yarışlarında başarılı olan (11)GLORY OWNER eğer yine düzgün çıkış yaparsa favoriye çok. Ciddi rakip olacaktır.İki yarış Öncesinde klas safkanlar SİLENT CAT,WORRIOR GİRL ve MOMENTERO arkasında burun buruna 5.olduğu yarışında en üstte not aldığım fakat geçen yarışında kısa Mesafeden etkilenen,uzayan mesafede A.Çelik ile farklı bir koşu yapması gereken (5)BROWN SUGAR en az favoriler kadar favorimdir..

SIRALAMAM : 1.11.5

3.AYAK : Birbirinden iyi ama kapalı kutu atların sürat yarışında kilo avantajı ve iyi durumu ayni zamanda ilk yarışındaki usta atlara nispet yapar koşusuyla  (5)SAN FRANCİSCO ve iyi orjini idman durumundaki olumlu galopları ile (6)SANTA PEKKAN,gençliğinde çok canlar yakan müthiş safkan ORHIDEYA'nın yavrusu (2)DENİZCANİM ilk şans verdiğim isimlerdir diğer sıralamam şablonda olacaktır..

SIRALAMAM : 5.6.2.1.3.7.4

4.AYAK : Uzun zamandır kazanmaya hasret kalan (3)DEVKAYA bir solukta bitirebilir favorimdir.Sprinter yapılarıyla grubu sonlarda avlayabilecek kapasitede olan ve iyi çalışmaları ile (5)MERCANLI, (2)BİÇER favorinin arkasında pusuda bekliyorlar..Orta olcekli kuponlar icin bu safkanların yetecegini dusunuyorum.8 çim yarışında 4 birincilik elde eden  (7)SÜVARİOĞLU da edindigim izlenimlere göre piste birincilik için çıkacağını düşünüyorum.Çok. iyi hazırlıklarla (1)AKKURT bomba! !!

SIRALAMAM : 3.5.2 / 7.1

5.AYAK : Zorlu handikap 14 mücadelede kilo avantajıve iyi çalışmalarını bu defa piste de yansıtırsa (5)ÇİZMELİ ekurisininde desteğiyle kazanabilir. Kuvetli uzun sprintini daha kısa tutabilirse (7)NEVCİHAN,buradaki rakiplerinin çoğunu son yarışında avlayan (3)BABA ATLI, deyim yerindeyse eli kulağında olup her an potalayabilecek kapasiteye sahip (2)ÇIRABEY ve bu tip gruplarda her zaman başarılı yarışlar koşan (1)CANDOSTUM ve 800/55 işiyle (4)AGARAN arasında en az hata yapan kazanacaktır.yarışın süprizini ise (9)ERAYHAN'dan bekliyorum..

SIRALAMAM : 5.7.3.2.1.4

6.AYAK : Günün ve gecenin kapanış koşusunda verdiği 6 aylık aradan sonra güzel bir nefes açma yarışı yaptırılan salı günü yaptığı galoplarında 1000/1.02 dereceyle göz kamaştıran ve bu sefer ekürisi için değil kendi için koşmasının vakti gelen  (2)PEPE bana gore günün en sağlam bankosu olarak kuponumda yer alacaktır..Rakip yazmak isteyenlere öncelikle istim üzerinde olan sıkı hazırlıkları devam eden  (13)POWER DİP ve egerki PEPE olmasa ve birazda zorunluklukla tek atmasaydim kesinlikle yazacağım ilk isim olan (5)AKFIRAT yeri olanlarca mutlaka eklenmelidir..

Altılı Kuponum : 

6.2.5 / 8

1.11.5

5.6.2.1.3.7.4

3.5.2

5.7.3.2.1.4

2

Tutar 68.40 TL..

HERKESE BOL ŞANSLAR DİLİYORUM..

 

haluk
Ziyaretçi
haluk

Bol şanslar

COMMANDANTE
Üye

Bol şans Ertanbey

Bombaci
Üye

Vay vay vay ki ne vay. 🙂 haydi bol şans bakalım. Muhtamelen bu şablon benimde kanıma girer 🙂

silivrili
Üye

Bol şanlar Ertan bey çok fena ters düşmüşüz gibi başarılar:)

COMMANDANTE
Üye

İlgilge tek girip yüklenicem arkalara 🙂

Azor Ahai
Üye

5li yap daha iyi :))

COMMANDANTE
Üye

Hahaha hadi bakalım 🙂

Azor Ahai
Üye

şans ama sonuç önemli helal olsun devamı en eşşekleri gelsin kuponunda olan

Bombaci
Üye

Ertan PEPE ile ilgili görüşme yapildi. KORNEJ (nefes darligi) hastaligi varmış at da. O yüzden geri çekilmiş. Yazmayın demem ama 1401 metre gitmez dendi. Başkasının yalancısıyım. ( buda tavsiye değildir. )

Azor Ahai
Üye

pepe çok üzülüyo bu sıra gelmez 🙂

Bombaci
Üye

Bence bugün bende ki şansla tek olur :)))))

Azor Ahai
Üye

1.AYAK 5.TOROS ASLANI
2.AYAK 1-2-3-5-6-7-9-11-12
3.AYAK 1-2-5-6-7
4.AYAK 5 MERCANLI
5.AYAK 1-3-7
6.AYAK 4-5-6-8-9-10
48,60 liraya 6lı tutturma keyfi gel vatandaş al bu kirazdan kalmaz birazdan 🙂

Azor Ahai
Üye

Bombacı bişi dicem bu 3.koşuda SAN FRANCISCO varya onun anasını SHE GOSSIP ı al sen satılık şuan yanındada TORUC MACTO dan tayını vercekler onuda ben alayım l.. şarkısı bile var anasını sen al kızınıda ben diye 🙂

Bombaci
Üye

Sheva hedeflerim büyük. Bu iş çiftlik kurmaya kadar gidecek. Arap yatırımcı kandırmaya çalışıyorum:)

Bombaci
Üye

Zehirlik istanbul kuponum.
1-2-4-5-6
1-6-7-9-12
2
Hepsi
3
1-2-3-4-5-6-8-11-12

Azor Ahai
Üye

biz tek atıyoruz üstad hepsi diyor ben bunu kendıme çekilmiş bi kılıç olarak aldılarım 🙂

COMMANDANTE
Üye

Bol şans devamı gelsin Ertanbey

Bombaci
Üye

Ertan PEPE gelsin senin kupon tutsun admine nick imin PEPE olarak değiştirilmesi için dilekçe vereceğim söz:)

COMMANDANTE
Üye

Attım Ertanbey bir de 5. Ayak ekürileri tek attım gerisi dolu

Azor Ahai
Üye

eküriler gelmez :))) totem olsun

COMMANDANTE
Üye

Bencede gelmez ümidim yok hiç 😉

Azor Ahai
Üye

keşke sen bana 5li oyna daha iyi deseydin 🙂 3 at 6 at bekliyo olurdum

COMMANDANTE
Üye

verdiğin cevap çok hoşuma gitti hiç aklıma gelmedi böyle bişey sölemek :)) ya ne kadar kötü bindi çizmeciye bana mı öle geldi

Azor Ahai
Üye

ne bekliyokki zaten çizmeciden :)) canımız saolsun buda gol değil yarın olmadı öbür gün olucak nasılsa hadi iyi akşamlar herkese

silivrili
Üye

Selam arkadaşlar

Yazar: ERTANBEY

1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.