Ana Sayfa / Tahminler / 10 HAZİRAN 2016 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ErtanBEY) Son Ayak Yine BANKO
istanbul altili tahminleri ertanbey

10 HAZİRAN 2016 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ErtanBEY) Son Ayak Yine BANKO

1.AYAK : Altılının ilk ayağı karışık gibi gozuksede atlardan çok üstündeki aprantilerin mücadelesi şeklinde geçecek.iyi süren kazanacak gibi gözüküyor ilk şansı son galobunuda 1000/1.08 yaparak ben geliyorum başka ata gerek yok sinyali veren (6)İLGİLGE ve grubun iyi performans gösteren atlarından (2)ŞAHİN TEPESİ arasında geçecek mücadeleye bir türlü kazanmayı beceremeyen (5)TOROS ASLANI katılabilir.sürpriz ise yarışı suratlendirecek olup son virajı avanslı dönerse iyi formuyla (8)MISTIKBEY yapabilir dikkat!!!

SIRALAMAM : 6.2.5 / 8

2.AYAK : Dişilerin amansız mücadelesinde Son yarışın kazanırken çok iyi görünen ve önceki gün sabah yaptığı galoplarında 400ü 22 derecelere kadar indiren safkan (1)SAN MARİNO ilk baktığımda tek atacağım safkandı fakat son 4 yarışta sürekli her yarış farklı binici binmesini sebebiyle son anda vazgectim ve yine pistte iyi gözüken ve startta takılmadan koştuğu yarışlarında başarılı olan (11)GLORY OWNER eğer yine düzgün çıkış yaparsa favoriye çok. Ciddi rakip olacaktır.İki yarış Öncesinde klas safkanlar SİLENT CAT,WORRIOR GİRL ve MOMENTERO arkasında burun buruna 5.olduğu yarışında en üstte not aldığım fakat geçen yarışında kısa Mesafeden etkilenen,uzayan mesafede A.Çelik ile farklı bir koşu yapması gereken (5)BROWN SUGAR en az favoriler kadar favorimdir..

SIRALAMAM : 1.11.5

3.AYAK : Birbirinden iyi ama kapalı kutu atların sürat yarışında kilo avantajı ve iyi durumu ayni zamanda ilk yarışındaki usta atlara nispet yapar koşusuyla  (5)SAN FRANCİSCO ve iyi orjini idman durumundaki olumlu galopları ile (6)SANTA PEKKAN,gençliğinde çok canlar yakan müthiş safkan ORHIDEYA'nın yavrusu (2)DENİZCANİM ilk şans verdiğim isimlerdir diğer sıralamam şablonda olacaktır..

SIRALAMAM : 5.6.2.1.3.7.4

4.AYAK : Uzun zamandır kazanmaya hasret kalan (3)DEVKAYA bir solukta bitirebilir favorimdir.Sprinter yapılarıyla grubu sonlarda avlayabilecek kapasitede olan ve iyi çalışmaları ile (5)MERCANLI, (2)BİÇER favorinin arkasında pusuda bekliyorlar..Orta olcekli kuponlar icin bu safkanların yetecegini dusunuyorum.8 çim yarışında 4 birincilik elde eden  (7)SÜVARİOĞLU da edindigim izlenimlere göre piste birincilik için çıkacağını düşünüyorum.Çok. iyi hazırlıklarla (1)AKKURT bomba! !!

SIRALAMAM : 3.5.2 / 7.1

5.AYAK : Zorlu handikap 14 mücadelede kilo avantajıve iyi çalışmalarını bu defa piste de yansıtırsa (5)ÇİZMELİ ekurisininde desteğiyle kazanabilir. Kuvetli uzun sprintini daha kısa tutabilirse (7)NEVCİHAN,buradaki rakiplerinin çoğunu son yarışında avlayan (3)BABA ATLI, deyim yerindeyse eli kulağında olup her an potalayabilecek kapasiteye sahip (2)ÇIRABEY ve bu tip gruplarda her zaman başarılı yarışlar koşan (1)CANDOSTUM ve 800/55 işiyle (4)AGARAN arasında en az hata yapan kazanacaktır.yarışın süprizini ise (9)ERAYHAN'dan bekliyorum..

SIRALAMAM : 5.7.3.2.1.4

6.AYAK : Günün ve gecenin kapanış koşusunda verdiği 6 aylık aradan sonra güzel bir nefes açma yarışı yaptırılan salı günü yaptığı galoplarında 1000/1.02 dereceyle göz kamaştıran ve bu sefer ekürisi için değil kendi için koşmasının vakti gelen  (2)PEPE bana gore günün en sağlam bankosu olarak kuponumda yer alacaktır..Rakip yazmak isteyenlere öncelikle istim üzerinde olan sıkı hazırlıkları devam eden  (13)POWER DİP ve egerki PEPE olmasa ve birazda zorunluklukla tek atmasaydim kesinlikle yazacağım ilk isim olan (5)AKFIRAT yeri olanlarca mutlaka eklenmelidir..

Altılı Kuponum : 

6.2.5 / 8

1.11.5

5.6.2.1.3.7.4

3.5.2

5.7.3.2.1.4

2

Tutar 68.40 TL..

HERKESE BOL ŞANSLAR DİLİYORUM..

 

Hakkında ERTANBEY

1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.

47 yorum

 1. COMMANDANTE

  Bol şans Ertanbey

 2. Bombaci

  Vay vay vay ki ne vay. :) haydi bol şans bakalım. Muhtamelen bu şablon benimde kanıma girer :)

  • 😂😂😂😂

  • Dön ayaktaki PEPEmi AKFIRATmı baya terletti beni ama şablonumla güveniyorum 😎 senin fikirlerinide alalım ama.bide mehmetonur vardı baya bir iletişim icindeydiniz o kayıp sanki göremiyorum bayadir..

  • sheva_39

   seviye sınırlarını aştığı için banlanmış olması lazım anonim olarak gelir ama dikkat edersen görebilirsin :)

  • Mantıklı 😂😂

  • Baktınmi akşama sheva durumlar nedir bugün voltranı oluşturalım artık :)

  • sheva_39

   silivrilinin yazısında paylaştım 2 tane çok rahat kazanıcağını düşünüdüğüm tekim var çatı oluştu dişilerin koşulari ile son ayak kaldı

 3. silivrili

  Bol şanlar Ertan bey çok fena ters düşmüşüz gibi başarılar:)

  • Sana da başarılar silivrili genelde ben herkesle ters düşüyorum bu aralar :)) ama bugun benim günüm olacak inşallah 😎😎

 4. COMMANDANTE

  İlgilge tek girip yüklenicem arkalara :)

 5. Bombaci

  Ertan PEPE ile ilgili görüşme yapildi. KORNEJ (nefes darligi) hastaligi varmış at da. O yüzden geri çekilmiş. Yazmayın demem ama 1401 metre gitmez dendi. Başkasının yalancısıyım. ( buda tavsiye değildir. )

 6. O değilde benim eniştede de nefes darlığı var ama hali sahada benden daha hızlı ve çok koşuyor 😂😂😂😂😂

 7. sheva_39

  1.AYAK 5.TOROS ASLANI
  2.AYAK 1-2-3-5-6-7-9-11-12
  3.AYAK 1-2-5-6-7
  4.AYAK 5 MERCANLI
  5.AYAK 1-3-7
  6.AYAK 4-5-6-8-9-10
  48,60 liraya 6lı tutturma keyfi gel vatandaş al bu kirazdan kalmaz birazdan :)

 8. sheva_39

  Bombacı bişi dicem bu 3.koşuda SAN FRANCISCO varya onun anasını SHE GOSSIP ı al sen satılık şuan yanındada TORUC MACTO dan tayını vercekler onuda ben alayım l.. şarkısı bile var anasını sen al kızınıda ben diye :)

  • Bombaci

   Sheva hedeflerim büyük. Bu iş çiftlik kurmaya kadar gidecek. Arap yatırımcı kandırmaya çalışıyorum:)

 9. Bombaci

  Zehirlik istanbul kuponum.
  1-2-4-5-6
  1-6-7-9-12
  2
  Hepsi
  3
  1-2-3-4-5-6-8-11-12

  • sheva_39

   biz tek atıyoruz üstad hepsi diyor ben bunu kendıme çekilmiş bi kılıç olarak aldılarım :)

 10. Valla ben nefes darlığı felan anlamam sonra ah vah çekmemek için ilk yaptığımı oynadım son ayağa kadar bekleyeceğim PEPE PEPE diye sayıklayacağım :)))) birde alternatif 5li yapıp orada 5 atla yikacagim herkese şimdiden bol şanslar diliyorum..

 11. COMMANDANTE

  Bol şans devamı gelsin Ertanbey

 12. Bombaci

  Ertan PEPE gelsin senin kupon tutsun admine nick imin PEPE olarak değiştirilmesi için dilekçe vereceğim söz:)

 13. COMMANDANTE

  Attım Ertanbey bir de 5. Ayak ekürileri tek attım gerisi dolu

 14. silivrili

  Selam arkadaşlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir