istanbul altili tahminleri barisci

10 HAZİRAN 2016 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: Kaliteleriyle bu gruptan ayrılan üç isim; TOROS ASLANI(5), MENGÜBERT(4) ve ŞAHİN TEPESİ(2) küçük kuponlar için yeterli olabilir. Son koşusunu kazanan ÇAKICI EFE(1) süprizde değerlendirilebilir.

2.Ayak: Zor bir koşu olacak görüşündeyim. Şablondaki sıralamamı dikkate alabilirsiniz.

3.Ayak: Maiden koşuda orjiniyle dikkat çeken DENİZCANIM(2) ilk tayım. Son koşusunu beğendiğim SAN FRANCISCO(5) acemi pilotuna rağmen rakibidir. Akın Sözen’in bir kez daha tercihlediği SANTA PEKAN(6) daha sonra değerlendirilebilir.

4.Ayak: MERCANLI(5)‘nın bu gruba üstünlük sağlayacağını düşünüyorum.

5.Ayak: Son kazandığı koşusu dikkat çekici BABA ATLI(3) ağır kilosuna rağmen favorim. Kilodan etkilenirse birçok rakibi devreye girebilir. Sırasıyla ÇIRABEY(2), CANDOSTUM(1), NEVCİHAN(7), ERAYHAN(9), ÇİZMELİ(5) ve AĞARAN(4) değerlendirilmesi gereken safkanlar.

6.Ayak: Birçok kişinin belki de süpriz bekleyeceği bu koşuda ben tek önereceğim. Son iki koşusundaki performansıyla ve uygun kilosuyla KING OF TRAKYA(11) benim ikinci bankom.

Altılı Şablonum

1.ayak:5,4,2,1

2.ayak:1,12,13,7,6,5,8,9

3.ayak:2,5,6

4.ayak:5 tek

5.ayak:3,2,1,7,9,5,4

6.ayak:11 tek

Herkese bol şans…

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bombaci

Bol şanslar

haluk

Bol şanslar.

hacı bayram korkmaz

Bugün için tahmininiz yokmu ecaba

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x