10 EYLÜL 2016 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Aradan sonra gördüğü iki yarış sonrası forma girdiğini düşündüğüm istediği pist ve mesafeyi de bulduğuna inandığım 5-BÜYÜK PATRON startta fazla takılmaz ise kazanabilir yalnız ben start problemi olduğu için tek yazamıyorum. Rakip olarak son yarışındaki ikinciliğinde çok kuvvetli ataklar ile gelen 2-TREASURE HUNT, mesafeye yatkın kendisini çok iyi tanıyan jokeyiyle 4-BEST TIME BEST, ara sonrası yarışını çok beğendiğim 6-EZOP KAHRAMANI, son startını ölçü almadığım 3-HÜSEYİN BABA ve kendi atlarına binecek olan Murat Gündüzeli idaresindeki 8-BIÇKIN BEY yazacağım.

2.AYAK: Son startında sizlere önerdiğim YALAZ yavrusu 8-TAYLARIN EFENDİSİ‘nden bugün de vazgeçmiyorum ve ilk kez çıkacağı kum pistte orjininin hakkını verebileceğini düşünüyorum favorim. Son yarışında bu pist ve mesafede yakın ara tabela dışında kalan 9-TİREBOLU, bugüne kadar start aldığı yarışlar içerisinde tabelada yer bulduğu tek yarış kumda olan Ahmet Çelik idaresindeki 6-RESSAMBEY, istikrarlı 2-BABAEMİR, Turbo yavrusu 1-ADİLABİ, 7-SABRETKAYA, S.Boyraz ile start alacak 11-SANGAM, ilk kez start alacak 5-KOMEDYEN ve 4-DÜNYAMALI sırasıyla favorime rakip gördüğüm isimler.

3.AYAK: Son startında geçtiği rakiplere bakınca haklı olarak 4-COPPERFIELD bir adım öne çıkıyor belki de bugün çoğu kuponda tek yazılacak fakat şeytanın avukatlığını yaparsak eğer Ankara’ya ilk defa gelecek tayın pisti sevip sevmeyeceği soru işareti, bitmek bilmeyen son düzlüğünde fotoya kadar dayanabileceği soru işareti bu sebepten ötürü yanına tuttuğum bir kaç ismi daha ekleyeceğim. Öncelikle gururumuz Waneta’nın arkasında ikinciliği bulunan 7-PIANO SONATA, aynı yarışın üçüncüsü 6-PERSHING, harika formuyla 10-SALAMİS, start aldığı ilk yarışta 1000 metreyi 1.00.41 lik derece yaparak kazanan ara sonrası bir yarış gören ve burayı hedef yaptığını düşündüğüm 3-ARMİNİM ve formda isim 8-SINYOR ŞAMİL.

4.AYAK: Ben size önermekten o da beni mahçup etmekten bıkmadı yalnız bugün herşeyin çok farklı olacağını düşünüyorum bugün kendisine bir tane rakip olacak isim görüyorum (Arsen Lupen) onu da elemek zorunda olduğum için sizlere yine 6-ZEALOUS LINE‘ı bu sefer Ahmet Çelik’in de kendisine vereceği katkıyla banko öneriyorum.

5.AYAK: Kendisini koştuğu sert gruplarda bile başta önerdiğim isim bu sefer daha önce start aldığı gruplara göre iki-üç sınıf aşağıdaki atlarla start alıyor ki bence çok büyük bir aksilik olmadığı takdirde bu grubu sonlarda toplayıp farkı açarak uzak farklı bir birincilik alacaktır. 2-ASALETLİ Özcan Yıldırım idaresinde bankom.

6.AYAK: Son yarışını jokeyinin kendine aşırı güvenmesi ve geç kalması sonucu kazanabileceği yarıştan ikinci ayrılan 5-SARPBEY favorim. Son üçüncülüğünü çok beğendiğim artık zamanının geldiğine inandığım hafif kilo avantajına da sahip olan 13-AKABEY ilk rakip olarak gördüğüm isim. Son İstanbul startını görmezden geldiğim 8-BABA İHSAN, uygun grubu yakalayan 1-YURTTAY sırasıyla yazılması gereken isimler.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 5-2-4-6-3-8

2.AYAK: 8-9-6-2-1-7-11-5-4

3.AYAK: 4-7-6-10-3-8

4.AYAK: 6

5.AYAK: 2

6.AYAK: 5-13-8-1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Arda.