ankara altili tahminleri bombaci

10 EYLÜL 2016 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar tüm dostlara. Ankara için altılı ganyan tahminlerime geçmeden önce belirtmek istiyorum ki kurguyu oluşturmakta oldukça zorlandım. Çünkü çok sayıda BANKO safkan adayı oldu. İlk bakışta kafanızın karışacağı kesin ancak dikkatlice okuduğunuz da göreceksiniz ki sizlere faydalı bilgiler vermeye çalıştım. Birinci ve ikinci altili ve yedili ganyana da tahmin vereceğim. Umarım mahçup olmam şimdiden herkese bol şanslar.

1.KOŞU: Yapmış olduğu çalışmaları bir türlü sahaya yansıtamayan (2) SAVAŞ ATI kısalan mesafe ve bu defa Özcan Yıldırım İle ilk safkanım olup alternatif BANKOM dur. Vermiş olduğu uzun aradan aradan sonra Kocakaya ile sahne alacak olan şampiyon safkan (7) AKARÇAY’ın galopları görünmüyor. Dolayısı ile bu yarış için oldukça fantazi duruyor. Uzun aranın sebebini bilmiyorum. Ama öğrenirsem gün içinde bahsedeceğim. Türk Veteriner Hekimler Birliği Koşusu, Dumlupınar Koşusu, Cevat Gürkan Koşusu, Ömer Caf Koşusu, Saadettin Karacabey Koşusu birincilikleri bulunan safkanı dileğen yazabileceği gibi dileğen de bir yarış görmek gerekir diyebilir. (3) BORDALI, (1) ALİŞİRİN OĞLU ve (6) KARAESER sonraki ihtimallerim. 

2.KOŞU: (6) SERKANCAN, (4) KARA ZİNDAN, (5) KARTAL BABA ve (1) BABA FAYIK eşit şans verdiğim safkanlar olup (8) TAMER REİS sonraki ihtimalimdir. (2) ÇAKIR ALİ supriz safkanımdır.

3.KOŞU: Son koşusunda da Kocakaya ile koşup yaklaşık bir ay geri çekilen safkanın bu yarışı hedef yaptığını ve özellikle hazırlandığını düşünüyorum. Kalite anlamında da grubun üzerinde olduğunu düşündüğüm  (3) BRAVE DECISION ilk safkanımdır. (1) CLOATTRO ve (2) KHOR KALBA ilk düşündüğüm rakipler olup (4) GLOSS FOR US ise mecburen bu üç atın yanına yazacağım isimdir. 

4.KOŞU: Oldukça zor ve zevkli bir yarış olacağı kesin. Açıkçası ikinci altili da olmadığına sevindiğim gibi yedili ganyanın ilk ayagi olması adına da üzüldüm:) Yarışın 4 safkan arasında geçeceğini düşündüğüm gibi oldukça supriz konumda olacağını tahmin ettiğim safkana bile şans vermeye karar verdim. Son koşmuş olduğu koşuya istinaden formunda ilerleme kaydettiğini düşündüğüm  (1) KUPALIM ilk safkanım. Start aldığı ilk koşusunda oldukça rahat bir grafik çizen ve zorlanmayan safkan ilk ciddi sınavına çıkacak ve Kocakaya ile (3) SHAMWARI ikinci safkanım. KUPALIM a dış kulvarda ecel terleri döktürecektir diye düşünüyorum (7) GARNET üçüncü safkanım olup (2) OĞLUM BERATIM da eşit derece de inandığım bir başka safkan. Sağlam oyuncular bu dört safkanı ayırmamalı diye düşünüyorum. Süpriz safkanım  (4) EAS.

5.KOŞU: Yapmış olduğu yarışlar ve yarış sonrası çalışmalara istinaden (2) TREASURE HUNT ilk altılımda BANKOM olup. İkinci altılım da alternatife gideceğim yanına at yazacağım. Açıkça ifade etmem gerekirse bu safkanın kötü koşması durumunda devreye girmeyecek safkan yok. İlk altılım da BANKO OLARAK önermemin sebebi ilk altılı da en çok güvendiğim safkan olmasıdır.  

6.KOŞU: Tay satışlarından 480.000 TL ye alınan RUAT ile ana-baba bir kardeş olan tay artık hakkını vermeye yakın çalışmaları ile daha fazla maiden kalmayacaktır diye düşünüyor ve (9) numaralı TİREBOLU’yu birinci altılımın BANKO su olarak öneriyorum.  

7.KOŞU: Bence zor bir koşu ve kalabalık tutulmasinda fayda görüyorum. Rüştünü ispat ettiğini düşündüğüm  (4) COPPERFIELD ilk safkanımdır. Son koşusunda WANETA ya kafa tutan (7) PIANO SONATA ikinci şans verdiğim isimdir. Yine ihmale gelmeyeceğini düşündüğüm  (6) PERSHİNG bir başka safkanımdır. Kalite (10) SALAMİS ise dördüncü safkanımdır.

8.KOŞU: 2016 yılında henüz birincilikle tanışamayan safkan agf olarak dibe vuracağı gibi ganyan olarakta tavan yapacaktır. Bu fırsatı değerlendirmek adına ayrıca Ahmet Çelik içinde adeta bir üniversite sınavı niteliğinde olacağını ve büyük önem vereceğini düşündüğüm bu yarışta bu defa gelsin diyorum. Son yarışında banko olarak önerdiğim ARSEN LUPEN önünde  (6) numaralı ZEALOUS LİNE risklide olsa BANKOM DUR. 

9.KOŞU: Son iki yarışını H15 ve Şartlı 5 koşan safkan TARIKHAN, ŞAHİNGÖZ, LORD, FIRATIN ÖFKESİ nin olmadığı yerde bir zahmet Özcan Yıldırım İle gelsin. (2) numaralı ASALETLİ BANKOM DUR.

10.KOŞU: Galiba zorda olsa hedefime ulaştım. Oldukça kalabalık tutacağım bu yarışta hemen hemen gözümü çıkarmayan safkan yok gibi. Yapmış olduğu uzun mesafeli iki yarışta da oldukça başarılı koşup yakın ara üçüncü olan safkan bu yarışta supriz durumda olacaktır. Mesafeye yatkınlığı, boş kilosu ve bu defa Gündüzeli faktörü ile (13) AKABEY ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacaktır.

1. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 2-7-3-1-6

2.AYAK: 6-4-5-1-8-2

3.AYAK: 3-1-2-4

4.AYAK: 1-3-7-2-4

5.AYAK: 2 TEK

6.AYAK: 9 TEK

2. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 2-7-3-5-4-1-6

2.AYAK: 9-2-6-8

3.AYAK: 4-7-6-10

4.AYAK: 6 TEK

5.AYAK: 2 TEK

6.AYAK: 13-1-5-7-9-4-15-14-2

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK: 1-3-7-2

2.AYAK: 2-7-3-5-4

3.AYAK: 9 TEK

4.AYAK: 4-7-6-10

5.AYAK: 6 TEK

6.AYAK: 2 TEK

7.AYAK: 13-1-5-7-9

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
devir34
Üye
devir34

Bol şanslarr

KraL
Üye
KraL

Bol şanslar umarim yazdigin gibi gelir bir iki şey söylemek istiyorum öncelikle treboluyu sakın gözünüzde büyütmeyin 1200 kum maiden yarişta s.kaya ile sahada kaldı yarışi bitiremedi zealous line 2 yariştir tek atiyorum yakıyor beni sanırım bugunde dedemşah a geçilebilir son olarak piyato sonato ya deyinicem waneta geçilmezligini çok üst gurupta sürdürdu ve bu piyato sonato bu ata saldirdi özcan arıza yapmaz ise kazanacaktır yanina asla at yazmayacagım. Herkese bol şans

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

Siz söyledikten sonra bir daha izledim de sahada kalmaktan kastınız ne onu anlamadım ?

suatico
Üye
suatico

Günaydın Bombacı, bol şanslar

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Bombacı

Onbasi
Üye
Onbasi

1. altılı

Onbasi
Üye
Onbasi

buda 2. altılı

ERTANBEY
Üye
ERTANBEY

Bol şanslar diliyorum Bombacı 😎
Altılının 1.ayağı yani 4.koşu 6 numaralı SEFIRBEY çok umit vaat ediyor birincilik icin koşacak at çok hazır sanki yerinin (7)GARNET ile birlikte değerlendirmesinde fayda görüyorum rakio olarak (2)OĞLUM BERATIM ve (3)SHAMWARI olur en çok..Yine 5.koşu 2.altılı 2.ayağında bu hazırlık ve bu formuyla son yarışı kadar koşsa bu kiloyla bence (8)BICKINBEY kazanacaktır benim bu gün bulduğum en sağlam tek oldu…Son ayak 10.koşu (7)RUAT acayip bilenmiş bu yarışa kilitlenmiş idmanlari çok iyi (1)YURTTAY yine aynı keza çok iyi hazırlıkları var sevdiği mesafe ve birazda ortadan kayıp oldu gibi…
5.AYAK 9.koşu yani (5)DEMİRCİEFE’yi atlamayın derim
2.ALTILIM :
1.Ayak : 7.6 2.3
2.AYAK : 8-BICKINBEY banko
3.AYAK : 4.2.5.8.9.6
4.AYAK : 3.1.6
5.AYAK : 5.6.9.2
6.AYAK : 7.1.4

KraL
Üye
KraL

Commandante abicim trebolu o dandik gurupta hiç arttiramadi oldugu yerde saydı ve türkiyenin teki idi bu sahada kalmak degilmidir günün bombasını bekliyorum ben o ayakta siz treboluyu tek atabilirsiniz tabiki bol şanslar diliyorum.

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

Bende tek atmadım zaten verdiğim yorumda kaç tane at yazdım yanına sadece sordum ne demek istedin die sana da bol şanslar