Ana Sayfa / Tahminler / 10 EKİM 2016 PAZARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
ankara altili tahminleri bombaci

10 EKİM 2016 PAZARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar iyi haftalar herkese. Pazartesi sendromunu mu atacağız yoksa yine sinir hastası mı olacağız bilmiyorum.  Ancak inanılmaz şeyler olmaya devam ediyor. Az kaldı hiç yapmadım ama teksiz altılı yapmaya başlayacağım. Direnmeye devam...!

1.AYAK: Müslüm Çelik ile (1) CARACAS uzak ara AGF çıkacağı gibi öyle tahmin ediyorum günün kalesi görünümünde olacaktır. Dileğen tek olarak değerlendirebilir. Ben favoriyi üç safkanla yıkacağım. İlki yine son yarışını bu mesafede CARACAS ile koşup startta takılmasına rağmen 2 boy arkasında tabela da yer bulan (2) MAYTENALLY. Sonra ki tercihim ise sert gruba ragmen son derece hazir olan (8) OCEAN GODDESS. Süprizde ise okurların çok iyi hatırlayacağı ve benim manşetten verdiğim (6) BANG BANG. Bu safkan için ciddi bilgilerim vardı. Sırf o anlamda manşetten vermiş sizinle paylaşmıştım ancak maalesef ki olmamıştı. İlk ayağı tek düşünenlerin kanına girmek istemem ancak çok safkan düşünenler için bir kez daha sizlere bu safkanı hatırlatıyor ve BANG BANG defterini bahsetmemek adına kapatıyorum.

2.AYAK: (1) ILGARTAY burada o kadar farklı ki ancak çok acayip şeyler oluyor. Onun için çok az safkana güvencim kaldı. Yanına ilk olarak tuttuğum ve agf de alt sıralarda olacağını tahmin ettiğim (3) numaralı MÜCBİR ı yazacağım. Son kum yarışını hiç kaile almadığım safkan çok kupon yırttırır benden söylemesi. Ben (7) İDEALİST in çok daha fazla üzerine koyabilecek kapasitede olduğunu biliyorum o anlamda binicisi çok formda olmasa da bu yarışta şans vereceğim. Yine son yarışına inanmadığım (2) FALEZ ve son dönemin gözde supriz safkanı ve bende dahil herkesin suprizde yakalamak için ağzının suyu aktığı (4) ÇİFTE KAVRULMUŞ yine şans verdiğim isim olacaktır.

3.AYAK: Son yarışında ağır çimden etkilenen ve bu yarışta sevdiği mesafede çim ağır olmaz ise sevdiği pistte mücadele edecek olan (2) DEMİRCENK ilk safkanım. Son yarışında uzak yiyip dördüncü olsada form durumu iyi olan (3) ÇUVALDIZ ikinci şans verdiğim isimdir. Yine (5) UÇAN MERT ten etkili yarış bekliyorum şans vereceğim. Yarışın suprizini ise (9) BERKEBEY den bekliyorum.

4.AYAK: Formda safkan (2) GÖRÜNTÜ nün mesafesi olmasa da formda olması sebebi ile benim tekim olacak BANKOM dur. 

5.AYAK: Eğer düzgün start alır çok efor sarfetmeden yarışı 1-2 de götürür ise (7) DOĞA KRALİÇESİ nin çok etkili olabilecegini düşünüyorum ilk safkanımdır. (3) MİSTER TICKER agf de ne çıkar çıkmaz bilmiyorum ancak geriye kalan 8 safkandan da benim için üstündür ikinci safkanımdır. Yarışın suprizini ise (2) MİSTER ÇEKO dan bekliyorum.

6.AYAK: Grubun kalitesi (6) TENERIFE ilk safkanım. Grubun en formda safkani (2) EBRU QUEEN ikinci safkanım. Yarış çim olsada etkili koyabilecegini düşündüğüm (7) TO BE BY YOUR SIDE üçüncü safkanım. Ayhan Kurşun ile (10) NOROLİM dördüncü şans verdiğim isim olup yarışın suprizini ise (1) CORSICA dan bekliyorum.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 1-2-8-6

2.AYAK: 1-3-7-2-4

3.AYAK: 2-3-5-9

4.AYAK: 2 TEK

5.AYAK: 7-3-2-9

6.AYAK: 6-2-7-10-1

NOT:Beşinci ayakta (9) THE NAVIGATOR kupona ilave olmuştur.  (11.27)

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

6
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Sendromsuz bir hafta dileği ile :) Bol şanslar

cemal
Ziyaretçi
cemal

Emeğine sağlık sen elinden geleni yapıyon hocam teşekkürler

huseyin altinkese
Ziyaretçi
huseyin altinkese

Emegine saglik.Tşk……..

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Ve Ömer Kaya…..:((((((((((((((

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.