Ana Sayfa / Tahminler / 10 ARALIK 2017 PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

10 ARALIK 2017 PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

1.AYAK : Kısa mesafeli sürat yarışında bu tip mesafelerde etkili yarışları olup son iki koşusunda rakiplerine göre daha formda olduğunu düşündüğüm 1 BEZMİ ALEM ilk şans verdiğim isim olup, Son iki startında uzun mesafeli koşular koşup başarılı sonuçlara imza atan ismin bugün uzundan kısaya dönmesinin etkisini yarış içerisinde yaşayıp yaşamayacağını hep beraber izleyeceğiz, koşunun en ağır kilosun sahip olmasına rağmen kendisine uygun rakipler yanında şansı olduğunu düşündüğüm 4 PATIENT, son yarışında etkisiz kalsa da bu tip kısa mesafelerde önde kuracağı tempoyla sonuç alabilecek forma geldiğini düşündüğüm 9 MOI JIZNI, Son koşusunda etkisiz kalmış olsada İzmir pistinde ki hazırlıkları etkili gözüken 2 TRİPLE CROWN , Bu isimlerin içerisinde her zaman söz sahibi olabilecek süratli isimlerden 10 REAL CAT ( 3 Numaralı atın yerine değiştirilmiştir) ve son olarak süratli bir ayağa sahip olan bir diğer isimlerden olan ve Galoplarında oldukça etkili gözüken 6 WILD HEART koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

2.AYAK : Zorlu bir maiden mücadele olarak nitelendirdiğim bu koşuda ilk şansı 11 QUEEN CEYCEY veriyorum. Bugün üzerinde Ö.yıldırım gibi etkili bir jokeyle koşuya çıkacak olan ismin bu rakiplerine yakın bir derece işleriyle iyi bir sonuç alacağını düşünüyorum. Koşunun favori konumunda ki usta pilotla yarışa çıkacak olan 2 ANGEL OF CITY koşunun bir diğer şanslı ismi olup , son koşusunda iyi işler yapıp koşudan ikinci ayrılmasını bilen ve artan formuyla 9 LİLİTH , İzmir pistinde bugün koşacağı rakipler arasında en iyi galop işlerine sahip hazır isim 8 LADY FIGHTING ve son olarak gelgin ekürisine ait olan İstanbul pistinde daha zorlu rakiplerle mücadele etmiş olan bugün kum performansını ortaya koyacak olan 13 WESTERN ROSE koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

3.AYAK : 3 Yaşlı arapların Grup yarışı günün zevkli ve çekişmeli geçmesini beklediğim bir koşu Ankara İstanbul pistlerinden sonra bugün İzmir pistine çıkacak olan ve bu tip mesafelerde oldukça etkili koşuları olan 9 YELTAY koşunun mutlak favorisi fakat İzmir pistine adapte olup olamayacağını tam olarak kestiremediğimden İzmir pistinde bir yarış koşan ve bugün ki hazırlıkları oldukça etkili olan sonlarda etkili yüklenmesini bilen 1 ALTEPE , son koşusunu kazanırken oldukça güzel bir süprize imza atmasını bilen bugün ki formu ve çalışmalarıyla bugünde etkili bir yarış ortaya koyabilecek 11 SANBERK ( 2 Numaralı ismin yerine yazılmıştır.)  , Kocaeli pistinde ki muntazam idman görüntüsüyle bu sefer daha kısalan mesafede etkili bir yarış ortaya koymasını beklediğim 5 ROMEO ve son olarak bugün koşunun mutlak en geride kalacak isimlerinden olsa dahi saltabaş ekürisinin beklentilerinin yüksek olduğu çok sağlam orijin kan hattına sahip yarışın bomba ismi 8 UÇAN UÇAN koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

4.AYAK : Günün büyük favorisini barındıran bu koşuda favori isme güvenmediğim için bugün ters bir sonuç beklediğim bu zorlu ayağı bütün isimleri şanslı olarak görüyor ve HEPSİ diyerek kapatmayı tercih ediyorum.

5.AYAK : Rövanş mücadelesi olarak nitelendirdiğim bu koşuda bu sefer biraz daha kısalan mesafede rakibine göre avantajlı olup rövanşı alabilecek tek endişemin üzerindeki ismin olmasına rağmen bugün koşunun ilk şanslı isim olmasını hak ettiğini düşündüğüm 7 GÜNGÖR AĞA ön planda tuttuğum isim olup, son kazandığı yarışla uzun mesafelerde bu tip rakipleri yanında her zaman söz sahibi olabilecek 4 TİBET ( 8 Numaralı ismin yerine yazılmıştır. )ikilisini yarış içerisinde çok önde görsem de bugün aradan sonra koşuya katılacak olmasına rağmen yapmış olduğu idman görüntüsü ve sevdiği bu tip mesafede koşunun süprizine damga vurabilecek 6 ESRAR DEDE koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

6.AYAK : Neredeyse başlangıç ayağından son ayağa gelene kadar oldukça bonkör davranıp muhtemel agfleri de yıkıp son ayakda oldukça riskli ve süpriz konumda ki bir tek isimle noktayı koymak istiyorum. Bu rakipleri arasında geride kalmış izlenimi vermiş olsada benim için bu rakiplerinin çok önünde gördüğüm henüz üç yarış koşup son koşusunda bugün ki rakiplerinle kıyaslandığında oldukça güçlü rakiplerle maiden mücadele içerisine girmiş olan Kum performansının etkili olduğunu düşündüğüm vermiş olduğu aranın bugün için kendisine sorun teşkil edeceğine inanmadığım. Dinçlikle özellikle bugün İzmir pistinin etkili jokeylerinden S.Özen'in tek yarışının bu safkan üzerinde koşacak olması son yarışında yine aynı jokey idaresinde oldukça etkili koşup birinciyle dördüncü arasında 5 boy luk farkın olduğu bu koşuda çok riskli de olsa agf tablosunun arka planında kalacak olmasına rağmen koşu içerisinde şanslı gördüğüm ve koşuyu kazanmasını beklediğim 5 GÜN ÇİÇEK'i kuponumda günün BANKOSU olarak tek geçiyorum.

Bütün arkadaş ve dostlarımıza bol şanslar diler yazdığınız isimlerin ganyan olmasını temenni ederim.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 1,4,9,2,10,6

2.AYAK : 11,2,9,8,13

3.AYAK : 9,1,11,5,8

4.AYAK : 1,2,3,4,5

5.AYAK : 7,4,6

6.AYAK : 5

TUTAR : 135 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

21
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar Yavuz

ETC
Üye

şansın bol olsun dostum… talihin ve ikbalin daim olsun…

Biraz da özel olacak amai
şu anda dinlediğim şarkı da sana armağan olsun,
tarzın mıdır bilmem ama Kazım Koyuncu – Nçaiş Birapa :)))

ETC
Üye

Amin can dostum…
Si Va Ğuri Donu Kazimiçkimi !!! diyorum ben de,
Şansımızın talihimizin, bundan sonra her biri diğerine teminat olacak, güzellik ve birlik dolu günlerimiz için…
Şansımız bol olsun… Daim olsun…

Mustafa
Ziyaretçi
Mustafa

Üçüncü ayakta 9 u.tek atsak son ayakta 5 harika olur bence

Bombaci
Üye

Bol şanslar dilerim tekin çok etkili hali ile şablonda etkili inşallah olur .

Arif
Ziyaretçi
Arif

İkinci ayakta bir yarış görüp sıfır çeken 12 numara bence banko bu at bunların hepsini yer video seyredin atı geri çekmiş at hazır ilk yarısını kale almayın Orjin süper son ayakta 1 numara dikkat 12

Arif
Ziyaretçi
Arif

42/12/5/134/hepsi/1 12 5 İzmir altılısı pazar apsuva arif

Mehmet28
Üye

bol şanslar

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...