Ana Sayfa / Tahminler / 10 ARALIK 2017 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

10 ARALIK 2017 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar iyi pazarlar herkese İzmir altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Mücadelede üç safkanın diğerlerinden ayrıldığını dışına çıkarsa da açıkçası işlerin karışacağını düşünüyorum. 12 Kasım’da ki mücadelesinde 17. kulvardan çıkıp, 1000 direği geçilirken en iç kulvarda yer tutup, son düzlüğe çıkıldığında en dışa çıkıp, rakiplerinden iki misli yol kat edip mükemmel aksiyonlarla photaya uzanan safkan haliyle bir sonra ki mücadelesinde PENGUEN ve RAZİYE ANA ile aynı piste yer almaktan çekinmedi. Birinci gelemese de yine yakın ara üçüncülüğü ile formunun zirvesinde olan (1) numaralı BEZMİ ALEM ilk safkanım.

2.ayak: Son yarışında gösterdi ki yakın zamanda Maiden’a veda eder. Son yarışında burada favori çıkacak rakibinide geride bırakmayı başaran (9) numaralı LILITH ilk safkanım.

3.ayak: GÜNTAY’ın en iyi temsilcisi olan safkanın burada ağır favori çıkacağını düşünüyorum. Eğer bu ayak karışık gelipte işin içinden çıkamıyorsak ve agf de beklediğim patlama yoksa (9) YELTAY’a yatın derim.

4.ayak: Safkanı ne kadar sevdiğimi ve nerelerde tek yazdığımı birçoğunuz çok iyi biliyor. Son yarışlarında start sorunu da kalmayan safkan stili pilotu ile çok şanslı olduğunu düşünüyorum. (1) numaralı PIRINCESS DI ilk safkanım.

5.ayak: Gerek rakiplerinin uygunluğu gerekse form durumu ile ön planda olan safkan kazandığı yarış sonrasında da oldukça moralli gireceği yarışta mücadelenin ağır tempoda gitmemesi durumunda ben bir kez daha kazanacağını düşünüyorum risklide olsa (8) KAFADAR BANKOM dur.

6.ayak: Süpriz arayacağım yarışta tercihim HEPSİ olacak herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1-2-4

2.ayak: 9-6-8-2-10-1-12-11

3.ayak: 9 /// 2

4.ayak: 1-2-4

5.ayak: 8 tek

6.ayak: HEPSİ

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1 tek

2.ayak: 1 tek

3.ayak: 1-2-4

4.ayak: 9-6-8-2-10-1-12-11

5.ayak: 9 tek

6.ayak: 1-2-4

7.ayak: 8 tek

8.ayak: 8-13-12-1-2-5-9

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

20 yorum

 1. bol şanslar

  bu kez hızlı davranmışsın :)

 2. ETC

  şansın bol olsun Bombacı dostum…
  ikbali ilhamına denk bir pazar dilerim…

 3. yavuzhan41

  Bol şanslar Kafadar / Gün ışığı çifte alabilirim :)

  • ETC

   yavuzhan ben KIZILHAN’ı banko önerdim. Nedeni ise bu mekana ve piste, daha çok da idarecisine geçmiş yarışlarıyla ilgili uyumuna binaen…
   Sen ne dersin buna, ekleme gerekebilir mi?

  • ETC

   Hepinizden bu koşuyla ilgili görüşünüzü rica ediyorum.

  • yavuzhan41

   Etkili koşacağı kesin benim bugün koşuda şans vermememin nedeni koşunun şartlarına baktığımda bugün dışarıda kalan isim oldu, Muhtemelen ön tarafta tempo kurmaya çalışacak fakat bugün çok press yiyecek özellikle güngör ağa baskısı altında yarışacak daha hafif kiloya sahip atların şanslı olduğunu düşündüğüm bu koşuda alttaki isimlere şans verdim. Kazanırsa da şaşırmam ama kolay bir yarış olmayacak.

 4. Bombaci

  ETC selam KIZILHAN yazılmayacak at değil tahminin de bana kalırsa abes bir taraf Yok. Ancak Kutumciyan’lar KAFADAR için baya bir mesai harcadı. Bir tane birincilik ile yetineceklerine inanmıyorum. Safkan sorunluda olsa bir kez daha tek deneyeceğim. Genel olarak baktığım zaman beyaz bayrak-ayna yarışına ADANA ve ANKARA pistleri daha uygun görünüyor. Özellikle ADANA da kafacı atlara tek olarak şans tanımakta çok fayda var. İyi olan kazansın artık bol şanslar.

  • ETC

   bu konuda harfi harfine haklısın Bombacı.
   Esasında vallahi nasıl diyeyim, KAFADAR’a da elim gitmedi değil, yalnız M.B. SAKALLILAR ile KIZILHAN’ın geçmişteki uyumunu çok iyi biliyorum. O sebeple bu daha ağır bastı bende. Ama KAFADAR da ihmal edilmeyecek bir at, inceledim ve dediğin gibi hafife alınmamalı (özellikle 1.olduğu son koşudaki performansında)

 5. gencer

  Bol sanlar herkese.2. ayaktaki 5 nolu ata cok guveniyorum barıs kurdu ile.son yarısta cok kapandı sonlardaki atakları gayet iyiydi seyredin .bos gecmeyin derim
  4 tekli 7 li ganyanım. https://screenshots.firefoxusercontent.com/images/7c5f2a9c-acf3-4d78-9aa5-13636951efd9.png

 6. bombacı etc ye önerdiğim 2 at sendede yok 1.ayak 6 2.ayak 13 ilk ayağı anladımda ikinci ayak 8 ata yazmayınca şaşırdım yazdığın gibi gelsin Bol şanslar

 7. Bombaci

  Buda 2017 nin son penceresi oldu:) patladım zaten Cyrone bol şans devam eden arkadaşlara

 8. Bombaci

  ETC çok güzel yarış oldu tebrikler 🎉🎈🎊🍾

 9. at bindiği Gün’ü denk getirirsek olabilir :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir