Ana Sayfa / Tahminler / 10 AĞUSTOS 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

10 AĞUSTOS 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

1.AYAK: Sınıf olarak bu grubun üzerinde olduğunu düşündüğüm 5.BUTTERFLY DREAMS ilk şanslı isim. DTD den sonra ilk kez start alacak ama grup uygun. Fakat ben rakip gördüğüm isimleri de değerlendireceğim, takibimde olan iki safkan koşuyor 1.BÖRTE ve 7.HIZ DELİSİ. Eli kulağında bir başka isim olan 8.PERHANE de kuponlara eklenmeli. Son startı ölçü olmayan 6.GOLDEN OK sürprizde.

2.AYAK: Son yarışlarına göre ön plana çıkan iki safkan; 6.SİNEPS ve 4.PROXIMO bende bir tık öndeler. İlk kez start alacak olmasına rağmen dereceli işleri ile göze çarpan 2.BOZBURUN ve Kuyumciyan'ların 8.LOVE SONG'u ile geçmeye çalışacağım.

3.AYAK: Tunca Koşusu'nda favorim TURBO temsilcisi 4.BUDAKHAN. 1.KAFADAR en sert rakibi görünüyor. Sürprizi ağır kilosuna rağmen 3.ADAAĞASI, verdiği aradan sonra sıkışmadan bir yarış gören ve fena olmayan bir 4.lük alan 5.TORNACI, ve nispeten müsait kilosu ile 7.ASLANPARÇASI yapabilir.

4.AYAK: GÜNGÖR BABA ve PAYİTAHT bu koşuda öne çıkacak iki isim olacak.  BEKMEZBEY temsilcisi 3.HOSLİ, 4.SUN BURN, iyi koşacağını düşündüğüm 6.CAPTAIN PITT ve 8.PAN AMORE ile geçeceğim.

5.AYAK: Ankara da koştuğu son 5 yarışın 3'ü grup , biri KV-8 diğeri KV-6 olan ve hepsinde de gücü nispetinde iyi koştuğunu düşündüğüm ZEALOUS LINE favorim. Sürprizi yine Ankara'da hazırlanan, dereceli işler yapan ve uygun kilo ile koşacak 6.ENRICOM gerçekleştirebilir.

6.AYAK: Son yarışında ÖZYEL arkası iyi bir ikincilik alan 5.İMHAN bugün sert jokeyi ile favorim.

5,1,7,8,6

6,4,2,8

4,1,3,5,7

1,2,3,4,6,8

4,6

5

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
ozgun1
Üye

Bol şanslar rastgelsin insallah 🙂
1.AYAK: Vermis olduğu 86 günlük araya rağmen idmanlarında fit durumda olduğunu gösteren, koştuğu rakiplerin bugün start alacaği rakiplerden bir tık üstte olduğunu düsündügüm ve sihirbazın tercihlemesiyle 5 numaralı Butterfly Dreams benim bankom..
2.AYAK: Son koşusunu tekrarlaması halinde 4 no.lu Proximo’nun kazanması icten bile degil. Alternatif tek adayım. Ancak burada sürpriz kokusu var gibi.. ilk rakibi ağır kilolarla idmanlarını yapmıs ve sentetikte bir tık fazla koşacagini düsündügüm 3 no.lu Poyraz. Daha sonra 6 Sineps,7 Timsal, 2 Bozburunla burayı rahat geceriz diyorum.
3.AYAK: 7-1-4 bu ayaği kapatır düsüncesindeyim.
4.AYAK: öncelik sentetikte cok daha etkili kosan ve idmanlarında fit duruma geldiği gözlemlenen 1 Güngör Baba Alternatif Tek adayımdir. İlk ve tek rakibi çok formda olan 2 no.lu Payitaht’dır..
5.AYAK: Son yarısını kesinlikle ölçü almadığım çalışma ve derece olarak gruptan hicbir eksiği olmayan 7 no.lu Gravesend ilk atım.. Rakipleri sırasıyla 3 nolu Ilkkaan, 8 forget me not, 4 Zealous Line..
6.AYAK: Son koştuğu yarısta bariyer dibinde sıkışıp kalan ve yolu açıldıgı anda çok etkili akınlarla gelip kazanacağı yarıştan 2. olarak ayrılan 5 İmhan ilk atım. Hatta alternatif tek adayımdır… Tabiki rakipleri fazla.. öncelik 10 no.lu ilkadım. Daha sonra 6 Kınalı Kuzu, eküri destekli 3 Atılım, 1 Seyyah Kızı, 7 Kolaçan..

Tekrar bol sans.. Yazdığımız ganyan olsun.. 🙂

Yazar: Gufre

Gufre
İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım, 15 yıldır at yarışlarını takip ediyorum, takip ettiğim programlara oyun oynuyorum Herkese bol şanslar.