Ana Sayfa / Tahminler / 10 AĞUSTOS 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)
istanbul altili tahminleri barisci

10 AĞUSTOS 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: Mesafe kısa olsa da iyi formuyla BÖRTE(1) favorim. DRY CLEANER(3) kazandığı koşu sonrası devam eden formuyla ilk rakibidir. Bir süre ara veren BUTTERFLY DREAMS(5) hız verdiği çalışmalarıyla etkili bir koşu çıkarabilir.

2.Ayak: Maiden koşuda sırasıyla SINEPS(6), PROXIMO(4), LOVE SONG(8), POYRAZ(3) ve BOZBURUN(2) önereceğim taylar.

3.Ayak: My Sultan, Rüzgarın Ruhu ve Veliahtım gibi önde gitmeyi seven safkanların olduğu bir koşunun yavaş tempoda gitmesi beklenemez diye düşünüyorum. Böyle bir tempo da sprinter safkanlara yarayacaktır. BUDAKHAN(4), KAFADAR(1) ve ASLAN PARÇASI(7) üçlüsünden kim zamanında sprinte kalkarsa kazanır. Ben üçünü ayıramadım açıkçası.

4.Ayak: PAYİTAHT(2) böyle bir form yakalamışken kolay kolay geçilmez diye düşünsem de kalitesine çok inandığım ve çok kötü çim performanslarından sonra kumda farklı bir yarış izlettirebileceğini düşündüğüm GÜNGÖR BABA(1)'yı da yanına ekleyeceğim.

5.Ayak: Kalite olarak bu gruptan ayrılan dört safkan arasında bir yarış bekliyorum: ZEALOUS LINE(4), İLKAAN(3), ZU HAT(2) ve YALPAGAN(1). Buranın bombası FORGET ME NOT(8)'tan gelebilir.

6.Ayak: Son koşusunu kazanan KINALI KUZU(6) devam eden formuyla favorim. İdman görüntüsünü beğendiğim ATILIM(3) ve Karataş'ın bir kez daha tercih ettiği İLKADIM(10) rakipleridir.

Altılı Şablonum

1.ayak:1,3,5

2.ayak:6,4,8,3,2

3.ayak:4,1,7

4.ayak:2,1

5.ayak:4,3,2,1,8

6.ayak:6,3,10

Herkese bol şans...

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Hawk
Üye

Bol şanslar dilerim Barışçı şablonun oldukça hoşuma gitti sadece nacizane önerim birinci ayağa 8 numarayı eklemen yönünde olabilir.Ben şahsım adına çok tuttuğum isimlerin olmasından ve Elazığ programını da boş geçtiğimden bir yedili ganyan şablonu cıkardım paylaşmak isterim.Tüm ekibe bol şans dilerim.

COMMANDANTE
Üye

Bol şanslar Barışçı

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...