1 TEMMUZ 2018 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

3. KOŞU: Çok iyi form yakalayan ve pist ayırt etmeden etkili koşan (2) BATMANASLANI kazanmaya yakın görünüyor. Bugün Karataş yıkılsın altılı para yapsın düşüncesiyle yanına öncelikli olarak (5) SAADIN GÜCÜ ve yarış hayatı bitti dendikten yaklaşık 8 ay sonra pistlere dönen (3) GÜRSU ile birlikte 3 at daha yazıyorum.

4. KOŞU: Son yarışında harika koşan bir rakibe geçilen (17) VALENCIA’nın sahibi doğru bir kararla yüksek ihtimal eli boş döneceği Gazi Koşusu yerine kazanma şansı yüksek olan burayı tercih etmiş. Beğenmediğim tercihi jokey seçimi. Startta biraz fazla kaldığı son yarışını dikkate almadığım (12) SPREAD THE JOY öncelikli rakip gördüğüm at. Yanlarına 4 isim daha ekleyip sürpriz bekleyeceğim.

5: KOŞU: Büyük sürpriz yaptığı TBMM Koşusu’nun ardından çıktığı ilk uzun mesafe mücadelesinde düzlüğe iyi sayılabilecek yerde çıkmasına rağmen teşviklere cevap vermeyince Uğur Polat zorlamayıp enseye basmıştı.
O gün tahmin yazamamıştım ama Bombacı’nın sayfasında şu ifadeleri kullanmıştım; (serdümen sitede genel olarak turulmamış, sen yazmışsın diye yorum için senin sayanı kullandım :) kararsızlaştırdı beni, onu yazarsam başka yerden kısmam gerekecek, yazmadan da için rahat etmiyor bakalım ne yapacağım.) Sonrasında gidip misli oyun yapıp risk alarak tek kullanmıştım ama 5’te kalmıştım. Mesafenin biraz daha uzaması Tunca kanı taşıyan bu isim için avantaj olacaktır. Bahsettiğim (14) TALİPHAN ve (13) SERDÜMEN ikilisiyle birlikte ekürilerden (12) SELKUT önceliklerim olsa da sürpriz aramaya devam edeceğim.

6. KOŞU: 4 gözle beklenen Gazi koşularında tek kullanıp heyecanı artırmayı severim. Son yarışlarında güzel sprintle rakiplerini avlayan ve bahisten iyi paralar almamı sağlayan (12) MISTER GÖRKEM’i; trafik sorunu yaşamaz, Uğur Polat heyecan yapmazsa en şanslı isim olarak görüyorum ve risk alarak tek kullanıyorum.

7. KOŞU: Güvenimi boşa çıkarmayıp kazandığı iki yarışının ardından (5) MISS HELİN finişi bir kez daha önde geçmesini beklediğim isim.

8. KOŞU: Gazi düşünülerek denendiği çimde bekleneni veremeyen (7) EL NINO, daha iyi koşmasını beklediğim sentetikte kalitesiyle öne çıkıyor. Bu pistte de eksik koşarsa çok fazla kapalı kutu atın mücadele edeceği yarış karışmaya gebe görünüyor. Yanına pistte uyum sağlamasını beklediğim (11) ROYAL AVSAR ve (4) BIG DADAŞ’ı sürpriz olarak yazıyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 2/5,3,8,1,7
2.AYAK: 17/12/11,13,7,8
3.AYAK: 14,13,(5,10,12)/6,15,3,1,2,4,9,16
4.AYAK: 12
5.AYAK: 5
6.AYAK: 7/11,4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
Elegans1324
Ziyaretçi
Elegans1324

Mehmet bol şans herkezin aksine gürsunun sakatlıktan çıktığını güzel belirtmişsin kötü bir sakatlıktan çıktı aygır olma sebebide buydu ama iyi paralar harcanarak iyi bakılarak düzeltildi ama ne kadar randıman verir bilinmez

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Bol şanslar Mehmet