01 TEMMUZ 2018 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

At yarışı camiasının festival olarak nitelendirildiği ve yılın en önemli koşusunu içerisinde barındıran bu zevkli günde bütün yarışseverlerimize bol şanslar dilerim.

1.AYAK : ALİ RIZA BEY koşusuyla Altılı ganyan start alıyor. Koşu içerisinde ilk şansı uzun bir aranın ardından start alan ve kalite kumaşının üst seviyelerde olduğu tartışılmaz olup gördüğü bir yarışla nefes açığını kapattığını düşündüğüm Ankara pistinde ki hazırlıklarında çok zorlanmadan galop gösterilen 3 GÜRSÜ’ya veriyorum. Koşuda kum performansının çok daha etkili olduğunu düşündüğüm ve henüz çim piste koşu kazanamamış olmasına rağmen formunun zirvesine ulaşan bugün içinde muhtemelen üzerine aldığı usta pilotuyla koşuda favori çıkmasını tahmin ettiğim 2 BATMANASLANI, İlerleyen yaşına rağmen koşu karakterini çok beğendiğim ve neredeyse her yarışında eksiksiz kuponumda yer alan kendisini ezberleyen kantarmasıyla bugünde şans arayacak olan etkili idman görüntüsüyle startta çok fazla oturmadığı taktirde sonlarda rakiplerine korku yaşatmasını beklediğim 1 ABUŞ,  Süratli gidecek olan yarışta yaşlı kurtlardan olan ve çok ters bir yarış yapmasını beklediğim 7 TRAKYA ATEŞİ koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : 3 Yaşlı Dişilerin NENE HATUN koşusunda son startında kısrak koşusunda mesafeden etkilendiğini düşündüğüm ve bugün gazi koşusu gibi önemli bir koşuyu pas geçerek deklaresini bu koşuya yapılmasıyla birlikte koşunun çok yüksek favori çıkmasını beklediğim tek korkumun bugün grup koşular dahilinde mevcut uygulama olan günün ganyanın hiç sevmediğim ikinci ayak kısmında buluşması açıkçası korkuttu beni herşeye rağmen bugün ki hazırlıkları ve yapmış olduğu işleri ortada olan 17 VALENCİA koşunun çok ön planda ismi olup, ara sonrası gördüğü iki uzun metreli yarışında oldukça iyi gözüken ve bugün biraz daha kısalan yarışta çok ters bir yarış yapabilecek forma sahip olduğunu düşündüğüm yarışın bomba isimlerinden olacağını düşündüğüm 7 MADE İN FOÇA’yu ekleyerek koşuyu geçiyorum.

3.AYAK : 4 Yaşlı Arapların İSTİKLAL SAVAŞI KOŞUSU’nda çok ters isimlerin çıkacağını düşünüyorum. Özellikle ilk şansı uzun mesafeli koşularda çok etkili koştuğunu düşündüğüm ve bugün rakiplerini bekleyerek sonlarda ki güçlü sprintiyle geçebilecek güce sahip olan 1 AKKULA’ya veriyorum. Son yarışını çok beğendiğim Ankara pistinde ki hazırlıklarında çok etkili işler ortaya koyan ve kendisini ön tarafta çok fazla sıkıştıracak bir rakip olduğunu düşünmediğim ismin bugün etkili kantarmasıyla beyaz bayrak ayna yarışı gelebilecek 4 ARTUKLU , Uzun aranın ardından sonra katıldığı koşuyu kazanarak ses getiren sonraki koşusunda hayal kırıklığı yaşatmış olsada bugün için bu rakipleri yanında es geçilmeyecek 14 TALİPHAN, Bu tip mesafeli ve kalabalık koşularda sonlarda her zaman yarışseverlerin ismini sık duyarak yazmayanların korkulu rüyası olan 3 ALTEPE ve bugün ekürilerinin desteğiyle iyi bir netice için sahada olacak olan 12 SELKUT yeri olanların değerlendirmesi gerektiğini düşündüğüm son startını çok beğendiğim uzayan mesafeyle birlikte tekrar Özcan yıldırım tercihiyle iyi bir sonuca imza atabilecek hazırlıklara sahip 6 BUDUNALP sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Geldik Günün değil Yılın en önemli koşusuna 3 Yaşlı İngilizlerin GAZİ KOŞU’suna sonucu merakla beklenen bu önemli koşuda öncelikle bütün isimlerin ayaklarının düz basmasını temenni eder bir kaza yaşanmamasını niyaz ederim. Koşu içerisinde öncelikli şansı uzayan her mesafede daha etkili yarışlar yaparak çıtasını son kazandığı yarışlarla yükselten 12 MISTER GÖRKEM’e veriyorum. Yarış içerisinde usta pilotuyla şansının daha fazla arttığını düşündüğüm ve bugün uzayan 200 metre ile birlikte fotoya uzanabilecek hazırlıklara sahip 13 RHTYHM DIVINE, Diğer rakiplerine çok daha fazla yarış koşmuş olmasına rağmen çok inatçı ve sağlam bir güce sahip olduğunu düşündüğüm uzayan mesafeyle birlikte çok daha etkili koşmasını beklediğim 15 SHARPA, ilk uzun mesafeli sınavında başarılı bulduğum bugün çok farklı bir taktikle çok daha etkili bir sonuca ulaşabilecek 7 HEP BERABER, son üçüncülüğünde yerinde sprint atılırsa çok etkili bir sonuca ulaşabilecek 3 CİVANIM ve son olarak dişi isimlerden eküri 20 PERİ LİNA koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

5.AYAK : 4 ve Yukarı İngilizlerin ZÜBEYDE HANIM KOŞUSU’nda Ankara pistinde yapmış olduğu son hazırlıklarında bugün koşacağı rakiplerine göre çok etkili işler çıkaran ve üzerinde ki usta pilotuyla söz sahibi olmasını beklediğim 4 KAİNAT ilk şans verdiğim isim olup, son iki startını çok net bir şekilde kazanma başarısı gösteren ve devam eden formuyla 5 MİSS HELİN ikilisinin koşu için yeterli olduğunu düşünüyorum.

6.AYAK : 3 Yaşlı İngilizlerin ANAFARTALAR KOŞUSU’nda yarış hayatına Adana pistinde başlayan Ankara pistine döndüğünde sınıf atlayan ve bugün geleceği İstanbul pistinde çok kolay bir şekilde birinciliğe ulaşmasını beklediğim formunun zirvesinde olan kum piste özellikle daha çok başarılı yarışlarını izleyeceğimiz 10 KİNG SERKAN’ı kapanış ayağında günün BANKOSU olarak kuponumda tek geçiyorum.

İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 3,2,1,7

2.AYAK : 17,7

3.AYAK : 1,4,14,3,12,6

4.AYAK : 12,13,15,7,3,20

5.AYAK : 4,5

6.AYAK : 10 KİNG SERKAN

TUTAR : 40,32 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şans yavuz

baranovici
Ziyaretçi
Baronovici

Yavuz hocam sizin aracılığınizla tüm banko tahminler ekibine Adana’dan sevgilerimizi gönderiyoruz. Emeğinize yüreğinize sağlık. Kayıp atları, çoğu bültende adı geçmeyen atları siz ve diğer yazar kardeşlerimiz sayesinde bulup ganyan oyunumuzu biraz daha heyecanlı ve kazançlı hale getirebiliyoruz bunun için Eyvallah hocam. Güzel Adana’mızdan tüm ekibinize sevgi ve saygılar hocam

Deniz56
Ziyaretçi
Deniz56

Istanbul
1,košu 2 tek
2,koşu 1 tek
Altili Tahminim
1,ayak 2 BATMAN ASLANI BANKOM
2,ayak 13,8,5,7,6,11,1,10,15
3,ayak 13,15,16,1,6,3,2,11
4,ayak 15,20,12,14,13,9,7,8,2
5,ayak 6 TATVAN INCISI BANKOM
6,ayak 12,14,8,4,6,2,9,10,7
HPINIZE BOL ŞANSLAR

Ari
Ziyaretçi
Ari

Sablonunuzu aynen oynadım bildirimlerinizi bekliyorum saygilar

Hakan bulut
Ziyaretçi
Hakan bulut

2/ hepsi
12 tek
3.4.6.11.12.14.13.16
15 tek
1.2.4.5.6
2.4.6.10.11.12.13

DELİMAVİ
Ziyaretçi
DELİMAVİ

ADANA 2.ALTILIM

10

1,2,6,11,14,15

1,3,7

1,2,4,8,10

1

1,2
BOL ŞANSLAR,,SEVGİ VE SAYGILAR

cesim
Ziyaretçi
cesim

yavuz devam et gardaş on numara yorumların