Ana Sayfa / Tahminler / 1 ŞUBAT 2019 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (SOFRATEPE BANKOM)

1 ŞUBAT 2019 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (SOFRATEPE BANKOM)

1.AYAK: 6 - ELİFDAM güzel formuyla denk rakiplere rağmen şansı yüksek. 4 - KOMSHU ve 1 - AMAZING LOVE rakipleridir. Sürpriz aranabilecek bir ayak fakat yarış günü zayıf olduğu için az atla geçiyorum.

2.AYAK: Yarış dereceleri ile 2 - HORONGÜZELİ kazanır gözüküyor. Güvenmeyenler için, ağır tempoda geçen 2 yarışı da kazanan 1 - HAZELNUT rakibidir. Formunda ilerlemeler olan 6 - MY VALENTINE sürprizde değerlendirilebilir.

3.AYAK: Kaizbert'ın kızı Zepka ve Sungurberk orijinli 6 - SOFRATEPE bu yarış için yapmış olduğu çalışmalarında formda gözüküyor. İlk koşusunda da bu gruptaki isimleri rahat geçerek 2.lik yapmıştı, bankomdur.

4.AYAK: Son iki yarışını kazanırken fark yapan 2 - LARVOTTO mesafe tecrübesi ile favorim. 1 - GREEN CASTLE, verdiği 5 aylık ara sonrası bu pistte Maiden'dan çıkarken düzlükte tek kamçı ile işi bitirmişti. O günkü yarış derecesi de iyi olan safkanın tek handikapı uzun mesafeye ilk defa çıkacak olması.

5.AYAK: Devam eden formlarıyla 1 - KUTLUERİNOĞLU, 2 - EGEBEYİ ve 5 - ÖZİLHAN favorilerim.

6.AYAK: 11 - SPRING BREAK için şartlar uygun gözüküyor, henüz yarış kazanamamış bir isim olması soru işareti. Gördüğü koşular sonrası toplarlanan 12 - SAVUR YILDIZI rakibidir. Diğer rakipler ise: 3-1-2-5

Kupon

6-4-1
2 / 1-6
6
2-1
1-2-5
11-12-3-1-2-5

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

21
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Burhan
Ziyaretçi
Burhan

Tüm yorumculara saykı sevgler bul şanslar memet abıyı cok özledim ne zaman yorm yacak acaba iyi akşamlar herkese

CuteShark
Üye

Bol şanslar admin

Seyhan
Ziyaretçi
Seyhan

Tek yanlış yazılmış 8 olması lazım

Bay Balcı
Ziyaretçi
Bay Balcı

bol şanslar ADMİN

Derince
Ziyaretçi
Derince

İlk ayak 13456 ve son yarisjnda iyice duzeldigini gordugum. My will her an patlatabilir.mutlaka yazilmali

İkinci a. 126543

Ucuncu a. Bence en zor ayak hepsi

Dorduncu a. Sanki kimi cikarsam o gelir gibi hepsi

Besinci a. Geldik gunun teklerine egebeyi ilk bankom

Son ayak yine tam mesafesi ve hep kazandigi jokeyiyle biraz risklide olsa gunun diger tekidir.
Keremtosh ikinci bankom.

Derince
Ziyaretçi
Derince

Adminlere nacizane bir önerim var.

Tutan kuponlar bolumunde sadece paylasilan ana kuponlar degil bununla beraber altta yazan yorumlarida tutan kuponlar bolumune tasimanizi tavsiye ederim.boylece hem siteyi tavsiye ettigimiz halka genisler ilgiler daha da artar tabi tutan kuponlar bolumundeki sayi da artar, hemde yorumlarda gercekten dikkatle kupon paylasan bizleride motive ve moralini daha da artirir.

Dedigim gibi nacizane tavsiyedir.karar site yönetimindedir.

Kavas
Üye

Kocaeli
3-4-6-5
2-5-1
5-6
2-3-5
1
9-4-8-11

rams
Üye

Koşan tüm safkanların ayaklarının düz basması dileğiyle.Bankotahminler okuyucu ve yorumcularına bol şanslar.Kocaeli kartepe hipodromunda aralıklı sağnak yağışlı bir gün kuponlarınızı değerlendirirken hava şartlarını da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyorum.

1. AYAK) Amazing love ve ASHRAQA hızlandıracağı koşuda bariyer dibinden kantarma kopartcak kadar siprinti ile 3 numaralı CERENSEL ve onun dışından kanatlanarak gelecek olan 6 numaralı ELİDAM ile ilk ayağı iki atla geçiyorum.

2.AYAK) Orjin itibarı ile mesafa tutacak safkankara yer vermek istiyorum bunlar sırasıyla 1 HAZELNUT 2 HORON GÜZELİ 4 CORAL ROSE VE 5 DUŞO MOYA

3.AYAK) Vasat durumdaki arap taylarının maiden mücadelesinde safkanların mesafeye ilk kez çıkacak olmasında dolayı hepsine yer veriyorum.

4. AYAK) Babası belmont gibi kaba kumda fırtınalar estirecek olanLARVATTO yu günün bankosu olarak öneriyorum.

5.AYAK) Son yarışlarında sınıf safkanlarla mücadele eden form durumu ve jokey KADİR TOKAÇOĞLU ile ege beyi ve özilhanı geride bırakmasını düşündüğüm KUTLUERİNOĞLU nu ikinci banko olarak öneriyorum.

6.AYAK) Günün son ayağında sırası ile 9 MISTER BOND 11 SPRİNG BREAK 6 VOLKANIMSIN 1 PAMUK BABA 3 KEREMTOSH 4 ARNAVUT 5 GOYCOCHEA 8 THE GRAY

sadrazam
Üye

Herkese bol şans
1. ayak : 3-6-4-1-7
CERENSEL(3) Kocaeli kumunu yadırgamazsa buranın tozunu alır, ELİFDAM(6) AGF olmayı derecesiyle hak ediyor, KOMSHU(4) Kadir le 1 kere kazandı, yine kazanabilir. AMAZİNG LOVE(1) ne zaman nasıl koşacağı belirsiz ama yazılmalı ve süper bomba toparlanmış görünen güzel orginli MY WİLL(7)
2. ayak : HEPSİ
Ben kimi çıkarsam o gelir durumundayım Ancak H demeyecekler için: 1-3-2-5
3. ayak : 6/5-4-7
Sentetik pisti sevmeyen SOFRATEPE(6)Kocaeli de bu rakiplerini daha önce geçti, yine geçebilir. Dileyen tek atabilir. Ancak ben son ayakta daha cazip bir tekle bugün ki oyunumu kuracağımdan yanına rakip olabilecek 5-4-7 ekleyip geçiyorum
4. ayak : 5-2
İlk safkanım dişi olmasına rağmen KIZIM AZRA(5) A. Kurşun ile 56% AGF yi devirir. LARVOTTO(2) kazandığı koşulardan sonra ben buyum daha iyisi varsa çıksın karşıma der gibi, göreceğiz.
5. ayak : KUTLUERİNOĞLU(1)
Burada ki rakiplerini her zaman geçti, hem de öyle böyle geçmeler değil 8-9 boy farkla, yine uzak çeker.
6. ayak : SPRİNG BREAK(11)
Bu pistte burada favori olan tayları geçmiş, tüm yarışları seyrettim eğer A. Can çok büyük bir hata yapmazsa burayı güle oynaya kazanır. Şimdi ciddi kg farkı da var kiii. gerisini siz düşünün.
ALTILIM
3-6-4-1-7
H / 1-3-2-5
6 / 5-4-7
5-2
1 TEK
11 TEK

TUTAR : 19,60 TL

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.