1 ŞUBAT 2019 CUMA İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (CUTESHARK)

”Umarım bu Şubat ayı hepimiz için bol kazançlı geçer ”

1.AYAK : Neredeyse her atın eşit koşullarda gözüktüğü bu koşuda daha iyi bir sonuç çıkaracağına inandığım hafifleşmiş kilosu ile rakiplerini zorlayacak olan 10-ECEM SULTAN favorim . Rakip olarak 1-ARBEDEŞAĞA ve 3-CENGİZEFE ‘yi kuponuma ekliyorum . Sürpriz isim : 2-CAHİLFİLOZOF

2.AYAK : Önceki koşusunda beklentilerin altında kalan 5-ACOUSTIC COVER değişen jokeyi ve hafifleşmiş kilosu ile öncelik verdiğim ilk isimdir . Uzun bir aradan sonra uzun mesafede ilk ikiye girmek isteyecek olan 2-İPEKKIZ ‘ı ciddi bir rakip olarak görüyor ve kuponuma ekliyorum .

3.AYAK : Tek atılacak bir koşu olduğunu düşünmüyorum . Tek atacak olsaydım H.KARATAŞ’ın binecek olduğu , 1400-1600m gibi mesafelerde 3’te 3 yapan 1-INNOVATION’ı tek olarak yazabilirdim . Aşağılara indiğimde INNOVATION’ın galibiyet serisine son verebilecek üç ciddi rakip olduğunu gördüm . Bunlardan ilki ; 1900 de güvenleri boşa çıkarmış olduğu için özür niyetine gelebilecek olan 7-MISS DADAŞ . İkincisi ; 1400m de yaptığı muhteşem sprinti ile birinciliği söke söke alan ve bunu 1900mde de yapabilecek gücü gördüğüm 2-BALACA .. Son koşusuna baktığımda uzun mesafede korku salabilecek olan 4-ÇALIKUŞU ..

4.AYAK : Koşu hayatı boyunca üzerinde sadece N.AVCI’yı gören ve koştuğu dört koşudada tabela başarısı göstermiş olan 3-GRAY TAIL favorim ve alternatif tekim . Zorluk çıkarabileceğini düşündüğüm tek isim 1600m’de yapılan EFES koşusunu çok rahat kazanmış olan 4-LEAD SOLDIER ..

5.AYAK : Dün Karamehmet’i nasıl getirdiyse aynı şekilde 1-AŞANBEY’ide 6. denemesinde getireceğini düşünüyorum zaten yeterince Maiden koşmuş bırakın çıksın .. Getiremezse hazırda bekleyen 3-ÇİVRİLLİ’yi de eklerim olur biter .

6.AYAK : Her ne kadar ağır kilolu atlar HANDİKAP14 koşularında istenileni veremese de şu son günlerde ben ilk başta 1-BABİ’yi ekliyorum . Rakip olarak F.KARAKURT ile aynı mesafede birinciliğe ulaşan 8-KAVACIK BEYİ , uygun gruptaki 10-KING’S DAY ve sürpriz olarak 12-RED SUN ..

KUPONUM :

1.AYAK : 10 / 1-3-2
2.AYAK : 5 / 2
3.AYAK : 1-7-2-4
4.AYAK : 3 / 4
5.AYAK : 1-3
6.AYAK : 1-8-10 / 12

HERKESE BOL ŞANS .

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
13 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
CuteShark

Teşekkürler admin

Derince

Bugun ku İzmir sablonum icin tebrik eden herkese tskler.

Herkes sadece tecrübesini ve tahminini paylasiyor.ve biraz da sans gerekiyor.hepsinden en onemlisi bu…

Gelelim cuma izmir ine.

İlk ayak en cekindigim yaris basligi.
Arbedesaga cok favori cikacak bu dogaldir.
Ama dedigim gibi bu baslik altindaki yaris herseye gebe.siralamam 1345 12 79 10 13

İkinci ayak salamis bankom
Ucuncu ayak 168
Dorduncu ayak birkez daha lead soldier
Besinci ayak 123678
Son ayak 3678911 15 12

CuteShark

Bol şans Derince , güzel kupon olmuş . Salamis’e dikkat edeceğim

Bay Balcı

bol şanslar cuteshark

bülten ne kadar kolay veya zor olursa olsun nee hikmetse yatacak bir yerler her zaman oluyor işte.insanın hiç hevesi kaalmıyor.işin tuhaf tarafı da vazgeçemiyoruz.ne diyelim bir kez daha olur umuduyla;

izmir

1.ayak : birbirine denk bile diyemeyeceğim kazanma özürlü taylar bir arada.büyük ihtimal kafadan bomba patlayacak gibi.TJK’ya teşekkür etmek gerek,en azından yatınca bize beşli ganyan yapma imkanı tanıdığı için.içinden çıkamadığım bu koşuda gerek çalışması gerekse bu mesafede en iyi dereceye sahip CENGİZEFE bankom olacak.

2.ayak: her ne kadar İPEKKIZ favorim olsada gurubun en yüksek handikapına sahip SALAMİS ‘ e dikkat diyorum.

3.ayak : İNNOVATİON ; maşaallahı var,Allah ayaklarını düz bastırsın,KARATAŞ farkıyla hanesine bir birincilik daha yazdıracak formda ve kalitede.rakip mi:))) bankonun rakibi olur mu ki ?

4.ayak : YOU NEVER NOW ; Kurtel ekürisine ait bu safkan uzun aradan sonra koştuğu koşuda İNNOVATİON’ gerisinde güzel bir ikincilik yaptı.daha da arttırdığı formuyla ufak kuponlara tek atılabilir.rakip olarak formunu aynen koruyan LEAD SOLDİER ve her ne kadar çimdeki başarısını kumda gösteremesede bir kez daha ATEŞİN KANATLARI.( bakarsınız uçarak gelir milleti yakar.)

5.ayak : nispeten uygun gurupta AŞANBEY beyaz bayrak ayna yapabilir.( ilk bakığımda banko olur demiştim),koşuda; bir kaç formda at, daha olunca n’olur n’olmaz diyerek ÇİVRİLLİ ve OĞLUM AZAD’ı yanına ekledim.( galiba boşuna ekledim :(( . )

6.ayak : birinci ayakta TJK ‘ya etmiş olduğum teşekkürü bu ayakta geri alıyorum.günlerdir son levele ulaşamayan,takılan oyuncular gibi, geçemiyorum bu ayagı.kim gelse şaşırmam bir ayak.ya kısmet diyorum; BABİ başta olmak üzere;MONSTER MAN,STRİKE HARD,WEST GROVE,RED SUN ve VAROLHAN la kurtarırım umuduyla bu ayağı geçiyorum.

KUPON

1.) 3
2.) 2,4
3.) 1
4.) 6 / 4,2
5.) 1 / 3,6
6.) 1,3,7,9,12,15

TUTAR: 7,50 TL

BOL ŞANSLAR DİLERİM

CuteShark

Bu sefer fazla ters düşmemişiz :)

Bay Balcı

Önemli olan sonuçlarla ters düşmemek:))

Bay Balcı

Teşekkürler,bence dönüşü muhteşem olacak:)

Bay Balcı

İki ata biniyor
İnnovation
Angel of death.( anaaa bende angel of death yok da ,hemen ekledim)

Juan

6.Ayak #İzmir’de günun son ayağında takip atım olan WEST GROVE isimli attan kolay bir birincilik bekliyorum. bu at ddaha õnce hem grup olarak hem de formda isimlerle start almısti uygun mesafesinde kolay bir grup buldu.
4.AYAK #LEAD SOLDIER kısalan mesafe avantajıyla daha önce geçtigi rakip konumundaki ANGEL OF DEATH i bir kez daha geçecektir.
3.AYAK. AYAK . SAFNUR uzayan mesafe avantajiyla favorim. rakip INOVATION.
2.AYAK #LITTLE BIRD favorim. pist sulu olursa SALAMIS. sprintini ayarlayabilirse IPEKKIZ. ACOUSTIC COVER surpriz. yarisin bombasini hafif kilolu PERA yapabilir ama gucu ne kadar yeter bilmiyorum.
Ben 1. ve 5. Ayaga yorum yazmayacagim. Bu atlar ancak faytona koşar 1.ini yazma o gelir. BOL ŞANSLAR.

Bay Balcı

İZMİR

İki maiden koşu;
İki tek…
Bir Jokey…
-CENGİZEFE
-AŞANBEY
ve haydi,
-ÇETİN OK…..

13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x