1 NİSAN 2018 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İzmir altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Son iki yarışında başarısız bir performans sergilemiş olsa da kalitesini her zaman bu gruplarla başa baş görüyorum. Son yarışına istinaden 200 metre daha kısalan mesafe ile birlikte (6) numaralı FERHATHAN ilk safkanım.

2.ayak: Günün en zor görünen mücadelesinde kalabalık tutmakta fayda var diye düşündüğüm mücadelede nefesi yeterli düzeyde olan safkan photoya uzanırken öyle tahmin ediyorum arka grup Ambulansla yarışacaktır. Safkanlar arasında uçurumun olduğu ülkemizde bunu birkez daha kanıtlayacak cinste olan bu yarışta koştuğu ve ikinci geldiği mücadeleden sonra bir müddet geri çekilen (5) numaralı KIZILKEÇİLİ ilk safkanımdır.

3.ayak: Son altı yarışın hepsini 1900 metrede koşan safkan üst üste yedinci defa aynı mesafede mücadele edecek. Son yarışında 2 boy startta takılıp aynı şekilde yinede ikinci gelen safkan bu defa şeytanın bacağını kırarsa öyle tahmin ediyorum sahibide dişini kıracaktır. Bende buna destek vermek istiyorum :):) (3) numaralı NİLSULTAN ilk safkanım.

4.ayak: Çok tuttuğum safkan için artık yavaş yavaş yol ayrımına gelindiğini düşünüyorum. Ya aynı yolda mehter takımı gibi ilerlemeye devam eder yada burayı yıkar geçer zincirlerini kırar. Kendisi için milad olacağını düşündüğüm bu yarışı tek olarak riske edeceğim. Dileyen yarın Günün favorisi  çıkacak olan rakibini de yazabilir. Bu şansı hak ettiğini düşündüğüm (2) numaralı ASKOROZ risklide olsa BANKOMDUR.

5.ayak: (1) AĞAPERSEN ve (2) ALPTUĞHAN arasındaki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.

6.ayak: Süpriz arayacağım yarışta tercihim HEPSİ olacak. Bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 6-5-4

2.ayak: 5-8-14-11-2

3.ayak: 3-1-2

4.ayak: 2 tek

5.ayak: 1-2

6.ayak: hepsi

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

admin

Binba Star işleri sebebiyle sanırım uzun bir süre aramızda olmayacak herkese selamı var.

Giderken bu parçayı da bizlere hediye ediyor :)

admin

Benim değil Binba’nın :)

efe

Emeğine sağlık bombacı eskiden oyunların yorumların daha mı heyecan vericiydi sanki yinede güzel de bişeyler eksik gibi

yavuzhan41

Bol şanslar bombacı

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x