01 NİSAN 2018 PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Herkeze Mutlu pazarlar ve bol şanslar dilerim.

1.AYAK : İngilizlerin Handikap mücadelesinde ön plana çıkan isim rakiplerine göre daha hazır durumda gözüken 1 SKYNET ilk şans verdiğim isim olup,  Koşu içerisinde startta çok fazla oyalanmadığı taktirde güzel bir yarış beklediğim hazırlıkları yeterli olan 2 CREED, son yarışlarıyla toparlandığını gösteren ve ters bir yarış gelebilecek hazırlıklar içerisindeki 3 RECO, Üst üste kazandığı yarışlardan sonra son startında üçüncü kalmasına rağmen çok etkili gözüken devam eden formuyla 5 DEMİRRIFKI, Rakiplerine göre kilo avantajı elinde olan ve bu tip mesafede zaman zaman ters yarışlar ortaya koyabilen 6 FERHATHAN ve son startını kazanırken çok inatçı ve etkili bir görüntü sergileyip yarıştan kopmayan bugün ki hazırlıklarına bakıldığında kazandığı koşu sonrası formunu koruyan 7 GEÇİT YOK sıralaması koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

2.AYAK : 4 yaşlı arapların maiden mücadelesinde ara vermiş olan ve son startında protesto sonucu ikinciliğe atılan o gün için kuponumda çok güvendiğim isimlerden olan bugün ki rakiplerine göre çok daha iyi bir isim olduğunu düşündüğüm 3 BİLGELİ koşunun çok önde tuttuğum isim olmasına rağmen ara sonrası nasıl bir performans ortaya koyacağını kestiremediğim için rakip olarak gördüğüm isimler ; Maidene çivi çakmasına rağmen hazırlıkları her yarış için oldukça iyi olmasına rağmen bir türlü yarışa yansıtamayan bugün bir kez daha es geçilmeyecek isim olduğunu düşündüğüm 4 CIMBIZ, İlk startında yarıştan ikincilikle ayrılıp kısa bir ara geri çekilen bugün ki hazırlıkları rakiplerine yeterli gelebilecek 5 KIZILKEÇİLİ, Yakın ara koşacak olmalarına rağmen koşu içerisinde şans verdiğim iki kısrak isim olan ve hazırlıkları ve formlarının iyi olduğunu düşündüğüm 12 CEYLİNSU , 14 EMOŞCAN yarış içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

3.AYAK : 3 Yaşlı dişi ingilizlere ait handikap mücadelede bu mesafede etkili olduğunu kanıtlayan 1 PRENSES MELEK koşunun önde gelen ismi olmasına rağmen son startını kazanırken uzayan mesafede geride kalan rakiplerinin önünde koşuyu kazanmasını bilen 2 ALWAYS FIRST arasında geçmesini beklediğim zevkli mücadele birinciliği belirleyeceğini düşünüyorum.

4.AYAK : 3 Yaşlı ingilizlere ait kısavadeli koşuda tek dişi isim olmasına rağmen Kocaeli pistindeki muntazam idmanlarıyla bugün İzmir pistine çıkacak olan ve koşuyu beyaz bayrak ayna yapabilecek forma sahip olan 4 GÖNÜL KIRMAZ çok önde tuttuğum isim olup, koşunun ve agf tablosunun üst seviyelerinde olan kısalan mesafeyle şansının biraz daha arttığını düşündüğüm usta pilotuyla 3 HARUNHAN arasındaki zevkli mücadele fotoda biter diyor ve iki isimle geçiyorum.

5.AYAK : 4 ve Yukarı araplara ait olan şartlı mücadele de son startında beni yanıltamayan o gün güvendiğim isim olup kuponumda tek olarak yer verdiğim ve bugün seriye devam etmesini beklediğim hazırlıkları ve form durumuyla rakiplerinin çok önünde gördüğüm 2 ALPTUĞHAN Seriye devam eder ve kazanır diyor BANKO olarak tek geçiyorum.

6.AYAK : 5 ve Yukarı araplara ait handikap mücadeleyi oldukça kalabalık tutuyorum. İmkanlarınız doğrultusunda fazla at yazmanızı önereceğim bu koşuda ki sıralamam şablonumda olacaktır.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,2,3,5,6,7

2.AYAK : 3,4,5,12,14

3.AYAK : 1,2

4.AYAK : 4,3

5.AYAK : 2

6.AYAK : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,15,16

TUTAR : 100,80 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Yavuz

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x