Ana Sayfa / Tahminler / 1 Mayıs Ankara Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1 Mayıs Ankara Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Son koşusunda alehine pist ve ağır sikleti sebebiyle etkisini gösteremeyen 10-KOCABATUR bugün daha yaktın olduğu pist ve uygun sikletiyle kazanmasını beklediğim isimdir.

2.AYAK : Günün sürprize açık koşusunda 3-GÜM GÜM her nekadar ön plana çıksa da HEPSİ yapmanın mantıklı olacağını düşünüyorum.Bütçesi kısıtlı olanlara ise 8-EYMENİM, 5-ROBUSTO, 4-MİYAZAKİ ve 1-EBU EMİR önerebileceğim isimlerdir.

3.AYAK : Bir koşu önce banko önerdiğim ancak yüzümüzü güldürmeyen 7-RUBICON bugünde favorim.3-UNICORNUS, 5-BABBOSH ve 4-AKDENİZ ATEŞİ şans verdiğim diğer safkanlar.

4.AYAK : Günün KV-6 mücadelesinde 2-BLUE AIR FORCE ilk isim.Eğerki 3-CEMCEM grupta olmasaydı bu ayağı tek geçerdim ancak beyaz bayrak ayna yapabilir.4-DIVINE STAR sonraki ihtimal.

5.AYAK : Son koşusunda sikleti ve aprantisi sebebiyle etkisini gösteremeyen 7-ALŞALLI bugünkü ikinci bankom.Alternatif bankosu olanlara ve rakip arayanlara 3-BELGİTAY ve 1-KOZAN GÜLÜ önerebileceğim isimlerdir.

6.AYAK : Günün kapanış koşusunda 7-SEDATBEY ön plana çıkan ilk isim ancak ikinci ayakta olduğu gibi bu ayağıda kalabalık tutmakta fayda var.Sıralamam şablonda.

Yedili plase için 6-DESNA önerebileceğim isimdir.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM :

1.AYAK : 10

2.AYAK : HEPSİ

3.AYAK : 7 - 3 - 5 - 4

4.AYAK : 2 - 3 - 4

5.AYAK : 7

6.AYAK : 7 - 1 - 3 - 12 - 9 - 2 - 10 - 5 - 4

ALTERNATİF ŞABLON :

1.AYAK : 10

2.AYAK : 3 - 8 - 5 - 4 - 1 - 9

3.AYAK : 7 - 3 - 5 - 4

4.AYAK : 2 - 3 - 4

5.AYAK : 7 - 3 - 1

6.AYAK : 7 - 1 - 3 - 12 - 9 - 2 - 10 - 5 - 4

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.