1 Mayıs İzmir Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

Yeterli zamanım olmadığı için şimdilik sadece 1.altılı ganyan taminimi yayımlıyorum.Gün içerisinde zaman bulabilirsem altılı ganyan öncesinde şablon yayımlayabilirim.

1AYAK : Pedigri olarak pist ve mesafeye çok yatkın olan 3-FALCAO yeterli koşu tecrubesiylede maidene veda eden isim olur.

2.AYAK : Son koşusundaki muazzam birinciliğinin ardından formunu koruyan 4-BUFAVENTO yeniden fotoyu önde geçen isim olur.

3.AYAK : Arap safkanlarının şartlı-4 mücadelesi 6-KARAMÜRSEL 4-SABRİHAN arasında geçecek gibi görünüyor.Yeri olanlar 3-KIŞLALI ve 2-SEVİMLİ değerlendirebilir.

4.AYAK : Günün sürprize açık koşusunda ayrım yapmadan HEPSİ demek mantıklı sonuç olacaktır.

5.AYAK : Son ikinciliğinin ardından yatkın olduğu pistte 3-HASAN BABA favorim.6-RIVER DRAGON ve 7-SAUL en yakın rakipleri.

6.AYAK : Birinci altılı ganyanın kapanış koşusunda  4-ZARİFKIZ favorim.Rakipleri sırasıyla şablonumda.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM :

1.AYAK : 3

2.AYAK : 4

3.AYAK : 6 – 4 – 3 – 2

4.AYAK : HEPSİ

5.AYAK : 3 – 6 – 7

6.AYAK : 4 – 1 – 10 – 13 – 2 – 3 – 7

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.