1 EYLÜL 2018 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara altılı tahminlerim şu şekildedir

1.koşu: Öyle tahmin ediyorum şu grupta gördüğümüz safkanları bir aksilik olmadıktan sonra yıllarca süpriz yaparak fotoyu önde geçtiklerimi göreceğiz. Ben bu anlamda da imkan dahilinde kalabalık tutmakta fayda var diye düşünüyorum. İlk safkanım 1500 kum sınavını başarı ile geçen (4) numaralı ATOM SAÇAN olacak. TASARIMCI nın hemen arkasında yer tutacağını tahmin ettiğim safkan 600 direğinden sonra artırarak (1) İNFİCAR ve (3) FAHRENHEIT ın ataklarına direnmeye çalışacaktır diye tahmin ediyorum.

2.koşu: Safkanın ilk sınavı oldukça başarılı geçti. İlgilileri istemedikten sonra Safkanın Maiden da oyalanması çok zor diye tahmin ediyorum. Ben gelene kadar tek atarım ya o beni bitirir ya ben onu (8) numaralı MAGNUS BANKOM.

3.koşu: Bana göre gözler (3) AFBRI de olacaktır ve muhtamelen agf çıkacaktır. Rakip düşündüğüm isim (1) numaralı LIGER olacak. Bence bu iki safkan artık yavaş yavaş bu rakiplerinden ayrılacaktır.

4.koşu: Son yarışlarına istinaden koşabileceği en uygun grupta koşuyor. Ancak yirmi günde dördüncü yarışına çıkıyor. Mesafede kısa olunca safkan dile gelip isyan eder mi eder. Burası bilinmez ancak bildiğim birşey varsa kalabalık tutup (5) numaralı SORGUN ASLANI yanına rakipler yazacağım.

5.koşu: Kısa mesafeli mücadele de yarışı önlerde kabullenip süratlendirecek çok sayıda safkan var. Önlerde yarışı yürütecek safkanlar arasında en şanslı safkanları (7) numaralı LUALUA ve (5) numaralı BEST OF ELA görüyorum. Son düzlük dönüldükten sonra ise ön grubu avlamaya çalışacak olan safkanlar arasında ise son yarışını ölçü almak istemediğim (1) numaralı SAN MARINO, arası olsada fişşek gibi safkan (3) numaralı ALBANY ve hangi yarışta ne olursa olsun gelene kadar takip etmek gerektiğini düşündüğüm (11) numaralı KESME ŞEKER şans vereceğim safkanlar olacak.

6.koşu: Zorlu Ankara programında her iki altılıyı da riske edeceğim safkan (2) numaralı HAFO olacak. Eksik koşması durumunda Allah herkese yardım etsin demekten de kendimi alamıyorum. Dediğim gibi (2) HAFO BANKOMDUR.

7.koşu: Müslüm Çelik’in deklare olduğu (5) numaralı OĞLUM EREN mücadelenin en şanslı ismi görünüyor. (6) SILK ROAD ve (7) TİPİ TİP rakip gördüğüm isimlerdir.

8.koşu: Dört aylık aradan sonra bir yarış görüp nefes açan Safkanın bu yarışa daha kendinden emin gireceğine inanıyorum (1) FLYING BIRD ilk safkanım. Bu Safkanın gerek verdiği arayı gerekse ağır kilo dezavantajını kendi avantajına çevirebileceğine inandığım ilk safkan (4) numaralı VICTORY PROMISE olacak. Bu iki safkanın eksik koşması halinde aşama içinde bulunan (5) LEA ve her ne kadar başarısız sonuçları olsa da uzun Ankara kumunda kalitesi ile burada başetmeye çalışacağına inandığım (2) numaralı GIPSY DANGER şans vereceğim isimler olacak.

9.koşu: Çok sayıda Safkanın koşacağı mücadelede en iç kulvardan çıkış yapacak ve iyi yer tutacağına inandığım (6) numaralı MAHREM in bunun bütün avantajını kullanmaya çalışacaktır düye düşünüyorum. Rakip gördüğüm isimler şablonumda olacak herkese bol şanslar.

1. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 4-1-3

2.ayak: 8 tek

3.ayak: 3-1

4.ayak: 5-9-6-7-8-11

5.ayak: 7-5-1-3-11

6.ayak: 2 tek

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 5-9-6-7-8-11

2.ayak: 7-5-1-3-11

3.ayak: 2 tek

4.ayak: 5-6-7

5.ayak: 1-4-5-2

6.ayak: 6-1-12-3-4-8

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Bombacı.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x