Ana Sayfa / Tahminler / 1 EYLÜL 2018 CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

1 EYLÜL 2018 CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

1 Eylül Ankara at yarışları için 1. altılı ganyan tahminleri.

1 - KOŞU: Kazandığı yarışta sonlarda güzel bir bindirme ile rakiplerini ekarte eden 3 - FAHRENHEİT, çoğu aynı rakibine karşı yine kazanmasını bekliyorum.

2 - KOŞU: İlk koşusunda sonlarda biraz rahat bırakılınca içeriden tekrar arttıran rakibine burunla veren 8 - MAGNUS bu sefer kazanabilir. Gördüğü koşu sonrası işlerinde ilerleme kaydeden 4 - KANBEDRİ ve tabela yapmasa da iyi durumda gözüken 2 - HIAWATHA rakibidir.

3 - KOŞU: İlk koşusunda kazanırken yaptığı derece grup için yeterli 3 - LUCKY FOOT favorim. Mesafe isteyen bir isim gibi gözükse de 1 - LIGER rakibidir.

4 - KOŞU: 5 - SORGUNASLANI müsait grupta favorim. Rakipleri arasından seçim yapmak zor. Favoriye kontra olması için uzun ara sonrası çim piste dönen, işlerinde iyi 3 - BAYÇINAR ve güzel hazırlıkları ile 6 - YURDAKUL kuponumda olacak isimlerdir.

5 - KOŞU: Toplarlanan 4 - DESTINO, güzel form tutan 5 - BEST OF ELA ve müsait kilosu ile nispeten uygun grupta 7 - LUALUA üçlüsü bu ayak için yeterli gördüğüm isimler.

6 - KOŞU: Start sorunu sebebi ile istediği 1.liklere kavuşamayan 2 - HAFO, ilk defa binecek jokey dezavantajına da sahip. Bu sebeple İstanbul'da güzel yarışlar çıkaran 3 - UNCHAINED MELODY rakip olarak kuponumda yer alacak.

Kupon

3
8-4-2
3-1
5-3-6
4-5-7
2-3

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.