ankara altili tahminleri bombaci

1 EYLÜL 2016 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.KOŞU: (2) BÜREBEY i kesinlikle tutuyorum. Birçok safkanın tükenmesini bekleyeceği safkan çaktırmadan işi bitirebilir. Formda (7) AKGİRAY ilk rakibi olup (5) SELDANINOĞLU, (4) KAÇIN GELİYOR, (9) ÇALIK sonraki ihtimallerim.

2.KOŞU: BALYECİ SALİH ten sonra OPERATÖR HAYDAR ile TOPÇU OĞUZHAN ı da gördük şükürler olsun :))) tekrar eskiye dönüp FINDIK77 misali rakamlara geçiş yaparsak şaşırmam. İsim kalmadı:) Neyse efendim çıkması ile gelmesi bir olur (1) AKYILDIRIM BANKOM dur. Yanlız belirtmek istiyorum riskli bir tercih. Çok sağlam galoplarla gelenler var. Eğer güvenmezseniz tuttuğunuz atları yazmanızı tavsiye ederim. 

3.KOŞU: Hatırlayacağımız gibi son yarışında banko olarak önerdiğim safkan TÜRÜTCAN ın arkasından ikincilik ile ayrılmıştı. Şimdi ise tek başına koşacak. Gelmemesi için allah korusun devrilmesi yada jokeyin falan düşmesi lazım. Cünkü başka bir ihtimal kalmadi. Yapacak birşey yok bir kez daha (1) THE DOUGHTER SUN BANKOMDUR. 

4.KOŞU: Açıkça ifade etmek isterim ki (8) YEDİ BELA ismini sakın ola unutmayın. Gurup çok zorlu görünse de sıralamam şablonda olacaktır. 

5.KOŞU: Almış olduğum istihbaratlar neticesinde ki sheva sağolsun kendisine inancım sonsuz (8) DEMİRCENK alternatif BANKOM olup sıralamam şablonda olacaktır. Öyleyimdi böylemi idi deyipte (6) KALANTÖR yine son yarışında yine sheva sayesinde son anda ilave ettiğim safkan olup beni inanılmaz bir ikramiyenin eşiğinden döndürdü ikinci safkanımdır.  

6.KOŞU: Koşmuş olduğu koşular şöyle imiş böyle imiş konuşmaya gerek yok. Bu grup kolaymış zormuş konuşmaya hiç gerek yok bu safkan farklı mı farklı. Eküri desteği ile birlikte   (3) DENİZİM BANKOMDUR. 

7.KOŞU: Hemen hemen tüm safkanların geliri olduğu gibi (7) numaralı FLETA ilk safkanım olup sıralamam şablonda olacaktır. 

8.KOŞU: Yarışın  (4) EGE BEYİ ve (2) CAĞLAR KAN in dışına çıkması mucize gibi görünüyor. Biliyorsunuz CAĞLAR KAN hakkında maiden yarıştan çıktığında bir daha bu atın gelmesi mucize demiştim. Dilimi ısırdım. Bu safkan sayesinde atlardan ve form durumlarından ne kadar az anladığımı anladım. Nazar değmesin on numara oldu. Bu iki safkanın yanına suprizde (3) AĞA ZAMANI, (5) NERGİS BEY ve (6) BABA MEMDUH yazacağım.

9.KOŞU: Da da da daaaaa benim için yarışın assolisti (8) KIZ AYŞE. Ciddi derecede siklet avantajı olan safkanın yanına  ilk tercihim (6) BENGÜN, (3) GRAND SPRING tir.

1. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 2-7-5-4-9

2.AYAK: 1 TEK

3.AYAK: 1 TEK

4.AYAK: 8-3-2-5-6

5.AYAK: 8-6-2-9-4

6.AYAK: 3 TEK

2. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 8-3-2-5-6

2.AYAK: 8-6-2-9-4-5

3.AYAK: 3 TEK

4.AYAK: 7-4-2

5.AYAK: 4-2 // 3-5-6

6.AYAK: 8-6-3

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
Mine
Üye
Mine

Bol şans

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Bombacı

mustafa33
Üye
mustafa33

hayırlı sabahlar emeğine sağlık ve bol sanslar sabah sabah incelemeye başladık 5, koşuda biraz mola vereyim dedim simdiye kadarki olan yerlerden ak yıldırımda sana kılıç çekmeye hazırım ;) ak yıldırım 1,13,16 kosmus ve tüm gücünü kullanmış haydi bu defa 1,12,70 lere düştü diyelim ulan bator tek kosusunda o dereceyi kosmus ve dikkat ettim virajı en içten dönüyor ama sonra ortalara doğru kayıyor buda zaman kaybı demektir bence bu at 1,12 ve dahi altına dahi inebilir bir ek bilgi de ayhan kursun için,, ankaranın ilk yıllarında ankaranın bas jokeyi idi son bir ayda ankarada 8 kosu kazanmış yani formda kurguya göre tek yazacağım the daugther sun konusunda aynı düşünüyorum bir ayrıntı var bu at kazanma özürlü 11 defa birinci at çıktığı koşudan sadece 4 ünü kazanabilmiş mutlaka kendine geçilecek bir at buluyor !!! evet handikabına göre rakibi yok koşularına görede yok ama kazanmıyor adeta geçilmek için mücadele ediyor benim mantığım başka yerden tek bularak bunun yanına ikinci hatta üçüncü bir atı yazarak istatistiğini bozmamasını beklemek ayrıca her zamanki gibi geçilecek bir at bulursa ikramiye de güzel olur,,,, tekrar diyorum görüsüne katılıyorum geçilmesi için adeta Ahmet çeliğin attan düşmesi gerek lakin tüm koşularına bakın kale çıktığı koşularda durum sürekli aynı ve sürekli geçilecek bir at bulmayı becermiş !!

daha tam incelemeden bu kadar uzun yorum yazarsak tamamını inceleyince roman olur herhalde ;) yanına taylıgında çok sevdiğim mısar’ı ekleyeceğim

son not ; bir kenarda aklınızda bulunsun mısar’ın son kosusunu izlerken koşuda 6, olan at dikkatimi çekti, Aslan Star ismini bir kenara yazın 71 ganyanla kosmus ama fotoya girişi çok canlı idi ve uygun bir grubu bulursa çift haneli ganyanla kazanabilir

dragon
Üye
dragon

Bol şans.bugun ben nergizbeyi tek tutuyorum.sezon başı formuna dönmek üzere.

mustafa33
Üye
mustafa33

geldik besinci koşuya ;) baharsahın kazandığı silahın ikinci olduğu veee tam 7 atın sadece 1 saniye fark içince fotoya girdiği 1400 çim kosusunu en az 5 defa izledim ;) sürekli yazdığım ama kazanma özürlü fakıbeyin nasıl bitirdiğini görebilmek için,, bu at çok ilginç bir at kosu 1,32 bitiyor ilk dört içinde kosu 1,34 bitiyor yine ilk dörtte !! detay bilgi vereyim atı antrenörü satın almış üç yarıştır ve bu defa üstünde son kez kazandığı İsmail katı yani kendi atlarına biniyor !! fakıbeyi bulmaya çalışırken dısardan bir at çok iyi geliyordu kimdir bu diye tekrar tekrar baktım Ormancı dayı imiş ! bende sevindim bu atı ilk kosusunda tek yazarım diye ama geç kalmışım at sonraki kosusunu kazanmış ;) bir kez daha önlerde sans bulmayı hak ediyor,, yanlarına senden öz reis sheva’dan kalantoru eklersem yeterlidir yer kalırsa coşan Meriç’i eklerim

mustafa33
Üye
mustafa33

şimdilik altılı kurgum bu sekilde olacak, ganyan bayide fikir değiştirmezsem eger ;) heran ilk koşuda çalık tek yazabilirim ama orda kimi yazmazsam o gelecekmiş gibi bir his olduğu için h yazmayı seçtim
h
5 tek
1,5
2,3,7,8
1,2,3,4,6
3 tek /// 21,60 tutuyor

Barışçı
Üye
Barışçı

bol şans bombacı

Adrian
Üye
Adrian

Bol şans Bombacı kardeşim

taha
Ziyaretçi
taha

Günaydın bombaci ben ist pendik de bayan kuaförü yum arkadaslarla iddaya girdik herkes yani 4kisi 10tl altili yapacagiz denizimin disinda tek olur dedigin tutdugun bir at varsa verirsen sevinirim saygilar

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

Son ayakta gülerce ekürisin atı olan bengun için çok iyi şeyler duyuyodum at istenilen seviyeye gelemedi ve satıldı. Heaa eşşekmiş demekki dedim alan sahibide urfa elazığ koşunca bişi olmaz bitti dedim ama at adeta elazığ urfa sert kumunu görünce dediki ben iyi at olmazsam burda maf olurum ankaraya geldi 3 yarış 1 2 1 bide koşmaz yapıldı sordum bi sıkıntısı yokmuş formda giricek kazanması normal sonuç dileyen tek atsın yada tek rakibi olan kız ayseyi eklesin..

admin
Yönetici
admin

1.Ayak : 1,2,3,4,5,6,7,8,9
2.Ayak : 1 – AK YILDIRIM
3.Ayak : 1 – THE DAUGHTER SUN
4.Ayak : 1,2,3,6
5.Ayak : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12
6.Ayak : 3 – DENİZİM

Herkese bol şanslar

Docent
Üye
Docent

Bence VIP bir grup kurulmalı.Artık banko tahminlerin çıkan ganyanlara etki ettiğini düşünüyorum 😆 sevineyimmi uzuleyim mi bilemedim ..Dün Beşiktaş’ta bir ganyan bayii ne girdim en az 20 kişiden banko tahminler ile alakali yorum duydum .Bir yandan da acaba bukadar göz önünde olmak iyimi onuda düşündüm .Bir de artık bir kupon tutturalim sevgili yönetici ve yazarlarım 😕

admin
Yönetici
admin

1. VIP grup kurulursa sitenin ücretli olması gerekiyor.
2. Daha çok kupon bulmak için ise tahmin kupon miktarlarının yüksek olması gerekiyor.
3. Beşiktaş’ta ki ganyan bayine selamlar :)

Mustafa
Ziyaretçi
Mustafa

Hepinize bol şanslar benimde altilim şu şekilde
1,ayak:3
2,ayak:h
3,ayak:3
4,ayak:7
5,ayak:1 2 4 5 6 8
6,ayak:1 2 3 5 6 8 10 12

taha
Ziyaretçi
taha

Yedili gayyan 1a/1/2a/3 8/3a/1 4 6 8/4a/3/5a/4 7/6a/1 2 4/7a/3 6 8

usta
Ziyaretçi
usta

selamlar bol şanslar bombacı kardeşim
1.ayak 8.1.4.2
2.ayak 1.5.6.7
3.ayak 1.4
4.ayak 5……6.2.4
5.ayak 8.12.11.5.6.9
6.ayak 3

ERTANBEY
Üye
ERTANBEY

Herkese bol şanslar diliyorum kazançlı bir gün olsun.2.Koşuda (2)EBİTDA’nin idmanda gösterdiği performans,üstün kan hatti ve edindigi ilk yarış tecrubesiyle bir aksilik olmadığı takdirde kazanmasını beklediğim yegane isimdir.Yeri olanlar ve cok at yazacaklara tavsiye ederim.

mustafa33
Üye
mustafa33

son anda ganyan bayide değiştirebilirim demiştim ;) denizim’i dahi yıktım ilk ayak h yerine 5 at yazdım 4, kosu 8 numarayı yazmayıda unutmuşum simdi farkettim ;)

bilge
Üye
bilge

selamlar bolsanslar bugunku proram icerisinde 5 bankolu kurgularım var 2. kosu ULANBATOR 7.kosu FLETA 9.kosu BRAVE APTE

bilge
Üye
bilge

DENİZİM KALANTOR

fiko
Üye
fiko

Ankara 2

gio
Üye
gio

yetişebilirsem 1.altılıya ilk koşu kaçın geliyoru tek atmayı düşünüyorum.

mustafa33
Üye
mustafa33

umarım yetisebilmissindir çünkü kaçıngeliyor kaçtık ve geldi

Stefano
Üye
Stefano

1.)1-2-4-5-7-9
2.)5
3.)1
4.)2-3-5-6-7-8
5.)1-2-4-5-6-8
6.)1-3

Bol şanslar herkese

Mine
Üye
Mine

Güzel

Mine
Üye
Mine

Bol şans lar olsun

mustafa33
Üye
mustafa33

ulan batorrrrrr ;) kaldı 4 ayak ha gayret

admin
Yönetici
admin

AK YILDIRIM ın jokeyi yarıoş başında niye asıldı kantarmaya? http://www.tjk.org/TR/YarisSever/Info/ShowVideo?Tarih=01/09/2016&SehirId=5&KosuId=2

mustafa33
Üye
mustafa33

ben cevabını vereyim adminim ; son kosusunda önde kaçanı kovaladı ama bir türlü arttıramadı binicisi bu defa arkada kalarak beklemeyi tercih ederek sonradan gelmek istemiş olabilir kaldı ki sonradan gelerek dökülenleri arkasında bıraktı ama bugün 5 numaraya gücü yetmezdi,, son kosusundaki arttıramamasından dolayı bugün 5 numarayı banko yazdım

the daugther sun nihayet kazandı ama yüreğimizi ağzımıza getirerek kazandı ;)

mustafa33
Üye
mustafa33

Bakalım mustafa 33 sabah ne demiş ulan bator hakkında ;)

ak yıldırımda sana kılıç çekmeye hazırım ;) ak yıldırım 1,13,16 kosmus ve tüm gücünü kullanmış haydi bu defa 1,12,70 lere düştü diyelim ulan bator tek kosusunda o dereceyi kosmus ve dikkat ettim virajı en içten dönüyor ama sonra ortalara doğru kayıyor buda zaman kaybı demektir bence bu at 1,12 ve dahi altına dahi inebilir

Yarısın birincisini bilmek kesmiyor kosu derecesinide buluyoruz ;)

mustafa33
Üye
mustafa33

Banko Tahminler sitesinin Degerli Üyeleri Elinde Fazladan Valiz Veya Çuval Olan varmı acaba acil olarak lazım

Stefano
Üye
Stefano

O nasıl bir rahat kazanmadır ya,nerdeydin bugüne kadar

mustafa33
Üye
mustafa33

Aman Allahım bana yardım et’i ilk kez burada kendin verirsen sonrada bu atı yazmazsan nasıl altılıyı yakalamayı düşünüyorsun ;) kocaelide 1900 koşuyordu o zaman yanılmıyorsam son ayakta koşuyordu bugünde çok düşündüm yazmayı ama elim gitmedi bir türlü,,, artık önümüzdeki maçlara bakma vakti ;) Türkiye u21 in maçı var ordan kurtarmaya bakalım

Stefano
Üye
Stefano

Hadi alptuğhan yap bi güzellik de 3-5 bişey versin bari altılı

Stefano
Üye
Stefano

Hiç koşmadı namissiz

Sinan
Ziyaretçi
Sinan

Sizlere bir Buca oyunu vereyim neşe içerisinde izleyin..
1-4 Tek(GLIVANA)
2-1.2.3.4.6.7.8.11.12
3-5 Tek(ESRAR DEDE)
4-1.2.3.4.5.6.8.10.11.12
5-9 Tek(SANSLIGUL)
6-1.2.3.4.5.8.9.14
Total=43.20 tl

Mine
Üye
Mine

Elimde kalan tek kar

Savasci
Üye
Savasci

Arya sultanı deseydin ben altılıyı bulurdum.)))Gerci herkes bulurdu.)))

Mine
Üye
Mine

Bizde vardı da ne oldu kafa yok nasip işi bu isler

Savasci
Üye
Savasci

bendede son 2 ayak yoktu.))) son ayak 9 olsa bende oyunu farklı kurgulardım.Ayrıca denizimi yıkmanda hata olmus..

Mine
Üye
Mine

Benim ortağım işte bayiden yatanları o yapıyor hep .onuda tek verdim ama yıkmış o 😂😂😂😂