ankara altili tahminleri barisci

1 EYLÜL 2016 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

Yorumlarıma başlamadan önce birkaç şey söylemek istiyorum. Bu sitede yorumculuğa başladığım günden itibaren oyun sitilimde en ufak bir değişiklik olmadı. Ön planda tuttuğum safkanlar olduğunda alternatif tek olarak belirtip daha sonra rakip olabilecek isimleri belirtiyorum. Her zaman başarılı olduğunu söyleyemem tabi ama zaten ben henüz her gün kupon tutturan yorumcu görmedim. Bizim burada yaptığımız kendi çalışmalarımızı yarışseverlere yardımcı olması açısından paylaşmak ve ben bunu keyifle yapıyorum. Çok uzatmadan son olarak şunu söyleyeyim; tuttuğum atlardan sonra çizgi çekip daha sonra rakiplerini belirtmeye devam edeceğim.Saygılarımla.

1.Koşu: Özellikle birinci altılıda kendi adıma güvendiğim iki tekim olduğu için diğer ayaklarda süpriz arayabileceğimi düşündüm. Bu ayak da bunlardan birisi. KORALAY(1), KAÇIN GELİYOR(4), ÇALIK(9) ve BÜREBEY(2)‘i küçük kuponlar için yeterli görsem de geniş kuponların kapatmalarını tavsiye ederim.

2.Koşu: Burada ki tercihlerimde iki grup gördüm. ULAN BATOR(5) ve AKYILDIRIM(1) gibi koşuları olumlu olan safkanlar bir de OPERATÖR HAYDAR(3) ve EBİTDA(2) gibi çalışmaları olumlu olan safkanlar. Yine küçük kuponlar için Ulan Bator ve Akyıldırım’ı belirtmekle birlikte bir süpriz kokusu da alıyorum açıkçası.

3.Koşu: 4 yaşında hiç kazanamayan ama hep mücadelenin içinde olan bir safkan THE DAUGHTER SUN(1) artık bu grubu geçsin diyorum.

4.Koşu: Burada kim gelirden çok kim gelmez diye baktığımda bile net bir isim söyleyemem. Hepsi.

5.Koşu: DEMİRCENK(8) için tüm şartlar uygun görünüyor, alternatif tekimdir. KALANTOR(6), ÖZREİS(2) ve ORMANCI DAYI(4) rakip olabilecek safkanlar.

6.Koşu: Günün en önemli koşusunda ev sahibi avantajıyla DENİZİM(3) bankomdur.

7.Koşu: Programın ikinci maiden koşusunda üç safkanı ayırımsız değerlendirmek gerekiyor: FLETA(7), MY SOUL(4) ve MY GAIN(3).

8.Koşu: Kazanmak için bütün şartlar lehine olan EGEBEYİ(4) alternatif tekimdir. En yakın rakibi ÇAĞLARKAN(2) olur. Ağır kilosuna rağmen iyi formuyla TOMMIKS(1) ve iyi durumda görünmese de önde boş bırakılırsa bitirebilecek NERGİSBEY(5) daha sonraki ihtimaller.

9.Koşu: Ağır kilosuna rağmen iyi formu ve usta jokeyiyle BENGUN(6) favorim. İyi durumdaki diğer isimler KIZ AYŞE(8) ve BRAVE APTE(2) ciddi rakip olurlar.

1.Altılı Şablonum

1.ayak:1,4,9,2//7,5,3,8,6

2.ayak:5,1//3,2,4,8

3.ayak:1 tek

4.ayak:4,3,2,1,5,8,6,7

5.ayak:8//6,2,4

6.ayak:3 tek

2.Altılı Şablonum

1.ayak:4,3,2,1,5,8,6,7

2.ayak:8//6,2,4

3.ayak:3 tek

4.ayak:7,4,3

5.ayak:4//2,1,5

6.ayak:6,8,2

Herkese bol şans…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
Adrian
Üye
Adrian

Bol şans Barış kardeşim

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Utk
Üye
Utk

merhaba barışçı. emeğinize teşekkürler. 1. koşuda 6 yükselim diğer yazar arkadaşlar tarafından da değerlendirilmemiş. neden sizce?

Utk
Üye
Utk

bol şanslar ….

H
5
1
2-3-7-1
6-7-1
1-3

bilge
Üye
bilge

bol şanslar

Ozer
Ziyaretçi
Ozer

Barış seninle kazanmaya devam ediyoruz. Kuponu biraz daha genişletip şablona uyacağım. Tşk şimdiden